Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry, pięknego dnia sobie i Wam zycze, a ja robię sobie właśnie kawe :kawa:

To smacznego zycze Nugatko.:róża:

Ja tez ide po druga kawe, nic tak nie smakuje z rana jak kawa, no chyba,ze seks z rana hi,hii

Ale to bylo dawno i mozliwe,ze sie mylę ha,ha:szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Lisa_Ona napisał:

To smacznego zycze Nugatko.:róża:

Ja tez ide po druga kawe, nic tak nie smakuje z rana jak kawa, no chyba,ze seks z rana hi,hii

Ale to bylo dawno i mozliwe,ze sie mylę ha,ha:szydera:

Tak. Seks jest ok...Też to kiedyś przechodziłem. Ale dość łagodnie. Aż żel...,że jeszcze tyle trzeba czekać. Żal oczywiście...

Witam alle'.../to po francusku/

Dzień dobry Liso - mały, forumowy, poranny zboczeńcu .

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

Basia a Twój PDP doszedl już do siebie? chyba Ty pisalaś ,że ma zatrucie?

Tak, niedzielę jeszcze całą przeleżał w łóżku.

A wczoraj już było w porządku. Nawet o jedzenie się upominał, bo ja mu ostrożnie, delikatne dawkowałam :p 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Śniło mi sie, że mi psa ukradli......moja cudowną jamniczke.....szukałam jej całą noc....:mur:

Na szczęście to tylko sen.

Miłego dnia wszystkim życzę. Dziś do miasta sie wybieram i muszę ten koszmar nocny czymś zrekompensować.....może jakąś bluzeczka ?

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Śniło mi sie, że mi psa ukradli......moja cudowną jamniczke.....szukałam jej całą noc....:mur:

Na szczęście to tylko sen.

Miłego dnia wszystkim życzę. Dziś do miasta sie wybieram i muszę ten koszmar nocny czymś zrekompensować.....może jakąś bluzeczka ?

Najlepiej to wymyśleć sobie jakiś głupkowaty sen, żeby później polecieć jak Pershing w regały na zabicie stresa i złych emocji...Próżność ludzka dotknęła zenitu.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Afryka napisał:

Mnie też mówiła o ciepłych okładach  ,ale powiedziała również,że jak chcę pójść na imprezę ,to lepiej tego nie robić ,bo zanim pęknie,to będzie rosło,a tak rozpędziłam to antybiotykiem w skoncentrowanej dawce.

Dzieki za podpowiedz ... wczoraj od popoludnia 3x dawalam dawki zalecone na caly dzien ..i dzisiaj od switu .... tez nie zaluje .... i zadnego pkt bialego ... butelka z woda tez grzeje .... a wczoraj to nawet jajka gotowalam ...  Oby to dziadostwo jak najszybciej mnie opuscilo .... Milego Dnia zycze ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Milusińskich ! I tych napalonych ( na pracę :haha:) i tych bardziej ociągających się ,urlopujących i pakujących . Jedynym słowem pierś do przodu ... albo co kto ma pod ręką i zaczynamy nowy dzień .:cześć2:.

Informuję uprzejmie ,że słonko świeci ( 18 stopni ...na razie ), ptaszek śpiewa ...a z lekka krew zalewa...noo okna trza pomyć ,bo po tych pyleniach drzew liściastych ... dziwnie brudne .:ostrzegam:

Miłego dnia Towarzysze Forumowicze .:całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Knorr napisał:

Na początku to my desantowcy pomiędzy sobą, a Tubylcy tak samo. No teraz już widać wyraźne pomieszanie grup i wspónotę. 

Pozwoliliśmy się Wam nacieszyć:oklaski:sobą  na wolności. Świat za kratami jest piękniejszy. Spałam jeden raz w hotelu więziennym. Wiem jak to jest wyjść za kraty.  Każdy powinien sobie zafundować taką wycieczkę. Wrażenia nieodparte.:szok: 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry.

Zaraz trzeba leciec kosci rozprostowac po nocy)).

Dzis przychodzi kolega znaczkowy do dziadka , beda sie zajmowac soba , ja im tylko kawy zrobie )).

Milego dnia.

Podrzuc im jakis lakoc ...coby czesciej przychodzil ...a TY luziku wiecej .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Cukier jeszcze nie ,ale paliwo pięknie pnie się w górę.

I to jest ewenement na skalę swiatową.

Jestem na bajerach od 3 miesięcy..........bardzo duzo jeżdżę samochodem, a co za tym idzie ..........muszę go zatankować i póki co cena paliwa nie zmieniła się ani w górę ani w dół.

W PL jak tylko jakiś kretyn w tv krzyknie , że cena za baryłkę ropy naftowej poszła w górę, następnego dnia efekty widać na stacjach paliw........................szkoda , że w drugą stronę to już nie działa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...