Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, violka napisał:

Ty sie jeszcze zastanów :cool: Doktorowa  emeryturka nie jest zła :haha:i na pewno ma nieograniczony dostęp do niebieskich tabletek :szydera: 

Oczadziałaś ???....Sknerus jakiś ...Na łokciach puliwerka dziury wielkości  dwuzłotówki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko pierwsze zdanie nie w mojej myśli . Drugie ....mniej więcej tak . Chciałam napisać , że teraz jak nam Knorr coś nie na rączkę napisze to mu sypniemy ..." a jeb...Cię pies "xd

A Knorr to czyj, jak nie Wasz???

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-beskidzkich-lasach-mozna-juz-znalezc-borowiki/992wz81

a ja z innej beczki...Grzyby...za dwa tygodnie będę w okolicach, o których w artykule...Sądzę, że załapię się na prawdziwki:haha:

 

Wirtualki omijaj z daleka, bo trujace sa:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Na sobie oszczędza to dla Ciebie więcej będzie :haha:

A dajta spokój ... Z auta wykaraskał się , ale nogami to ledwie posuwa ...i na cholere mi taki ?...Może skubany by chciał na opiekunce kiedyś zaoszczędzić i miałby ...za miskę strawy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A dajta spokój ... Z auta wykaraskał się , ale nogami to ledwie posuwa ...i na cholere mi taki ?...Może skubany by chciał na opiekunce kiedyś zaoszczędzić i miałby ...za miskę strawy xd

Szkoda bo my tu już świetlaną przyszłość u boku doktora dla Ciebie zaplanowali a Ty nas zaraz tak okrutnie na ziemię sprowadzasz :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do Radia Maryja,  nic nie wiedzą, żeby ktoś płacił za czerwone dni. Nawet gruba Niemka na hulajnodze z  Wahlenstrasse też nie płaci, a agencje chcą, żeby ich podopiecznym za numerki płacić :( Paolo coś tu kręci;)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Knorr napisał:

A Knorr to czyj, jak nie Wasz???

 

Nasz i tylko N A S Z  ....choć pies go teges ...Nawet nie wiesz jak Ciebie rozumiem . Tobie trafi się pies ...na gwałt ...a ja ...ja podobam się tylko takim , którzy chociaż na własnych nogach jeszcze , ale rollator z daleka uśmiecha się do nich ...Kto wie , czy między nogami zamiast czegoś pożytecznego ...w miarę ...pampers na dobre nie zagościł .....Takie to nasze kuźwa zezowate szczęście , że ...pies to wszystko ....teges .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

dzwoniłem do Radia Maryja,  nic nie wiedzą, żeby ktoś płacił za czerwone dni. Nawet gruba Niemka na hulajnodze z  Wahlenstrasse też nie płaci, a agencje chcą, żeby ich podopiecznym za numerki płacić :( Paolo coś tu kręci;)

Tak Radek, Paolo kręci. Jak zwykle. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nasz i tylko N A S Z  ....choć pies go teges ...Nawet nie wiesz jak Ciebie rozumiem . Tobie trafi się pies ...na gwałt ...a ja ...ja podobam się tylko takim , którzy chociaż na własnych nogach jeszcze , ale rollator z daleka uśmiecha się do nich ...Kto wie , czy między nogami zamiast czegoś pożytecznego ...w miarę ...pampers na dobre nie zagościł .....Takie to nasze kuźwa zezowate szczęście , że ...pies to wszystko ....teges .

Nie ma co narzekać Basiu. Jak mawia ksiądz Rydzyk, głowa do góry i do przodu!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko nie umachaj się za bardzo na tym welocypedzie...:haha:

No...., wybudziłam się zmęczona nadal pogodą. Wiecie co mi się śniło ? Nie będę opisywać, ale foto wrzucę . To jakaś okupacja. I co ja biedna mam robić dziś w nocy ? Narobię się jak wół, te wszystkie rowery w jednym momencie uruchomićO.o, to będzie sztuka nad sztukami

poduszka rowery.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Chcialam zdjecie dodac do awatora i nie da  sie ,,,,,:(

A... masz już uprawnienia RODO ? Jak nic, dorwali Ciebie . Zmień fotografa. @geronimo kawą Tobie twarz poleje, to potem nikt już Ciebie nie rozpozna. Wszyscy będą myśleć , że ciapata jesteś i na dodatek  z rodziny królewskiej. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

No...., wybudziłam się zmęczona nadal pogodą. Wiecie co mi się śniło ? Nie będę opisywać, ale foto wrzucę . To jakaś okupacja. I co ja biedna mam robić dziś w nocy ? Narobię się jak wół, te wszystkie rowery w jednym momencie uruchomićO.o, to będzie sztuka nad sztukami

poduszka rowery.jpg

A jedź gdzie Cię oczy poniosą...a właściwie nogi ... tylko omijaj z daleka taką mieścinę na K ...,tam może być Armageddon.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewal8 napisał:

:d

Cześć  Nugatko milutka :d

Myślałam, że jak SZCZESCIE Twoje zakochało się ?/? w Tobie to zaprzestało rozsyłania maili na prawo i lewo pod płaszczykiem Top Secret i całkowicie oddało się związkowi waszemu radosnemu . :szydera::szydera: Widać naiwna byłam ...dość.:grzmotnąć:

Swoją drogą,  nie wiem co chciałaś osiągnąć pisząc niejako o mnie , wszak kiedyś walczyliśmy po jednej stronie barykady. Widać kręgosłup giętki koresponduje z giętkim morale i na robocie po prostu pękł. :szydera:

Ps.  Bardzo nie lubię nieczystych gierek i bardzo nie lubię fałszu. Nie wtrącałam się w Wasze sprawy, bo guzik mnie to interesuje, ale bardzo nie lubię jak ktoś czepia się mnie bez powodu.  Na razie grzecznie proszę…

Ja nic z tego nie rozumiem, jak to dobrze, że ja plotami się nie zajmuję,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A dajta spokój ... Z auta wykaraskał się , ale nogami to ledwie posuwa ...i na cholere mi taki ?...Może skubany by chciał na opiekunce kiedyś zaoszczędzić i miałby ...za miskę strawy xd

A... widzisz, nie zawsze to piękne co na zewnątrz dla oczu widoczne. Ma dziad chorobę, poczucie humoru, uwielbia Ciebie, zazdrosny jest. Wszystkie należne symptomy godne zainteresowania. Ty na spokojnie się jemu przyjżyj. Może on wcale nie taki diabeł w papmpersie ? :papieros:. Ja też krokodyla wzięłam w dziurawych skarpetkach, a dzisiaj chodzi w niemieckich :d:szydera:. Taki mam na niego wpływ:szydera:. Jak kocha, to i sweterek zamienisz jemu z kleiderkamern. A ty będziesz ubierać się u Prady:szept:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A dajta spokój ... Z auta wykaraskał się , ale nogami to ledwie posuwa ...i na cholere mi taki ?...Może skubany by chciał na opiekunce kiedyś zaoszczędzić i miałby ...za miskę strawy xd

Masz racje Baska.....dwie nogi do doopy to trzecia pewnie też.....:szydera: ooo.....pewnie opiekunka za darmoche mu się przysnila.....A dali jazda....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Masz racje Baska.....dwie nogi do doopy to trzecia pewnie też.....:szydera: ooo.....pewnie opiekunka za darmoche mu się przysnila.....A dali jazda....:szydera:

A... dokąd ta kobyłka ma wóz ciągnąć ? Na pamięć do domu nie wróci, bo GPS nie zainstalowany. Dziadzio oczkiem strzela i niebawem wiśta wio powie :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Masz racje Baska.....dwie nogi do doopy to trzecia pewnie też.....:szydera: ooo.....pewnie opiekunka za darmoche mu się przysnila.....A dali jazda....:szydera:

A jak ...i to nawet nie w pi.......stuuu ...jazda :haha:Paszli won ode mnie amanty przy rollatorach w pampersach i innych podpaskach ze skrzydełkami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...