Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

To nie kwestia szczęścia. Ja wsiowa dziewczyna jestem. Włóż sobie do butów słomę i też będziesz mogła mleko pić:oklaski: 

Piłam ....litr dziennie na każdym urlopie w Pl ...mleka oczywiście . Kilka lat temu ( 3-4 ) mój organizm zbuntował się ...i nie da rady ....jogurtów unikam ...śmietan wszelakich , jeżeli już to minimalnie ...o mleku mogę zapomnieć . I to poważnie piszę ...bez jaj i podtekstów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nugatka napisał:

Pospacerowałam nad Menem, wrocilam, nadrabiam zaległości bo produkujecie jak w fabryce i chichocze :haha:

Ja wychodzę zrobić  rundkę ok. 15-tej . Na razie nie chce mi się wyłazić . Nie lubię sama a tutaj co kilka kroków ogródki knajpiane ...ludzie siedzą w grupkach a ja sama jak ten palec w ....doopie . Wydaje mi się jakby każdy na mnie ze współczuciem spoglądał . Nie lubię tak i już ....Dzisiaj pójdę w inną stronę ...tylko tak aby połazić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Udzieliłam odpowiedzi na zacytowanego przez Ciebie posta ....z telefonu ...a że obiad na stoły zajeżdżał to z rozpędu nie tak kliknęłam i mi wzięło i wcięło ...go ..tego posta .

Gero ...dawaj ..zakładaj znaczy , tylko nie zapominaj , że to ja Ci gibnęłam tego pomysła i w razie " w " przyjęta mam być w progi klasztorne poza kolejnością i bez zbędnych pytań ...o prowadzenie się i takie tam inne bzdety ... Co tam ...prowadzę się lekuchno ...niczym " lymuzyna "jakaś ... Więcej grzechów nie pamiętam ...albo się wyprę i ch...rabol .

No masz,Gero casting na żonę nr 6 ogłosił a ja nie w temacie-zgłosiłabym się do jury castingowego,ma się to doświadczenie,ha ha h a

Gero ,jak mogłeś  o mnie zapomnieć?!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No to mamy pierwszą pijaczkę na forum. :haha::szydera: Chyba że @Heidi przyzna się ile żłopie. :szydera:

Mam zarezerwowaną cysternę mleka na każdy powrót do domu. Na zleceniach ile dobry Bóg pozwoli:p. Jednak, żebym sama siebie nazwała pijaczką O.o? O nie.....eeee....e.....e...... Raczej mlekożłopem:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... jakie jaja . Koleżankę za to, że odmówiła wyjazdu na zlecenie, agent zastraszył, że poda ją do sądu :o:o.

Co to ma być? Jakieś nowe metody pozyskiwania pracowników/opiekunów ? 

Jestem w szoku , nawet mleka nie chce mi się pić >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

O... jakie jaja . Koleżankę za to, że odmówiła wyjazdu na zlecenie, agent zastraszył, że poda ją do sądu :o:o.

Co to ma być? Jakieś nowe metody pozyskiwania pracowników/opiekunów ? 

Jestem w szoku , nawet mleka nie chce mi się pić >:(

Hę? :kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

O... jakie jaja . Koleżankę za to, że odmówiła wyjazdu na zlecenie, agent zastraszył, że poda ją do sądu :o:o.

Co to ma być? Jakieś nowe metody pozyskiwania pracowników/opiekunów ? 

Jestem w szoku , nawet mleka nie chce mi się pić >:(

Już gdzieś słyszałąm o takich praktykach niecnych-zastraszają te niezorientowane.Póki nic nie podpisane pan agencik może opiekunkę cmoknąć w tyłek co najwyżej:)Ale są i takie ,które przestraszone jednak wyjeżdżają:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Już gdzieś słyszałąm o takich praktykach niecnych-zastraszają te niezorientowane.Póki nic nie podpisane pan agencik może opiekunkę cmoknąć w tyłek co najwyżej:)Ale są i takie ,które przestraszone jednak wyjeżdżają:(

Najważniejsze to wiedzieć co w umowie stoi zapisane.  Ludzie nie zwracają na to uwagi, a potem nogi w pokrzywy mogą tylko włożyć z trwogi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

No masz,Gero casting na żonę nr 6 ogłosił a ja nie w temacie-zgłosiłabym się do jury castingowego,ma się to doświadczenie,ha ha h a

Gero ,jak mogłeś  o mnie zapomnieć?!

Oczadziała ...czy coo ? ...Na jaką żonę ...i to jeszcze nr.6 !....Do zakonu może wstąpię , ale chciałabym do koedukacyjnego i Gero nabrał chęci do zorganizowania, założenia  takiego .... Praktyki świętojebliwości nabieram tutaj codziennie ....jeszcze moment i aureolę nad mą głową można będzie ujrzeć ....Teraz , kiedy mam wolne to na górce jakiś film leci , ale to za przyczyną córek ....nie popuszczą doktorowi . Ze mną ma luzik ...mszę za mszą i wszelakie katolickie programy ogląda . Gdybyś widziała mnie jak siadam z doktorem do obiadu i potulnie głowę pochylam a on , doktor ten odmawia modlitwy i to coraz jakieś dłuższe ....aż micha wystyga ..prawie .... Ale jak zakończy ...jak na mej piersi wykonam znak krzyża ...a amen jak sie wydrę to chyba na ulicy mnie słychać , bo obawiam się , że jeszcze jakąś sobie przypomni i obiad na kolację będziemy jeść .... Normalnie nawrócona jestem ....prawie . Do świetojebliwości ino jeden krok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczadziała ...czy coo ? ...Na jaką żonę ...i to jeszcze nr.6 !....Do zakonu może wstąpię , ale chciałabym do koedukacyjnego i Gero nabrał chęci do zorganizowania, założenia  takiego .... Praktyki świętojebliwości nabieram tutaj codziennie ....jeszcze moment i aureolę nad mą głową można będzie ujrzeć ....Teraz , kiedy mam wolne to na górce jakiś film leci , ale to za przyczyną córek ....nie popuszczą doktorowi . Ze mną ma luzik ...mszę za mszą i wszelakie katolickie programy ogląda . Gdybyś widziała mnie jak siadam z doktorem do obiadu i potulnie głowę pochylam a on , doktor ten odmawia modlitwy i to coraz jakieś dłuższe ....aż micha wystyga ..prawie .... Ale jak zakończy ...jak na mej piersi wykonam znak krzyża ...a amen jak sie wydrę to chyba na ulicy mnie słychać , bo obawiam się , że jeszcze jakąś sobie przypomni i obiad na kolację będziemy jeść .... Normalnie nawrócona jestem ....prawie . Do świetojebliwości ino jeden krok .

A ja myślałam, że ten jeden krok do zakochania jest...:szydera: Ale skoro się przy tej świętojebliwości upierasz....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Normalnie nawrócona jestem ....prawie

U mnie to samo,przed każdym posiłkiem i po oraz wszystkie msze wTV.....He he

Nr 6 ,to prawie jak żona Henryka VIII,hi hi hi-zastanów się jeszcze na  spokojnie:):):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczadziała ...czy coo ? ...Na jaką żonę ...i to jeszcze nr.6 !....Do zakonu może wstąpię , ale chciałabym do koedukacyjnego i Gero nabrał chęci do zorganizowania, założenia  takiego .... Praktyki świętojebliwości nabieram tutaj codziennie ....jeszcze moment i aureolę nad mą głową można będzie ujrzeć ....Teraz , kiedy mam wolne to na górce jakiś film leci , ale to za przyczyną córek ....nie popuszczą doktorowi . Ze mną ma luzik ...mszę za mszą i wszelakie katolickie programy ogląda . Gdybyś widziała mnie jak siadam z doktorem do obiadu i potulnie głowę pochylam a on , doktor ten odmawia modlitwy i to coraz jakieś dłuższe ....aż micha wystyga ..prawie .... Ale jak zakończy ...jak na mej piersi wykonam znak krzyża ...a amen jak sie wydrę to chyba na ulicy mnie słychać , bo obawiam się , że jeszcze jakąś sobie przypomni i obiad na kolację będziemy jeść .... Normalnie nawrócona jestem ....prawie . Do świetojebliwości ino jeden krok .

Tylko beretki moherowej Ci brak....i różańca :d  to Ty w niezłą kałabanìę popadła.....jak nie Msza w Tv to modlitwy...:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

U mnie to samo,przed każdym posiłkiem i po oraz wszystkie msze wTV.....He he

Nr 6 ,to prawie jak żona Henryka VIII,hi hi hi-zastanów się jeszcze na  spokojnie:):):)

No zlituj się Kasia ....Ty wiesz jaki on wyeksploatowany może być ???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Tylko beretki moherowej Ci brak....i różańca :d  to Ty w niezłą kałabanìę popadła.....jak nie Msza w Tv to modlitwy...:szydera:

Te modlitwy to są po to abyście im czegoś do jadła nie dosypały więc modlą się o ochronę, naoglądali się reportaży o tym jak to polskie opiekunki potrafią pomóc zejść z tego świata.

Wcale się nie dziwię że tak gorliwie się modlą:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...