Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Radek50 napisał:

ot tak ... po prostu....zwykłymi i prostymi słowami...Dzień dobry :cześć2:

Życzę Wam miłego i spokojnego dnia :dobrze: :kawa2:

Profilaktyka i raz jeszcze profilaktyka. Tak jak mówi Blondi ...badać się chłopaki. I też by się chciało powiedzieć, badać się Panie. U Panów dotyczy to zwłaszcza prostaty i jelita grubego, a u Pań mammografii i regularnych wizyt u ginekologa. Znam Panie i Panów, którzy nie przykładają należytej wagi do profilaktyki.A zawczasu wykryte symptomy choroby zaoszczędzą niejednej czy niejednemu wielu ewentualnych cierpień.

No to Tschüss :cześć:

Czesto te ukryte Symptomy przenoszone sa na druga osobe .... Wiec BADANIA WSKAZANE ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Przysnęło mi się trochę za długo ....Szybka kawka ...cugasek ...i o 7.15 na górkę a tam krótkie spotkanie z córką PDP-go i sprawozdanie ( :-) ) jak minęła noc . Noc minęła spokojnie i oby tak dalej ...cały czas ....Jesli nie będzie sam miał ochoty  ( PDP-ny ) to dopiero po wyjściu córki za jakieś 1,5 godziny będzie budzony i zmuszany przez wredną opiekunkę do wstawania ...Jeżuuuuu...jaka ta kawa pyszna ...ale teraz szybki cugas ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

To TY pracujesz i w dzien i w Nocy ???? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paolo napisał:

Tak. 5 pękła...W czwartek za tydzień-przed Zgorzelcem musimy zatankować pod korek i jeszcze do reklamówek nalać. 

Pampersów " pożycz," od Pdp ( powiedz,że do Kudowy już transport zabierasz i będą na nią czekać :szydera: ...no wciśnij jej,że ,"gniazdko "dla niej wijesz )

...a później tylko wykręcisz i fertig . Zawsze to bezpieczniej niż w reklamówkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Śniło mi sie, że mi psa ukradli......moja cudowną jamniczke.....szukałam jej całą noc....:mur:

Na szczęście to tylko sen.

Miłego dnia wszystkim życzę. Dziś do miasta sie wybieram i muszę ten koszmar nocny czymś zrekompensować.....może jakąś bluzeczka ?

Natychmiast wstawiaj zdjątko jamniczki...:oklaski:I rekompensuj złe sny na całego zaraz potem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, anna5826 napisał:

Podrzuc im jakis lakoc ...coby czesciej przychodzil ...a TY luziku wiecej .... 

Nie musze))), po tym jak dziadek nie chcial kupic swiezego ciasta i poczestowal goscia starym , przeyerminowanym smakolykiem ( kolega spr.date waznosci na opakowaniu ), od tego momentu kolega przynosi zawsze swiezutkie ciasto haha.Zna dziadka z 50 lat , to poznal go jakim jest sknera .

Ostatniu dziadzio moj wcina ciasto , ktore mialo termin do 17 kwietnia((, stwierdzil ze jak nie smierdzi i plesni nie ma to moze jesc)), ło ludzie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Pampersów " pożycz," od Pdp ( powiedz,że do Kudowy już transport zabierasz i będą na nią czekać :szydera: ...no wciśnij jej,że ,"gniazdko "dla niej wijesz )

...a później tylko wykręcisz i fertig . Zawsze to bezpieczniej niż w reklamówkach 

Cały paradoks polega na tym;że jeszcze przed przyjazdem do " Psa,który jeździł koleją " zarezerwowaliśmy 5 dniowy pobyt w okolicach...Kudowy.>:(>:(

Nie dość,że codziennie tam jeżdżę to za tygodnie faktycznie tam pojadę...

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Nie musze))), po tym jak dziadek nie chcial kupic swiezego ciasta i poczestowal goscia starym , przeyerminowanym smakolykiem ( kolega spr.date waznosci na opakowaniu ), od tego momentu kolega przynosi zawsze swiezutkie ciasto haha.Zna dziadka z 50 lat , to poznal go jakim jest sknera .

Ostatniu dziadzio moj wcina ciasto , ktore mialo termin do 17 kwietnia((, stwierdzil ze jak nie smierdzi i plesni nie ma to moze jesc)), ło ludzie.

Bylam w takiej rodzinie ...kielbasa sliska myta dlugo ... pod biezaca woda ... Nie wyrzucalam z lodowki przeterminowanych ..bo bylaby burza ...Corka to kiedys zrobila alez jej sie OBERWALO ....  Ale ja tego nie jadlam ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Cały paradoks polega na tym;że jeszcze przed przyjazdem do " Psa,który jeździł koleją " zarezerwowaliśmy 5 dniowy pobyt w okolicach...Kudowy.>:(>:(

Nie dość,że codziennie tam jeżdżę to za tygodnie faktycznie tam pojadę...

:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Baska w nocy dorabia )))), polubila nocna zmiana ))

To ile dodatkowo placa za nocki ... od roznych osob slyszalam ze 1 godz 30 euro ..Tylko nie wiem czy to prawda .... Ja mowilam rodzince ze 15 euro ... ale mnie poprawiono ...ze 30 ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Bylam w takiej rodzinie ...kielbasa sliska myta dlugo ... pod biezaca woda ... Nie wyrzucalam z lodowki przeterminowanych ..bo bylaby burza ...Corka to kiedys zrobila alez jej sie OBERWALO ....  Ale ja tego nie jadlam ....

I co im zrobisz?, nic.

Ja tu gotuje dla siebie osobno.Czasem dziadek chce mnie poczestowac swoim rarytasem - odmawiam , mowie starego nie tykam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Cały paradoks polega na tym;że jeszcze przed przyjazdem do " Psa,który jeździł koleją " zarezerwowaliśmy 5 dniowy pobyt w okolicach...Kudowy.>:(>:(

Nie dość,że codziennie tam jeżdżę to za tygodnie faktycznie tam pojadę...

Tylko nie daj sobie wcisnąć rachunku za pięć ....tygodni ... :szydera: ... mówię Ci będą twierdzić z uporem maniaka ,że waletujesz tam już od kilku tygodni z jakąś starszą panią ...jako żigolak.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

To ile dodatkowo placa za nocki ... od roznych osob slyszalam ze 1 godz 30 euro ..Tylko nie wiem czy to prawda .... Ja mowilam rodzince ze 15 euro ... ale mnie poprawiono ...ze 30 ...

Nie wiem ile, moze to zalezy od uslug swiadczonych w nocy)))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

I co im zrobisz?, nic.

Ja tu gotuje dla siebie osobno.Czasem dziadek chce mnie poczestowac swoim rarytasem - odmawiam , mowie starego nie tykam.

Ja czasem cos wyrzucalam gdy splesnialo .... przykrywalam to w kompostowniku a tam szczury mialy BAL ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie  wszystkich śmiałków co nie boją się przemieszczać na trasie PL, DE, a także mieszkać w tych zaczarowanych krainach. Z podziwu wyjść nie mogę jacy my odważni jesteśmy . Gratuluję :)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Paolo napisał:

Najlepiej to wymyśleć sobie jakiś głupkowaty sen, żeby później polecieć jak Pershing w regały na zabicie stresa i złych emocji...Próżność ludzka dotknęła zenitu.

Zostaw Ewunię nasza i nie dokuczaj jej, tylko lepiej zapytaj co mi sie śniło, ale to juz na priv :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...