Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) Czytałam Was i dlatego tak póżno się witam a i przyspało mi się odrobinkę .Wszystkim życzę dużo uśmiechów i pięknej pogody .Chciałoby się powiedzieć Ja z Kudowy Ty z Kudowy chodżmy więc na osobowy :haha:do Kudowy oczywiście .Jedni już myślą o przytulaniu kochanej osoby inni zastanawiają się co zrobić jak pies go molestuje od rana a ja o tym co na obiad zrobić dzisiaj  więc proszę wsiadać drzwi zamykać żeby Wam pociąg nie odjechał :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pamiętamy.

Jakie tutaj w piekarni pyszne chlebki pieką. :hura:Bułki takie sobie ale chleb jest wprost przepyszny.

W temacie szteli idealnej mogłabym napisać że dobry chleb jest dla mnie ważny.

 

Dla mnie też. Tu co piątek wypiekają chleb w prawdziwym piecu chlebowym i po wcześniejszym złożeniu zamówienia można taki chleb kupić. Właśnie się studzi na kratce.....zapach w całym domu...:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chyba ukradłam komuś net, bo o dziwo działa po 3 dniach:oklaski:

Stwierdziłam, że tyle już wyjazdów mam za sobą, a ciągle jestem nie dość przygotowana na ewentualne "coś". Już kiedyś @violka napisała, że w biedzie ludzie kreatywni się robią. I ogłaszam :szept:wszem i wobec, że, tak jest. Miała dziewczyna rację:cmok:. Nie dość , że ładna, to jeszcze mądra ( jak my wszyscy tu zgromadzeni  :haha:, a niech jej będzie. Kto smaruje, ten jedzie :dobrze:

Netu nie mam , radia nie mam, Mam ze sobą jedną książkę w j.polskim. Już ją opanowałam. Wciągnęłam z nudów nowe gumy do spodni od piżam:papieros:, podzwoniłam, ale już ze mną nie chcą gadać:telefon:, widać namolna jestem:sorry:

Teraz już wiem, że następnym razem w kufer włożę niewielki gałganek materiału, igłę  nici i wskrzeszę moje umiejętności haftowania richelieu. Może dziś niemodne, ale lubię handmade i co mi kto zrobi ?:pejcz: ? Mam jeszcze odrobinę wolnego miejsca w szafach, to niech sobie to moje wyroby poleżą dla potomnych. Wiadomo, że po śmierci artysty dopiero jego dzieła nabierają wartości. Daj boże , oby to pokolenia doceniły. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pamiętamy.

Jakie tutaj w piekarni pyszne chlebki pieką. :hura:Bułki takie sobie ale chleb jest wprost przepyszny.

W temacie szteli idealnej mogłabym napisać że dobry chleb jest dla mnie ważny.

 

Pewnego razu w sanatorium w PL serwowali taki pyszny chleb z prywatnej piekarni , że przytyłam 3 kg. Najeść się nie mogłam. Chleb za szynkę oddawałam,  potem nie wiem dlaczego,ale moje szynki nie mieściły się w spodniach:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Pewnego razu w sanatorium w PL serwowali taki pyszny chleb z prywatnej piekarni , że przytyłam 3 kg. Najeść się nie mogłam. Chleb za szynkę oddawałam,  potem nie wiem dlaczego,ale moje szynki nie mieściły się w spodniach:haha:

Zupełnie nielogiczne. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry po obiedzie.

W poniedziałek jest Święto.

Pamiętajcie, zeby zakupy wcześniej zrobić.

Miłego reszty dnia życze Ja.

:serce:

Dziękujemy za przypomnienie. Ja już zapasy zrobiłam na wojnę stuletnią. Teraz tylko chlebek i fajrant.

A prpopos dni świątecznych w maju. Czy rodziny płacą dodatkową kasę za 4 czerwone dni w kalendarzu ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-beskidzkich-lasach-mozna-juz-znalezc-borowiki/992wz81

a ja z innej beczki...Grzyby...za dwa tygodnie będę w okolicach, o których w artykule...Sądzę, że załapię się na prawdziwki:haha:

 

Udanych łowów tfu zbiorów życzę tych prawdziwków najprawdziwszych :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-beskidzkich-lasach-mozna-juz-znalezc-borowiki/992wz81

a ja z innej beczki...Grzyby...za dwa tygodnie będę w okolicach, o których w artykule...Sądzę, że załapię się na prawdziwki:haha:

 

Ha, ha... niektórzy nie muszą w ogóle  czekać. Mają je w okolicach stóp :szydera:. Wiem... niesmaczne :sorry:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Radek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-beskidzkich-lasach-mozna-juz-znalezc-borowiki/992wz81

a ja z innej beczki...Grzyby...za dwa tygodnie będę w okolicach, o których w artykule...Sądzę, że załapię się na prawdziwki:haha:

 

Nie będę w Beskidach...:smutek: Ale chcę na grzyby....:hura: Aż jutro polecę do pobliskiego lasu...popadał, ciepło jest, grzybiarzy brak....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zupełnie nielogiczne. :szydera:

Prawda. Może lepiej nie jeździć do sanatorium ? Duże ryzyko. Chyba, że dresik męża ze sobą zabrać. Takie 4 rozmiary więcej, tj. wtedy bezpiecznie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Dziękujemy za przypomnienie. Ja już zapasy zrobiłam na wojnę stuletnią. Teraz tylko chlebek i fajrant.

A prpopos dni świątecznych w maju. Czy rodziny płacą dodatkową kasę za 4 czerwone dni w kalendarzu ?

Zapytaj w agencji, ale nie sądzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

 

A prpopos dni świątecznych w maju. Czy rodziny płacą dodatkową kasę za 4 czerwone dni w kalendarzu ?

Rodziny płacą za wszystkie dni czerwone,niebieskie i żółte. Dodatkowo płacą również za dni słoneczne, te z gradobiciem ,wstrząsami sejsmicznymi oraz z zaćmieniem.

Ponadto dodatkowe pieniądze należą się również za spotkanie w bramie uchodźcy ze smartfonem oraz grubej Niemki na hulajnodze...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Strasznie ...no nie? ...Też nie mogłam doczytać kto tego posta popełnił ...Nagle mnie olśniło , że to nasza Liska ...może być .

Jakoś tak inkoguto od wczoraj...:szok: Czyżby się ukrywała przed niechcianym wielbicielem? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie będę w Beskidach...:smutek: Ale chcę na grzyby....:hura: Aż jutro polecę do pobliskiego lasu...popadał, ciepło jest, grzybiarzy brak....:oklaski:

Weź ze sobą nitkę. Drogę zaznaczaj niteczka.Jak zrobisz jedną rundę, wróć tam po 1 deszczu i 5 dniachxd. Może już coś znajdziesz  i to z  PL :haha::trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paolo napisał:

Rodziny płacą za wszystkie dni czerwone,niebieskie i żółte. Dodatkowo płacą również za dni słoneczne, te z gradobiciem ,wstrząsami sejsmicznymi oraz z zaćmieniem.

Ponadto dodatkowe pieniądze należą się również za spotkanie w bramie uchodźcy ze smartfonem oraz grubej Niemki na hulajnodze...

Czyje rodziny tak płacą? :haha: Namiarki poprosimy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zapytaj w agencji, ale nie sądzę....

Nie agencji pytam, tylko o rozwiązania opiekunów mi tu chodzi. Agencja na pewno: nie . Jak wiemy życie sobie dróżki ściele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...