Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Ręce mi opadły, uśmiech na twarzy zniknął. Oniemiałam czytając powyższy wpis. Proszę pośmiać się ze mnie jeśli sprawi to komuś przyjemność. Do woli, ile kto chce, aż do bólu żuchwy i brzucha.

Mnie cudzy śmiech i radość to nie bolą. Mam duży dystans do siebie, do ludzi, do rzeczywistości. Kto potrafi się śmiać , będzie żył wiecznie, a ja mam taki cel. 

Własnej fotografii nie wstawię, bo nie chcę Was zabić:trele:. Incognito facjaty mi odpowiada.Mój wybór, moje ryzyko.

Mam 50+, czas ucieka, nie mam czasu na czekanie. Do startu Gotowi: Hop

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Lisawieto , pisałam Ci to już na tamtym forum ,wyluzuj dziewczyno i więcej dystansu ,bo znowu bierzesz wszystko za bardzo do siebie , bardzo personalnie ,nikt tu nie jest święty , również Ty .Zbytnia nadwrażliwość nie jestem dobrą cechą , przynajmniej w temacie uczestniczenia na forum .

Normalnie świerzbiły mnie palce ,aby Ci dać " po ryju" ,ale tę " dziewiczą" dupę ,to bym Ci przetrzepała . Mniej infantylności i będzie dobrze ...piszę szczerze, nie odbieraj tego jako " kopania" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Pokazalyscie swoją klasę.

Macie po 60+ to nie jest moja wina prawda? A wyśmiewać to mozecie sie same z siebie.

Potraficie tak? Chyba nie.

Mojego wieku nikt nie zna, bo zawsze " palne coś tam a nigdy prawde.

Nie pije alkoholu, wysypiam sie, mam dobre Geny i to wszystko. A jak zamieszczam zdjecia swoje to tylko aktualne.

Żegnam sie z Wami bylo milo, ale juz nie jest.

Nie dam mordki. Żadnej. Ale coś powiem. Masz pretensje że nikt nie jest taki otwarty jak ty? Cóż. Jesteśmy, a może chcemy być anonimowi. Nie każdy ma odwagę ujawnić swoje oblicze z różnych względów. Raz swoje ujawniłam i dla mnie wystarczy. Może kiedyś ponownie nadejdzie ten dzień ;) Piszesz że się wysypiasz...ja też :) Nie pijesz alkoholu...ja też :oklaski:Masz dobre geny...ja też :oklaski: Zobacz ile podobieństw jest :oklaski: Wieku nie ukrywam, chociaż czasami kłamię, że to wzrost...:szydera: A czy mam klasę? Nie wiem. Tego nikt z nas sam nie powinien oceniać. Zostawmy to innym. My powinniśmy czuć się dobrze we własnej skórze. To jest ważne. Napisałaś że wyśmiewać możemy się sami z siebie. I robimy to. Bo to właśnie świadczy o klasie człowieka...patrzyć na siebie z boku i z przymrużeniem oka. Ja to robię. Przedstawię się zatem raz jeszcze...Mam na imię Mirella. Jestem kobietą. Niezbyt cudnej urody, niezbyt cudnej figury ale za to z ogromnym poczuciem humoru. Oblicze me może nie kusi, ale i nie napawa wstrętem. Jestem zwyczaja. Normalna. Jak my wszyscy.  I nie będę przepraszać za dzisiejszą dyskusję. Jesteśmy ludźmi, lubimy żartować, śmiać się, ale również wymieniać poglądy. To jest życie i my w nim uczestniczymy, a że niektórzy odbierają to personalnie,  to szkoda...Życzę Ci miłego dnia i mam nadzieję, że to pożegnanie to tylko chwilowy kaprys z twej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

@Heidi czyli pozwolenie na żarty i śmiech mam od Ciebie i to na piśmie przypieczętowane własną nóżką .Odwdzięczę Ci się tym samym śmiej się i żartuj ze mnie do woli aż do łez radości  ;)

Ja ci pozwolenia nie dawałam, a razy nabijałaś się ze mnie? :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:d....Już po wizycie . Ksiądz z polskim nazwiskiem . Przywitał się że mną " Czen topry ....część Bosze  ".....Córka nie zrozumiała , że chciał się pochwalić znajomością języka i wyskoczyła z Hasłem " Barbara bardzo dobrze rozumie i mówi po niemiecku !"....Noo...myli się bidulka i to nie wie jak bardzo . Ta Barbara jest bystra i wylapuje słowa ....wie o co biega i logicznie ....w miarę ...odpowiada . Stąd te zmylki xd...Doktor jeszcze raz chciał mnie przedstawić i powiedział " Barbara jest z Loczcz "....Ksiezulo , przyjaciel domu poprawił " z Łódź "...Było krótko , miło ....na luzie ....A teraz ciąg dalszy " mszow "....Jeszcze trochę to kto wie , czy do jakiego zakonu nie pójdę ....koedukacyjnego ....oczywiście ....poszukam 

Przypomniała mi sie wizyta jednego z duchownych w naszym kraju...na powitanie chciał być bardzo milusiński i doniosłym głosem powiedział: Pozdrawiam was ciule :haha:widać musi koniecznie poćwiczyć wymowę "cz" 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja ci pozwolenia nie dawałam, a razy nabijałaś się ze mnie? :szydera: 

Tylko raz to zauważyłaś uff:haha:

Tylko @Heidi mi natenczas zostaje więc skupię się teraz na żartowaniu z nią a od Ciebie czekam na czerwone tfu zielone światełko .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dam mordki. Żadnej. Ale coś powiem. Masz pretensje że nikt nie jest taki otwarty jak ty? Cóż. Jesteśmy, a może chcemy być anonimowi. Nie każdy ma odwagę ujawnić swoje oblicze z różnych względów. Raz swoje ujawniłam i dla mnie wystarczy. Może kiedyś ponownie nadejdzie ten dzień ;) Piszesz że się wysypiasz...ja też :) Nie pijesz alkoholu...ja też :oklaski:Masz dobre geny...ja też :oklaski: Zobacz ile podobieństw jest :oklaski: Wieku nie ukrywam, chociaż czasami kłamię, że to wzrost...:szydera: A czy mam klasę? Nie wiem. Tego nikt z nas sam nie powinien oceniać. Zostawmy to innym. My powinniśmy czuć się dobrze we własnej skórze. To jest ważne. Napisałaś że wyśmiewać możemy się sami z siebie. I robimy to. Bo to właśnie świadczy o klasie człowieka...patrzyć na siebie z boku i z przymrużeniem oka. Ja to robię. Przedstawię się zatem raz jeszcze...Mam na imię Mirella. Jestem kobietą. Niezbyt cudnej urody, niezbyt cudnej figury ale za to z ogromnym poczuciem humoru. Oblicze me może nie kusi, ale i nie napawa wstrętem. Jestem zwyczaja. Normalna. Jak my wszyscy.  I nie będę przepraszać za dzisiejszą dyskusję. Jesteśmy ludźmi, lubimy żartować, śmiać się, ale również wymieniać poglądy. To jest życie i my w nim uczestniczymy, a że niektórzy odbierają to personalnie,  to szkoda...Życzę Ci miłego dnia i mam nadzieję, że to pożegnanie to tylko chwilowy kaprys z twej strony.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma.:d

Edytowane przez Afryka
A nie ... alkohol pijam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Paolo napisał:

Nioooooooo...Wróżbita Maciej przy Tobie Cathrine to zasmarkana pierdoła. Jackowski z Człuchowa też niech drży jak osika. Jeszcze tylko małe pytanko: Wyjdziemy z grupy na Mundialu..?

Tym razem nie wezmę udziału w konkursie,chodzą słuchy ,że Twoja wściekle zazdrosna.Co się będę narażać:):):)

Jackowski ma początki Parkinsona ,drży czy chce czy nie:)O Macieju nie słyszałam:(

Za już trochę znam schemat postępowania Liski....Foch morderca był bardziej niż oczywisty.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Paolo napisał:

Nioooooooo...Wróżbita Maciej przy Tobie Cathrine to zasmarkana pierdoła. Jackowski z Człuchowa też niech drży jak osika. Jeszcze tylko małe pytanko: Wyjdziemy z grupy na Mundialu..?

Oczywiście ... tylko musimy wygrać pierwszy mecz z Senegalem ...i to wszystko.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Mirelka1965 ja wiem że jesteś śliczna bo mi się śniłaś i ptzez Ciebie kompleksów się nabawiłam. :haha::szydera: A Liska dobiła wieko trumny. Tfu. Traumy. :haha:

Ty @Maria Jolanta , rozbrajasz mnie jak minę przeciwpiechotną. Każdy Twój wpis bawi mnie do łez. Prawie zawsze, bo czasem już nie mam czym łzawić. Choć chciałabym się (z ciebie) ponabijać, to nie dajesz powodów. Kocham Ciebie, przyjdzie czas spotkania, to pożrę na miejscu:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, INEZ napisał:

Tylko raz to zauważyłaś uff:haha:

Tylko @Heidi mi natenczas zostaje więc skupię się teraz na żartowaniu z nią a od Ciebie czekam na czerwone tfu zielone światełko .

W piereotnym poscie zeżarło mi słowo "ile"...:trele: Oficjalnej zgody nie dam....ale jak będziesz tak zaowoalowanie żartować, to może oczęta moje cudne przymknę...czasami...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...