Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, violka napisał:

image.png.e5a6065a1168b9e7e1922b9f4f3f9bd3.pngCiekawa jestem , gzie podziały się nasze owce i barany ;) 

Dostaliście wolne z okazji ślubu ? czy jaka chusteczka ? 

Czep się wiatru...:trele: Cały dzień byłaś niewidzialna a teraz towarzystwa się zachciało... i jeszcze pretensje? :lanie:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Napisałam i mi wcięło ......Skubaniutki ...no nie poznaję pana , panie Paolo ....Normalnie jak jakiś NY...NY....NYrwid , czy tam Norwid ...

Wyrobił się trochę.....znaczy się Paolo....podczytywał tego NYrwida i sam zaczął wiersze klecić....taka potrzeba chwili  :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, foczka63 napisał:

received_1828750933838049.jpegoj,tego bobra to Ci zazdroszczę:)U mnie są na torfowiskach ,ale czujne cholery,podejść trudno.

Też się obawiałam, najpierw robiłam zdjecia z daleka, potem spokojnie coraz bliżej, uchwyciłam go w rożnych pozach. 

Również kaczki i dziwne łabędzie. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Wyrobił się trochę.....znaczy się Paolo....podczytywał tego NYrwida i sam zaczął wiersze klecić....taka potrzeba chwili  :szydera:

Może dojdzie do tego , że zaprzyjaźnia się ?  ...I będzie : swist gorzola - kto nie z nami ten pierdoła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może dojdzie do tego , że zaprzyjaźnia się ?  ...I będzie : swist gorzola - kto nie z nami ten pierdoła 

Wątpliwe raczej.....chociaż....nigdy nic nie wiadomo ? Ale byłby numer.....stulecia....:kopara:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Wątpliwe raczej.....chociaż....nigdy nic nie wiadomo ? Ale byłby numer.....stulecia....:kopara:

Prędzej kura się wyszcza,Boże Ciało będzie w piątek a babka zamiast do Kudowy pojedzie do Pułtuska. Albo nawet całego...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paolo napisał:

Gwiazda z Łasku w pełnym blasku. 

Loda szamie mając zimno w ustnej jamie.

Wcześniej stała tuż pod zamkiem. 

Umówiona z swym kochankiem.

On się zmył ,bo boleści i pogoda. 

Z bólu,żalu zamówiła sobie loda...

 

 

 

:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...