Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się nie boję braci Rojek...:szydera: A mordy nie raz dostałam...i żyję...:oklaski: 

Mam w nosie gleboko mordki, wrecz wysmiewam to " co ludzie powiedza" i pisanie pod publike. Alleluja:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja też , albo ten ktoś z pampersów jeszcze nie wyrósł ...albo wręcz przeciwnie , właśnie do nich " dorósł" ... starość nie radość.

Współczuć należy osobie tej...:szydera: Ale my, empatyczne opiekunki i opiekunowie, mamy dużo wyrozumiałości dla małostkowości cudzej...:oklaski: I Alleluja...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Paolo napisał:

Siedzi to takie w krzakach,cycki wiszą jak klamoty na wystawce i ciska tym co zrobi pod siebie. Uniesienie w skali orgazmometru powyżej 6 kresek osiąga ale będzie lepiej bo mokro robi się bardziej jak komuś przysra. To taka jakby e-inkontynencja mająca podnieść seine ego ale tak naprawdę to strzał w to krzywe kolano i śmiech na maksa. Elfina była żałosna ale została pokonana przez to coś co ja wiem gdzie to jest...:p

Cyckami to sie nie da tak po klawiaturce, ale jednym paluszkiem to juz tak. Podejrzewam , ze tu jakis szpieg z Krainy Deszczowcow dziala:szydera: Te chlopy to zawsze cos wymysla:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Mam w nosie gleboko mordki, wrecz wysmiewam to " co ludzie powiedza" i pisanie pod publike. Alleluja:hura:

Hawanko ....mogłabyś rozwinąć " pisanie pod publikę " ? ....Nie widzę tutaj takich . Każdy pisze to , co ma do  powiedzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Współczuć należy osobie tej...:szydera: Ale my, empatyczne opiekunki i opiekunowie, mamy dużo wyrozumiałości dla małostkowości cudzej...:oklaski: I Alleluja...:hura:

A co Wy z tą Wielkanocą !? Alleluja i Alleluja ... Szczęście Boże ! :cześć2: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Hawanko ....mogłabyś rozwinąć " pisanie pod publikę " ? ....Nie widzę tutaj takich . Każdy pisze to , co ma do  powiedzenia .

Myslalam o sobie, nie szukam dziury w calym i winy w innych.

Sama pisalam, ze poprawiam sobie poczytalnosc:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...