Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paolo oszalał, bo już pomyślałem, że tylko coś ze mną nie tak. Też z moją Pdp na peronie siedzimy. Cekamy na Pendolino, bo to pierwsze przed chwilą "uciekło".

My niby kierunek na Paryż obrali. 

 

Edytowane przez Knorr
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pada jest rzezko ale w ciagu dnia duchota....deszcz i owszem bylby pozadany ale najlepiej w nocy w dzien zeby nie padalo...no ale to jak zwykle pobozne zyczenia

tak czy inaczej...urlopowo pogoda idealna

tylko tych plazowiczow, walesaczy na drogach dziadkow niedzielnych mnostwo

na dzien dobry...dwa w jednym

kawa i...kontakt ze swiatem

orly kaszubskie nawoluja sie od bladego switu spac nie daja ...czyli kawa o zwyklej porze

 

9313-kawa-na-dzien-dobry-.jpg

wesole-kanapki-13.jpg

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, obudziłem się, żyję :haha:Raz w życiu obchodzi się abrahamowe świętowanie. Nie przysyłajcie kwiatów :cześć3: ani skrzynki wódki (bo nie piję alkoholu) :ostrzegam: Ktoś powie...ooo....niepijący, a ja dopowiem jeszcze ... w dodatku stary kawaler ze mnie:smutek::szydera:. No cóż, czasami nieszczęścia chodzą parami :szydera: Jednego czego można mi życzyć, to zdrowia, bo ma się je tylko jedno , a potrzebne też jest ono w opiece. Nieraz bowiem trzeba mieć naprawdę iście ... końskie zdrowie:)

Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia :dobrze::), a sobie zapodam pioseneczkę Stachury :cześć:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Radek50 napisał:

uff, obudziłem się, żyję :haha:Raz w życiu obchodzi się abrahamowe świętowanie. Nie przysyłajcie kwiatów :cześć3: ani skrzynki wódki (bo nie piję alkoholu) :ostrzegam: Ktoś powie...ooo....niepijący, a ja dopowiem jeszcze ... w dodatku stary kawaler ze mnie:smutek::szydera:. No cóż, czasami nieszczęścia chodzą parami :szydera: Jednego czego można mi życzyć, to zdrowia, bo ma się je tylko jedno , a potrzebne też jest ono w opiece. Nieraz bowiem trzeba mieć naprawdę iście ... końskie zdrowie:)

Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia :dobrze::), a sobie zapodam pioseneczkę Stachury :cześć:

Zgadłam wczoraj...:hura: Zatem...spóźnione ale serdeczne...

Najlepszego @Radek50...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Pogoda nie powala na kolana ...ani doopy nie urywa . Pochmurno , mokro i podwiewa ....Obiecane wczoraj miałam , że ma być tutaj 26 stopni ...tak mi wmawiała córka PDP-go . Zobaczę , czy te jej obietnice będą spełnione . Będzie paskudnie ...sie więcej nie uwierzy i już .....meteorolożce ...za pięć dwunasta ...psia kość  ... Nic nie zmieni pogody ...żadne moje życzenia , marzenia , czy plany ....ale kuźwa mogłoby być ładniej ....

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dzien dobry.

Bardzo nie lubie chytrych Ludzi.

Po Urodzinach zostalo ciasto a ja je zabralam na tzw przechowanie, oczywiscie,ze moglam tez zjesc,,, ,Solenizantka powiedziala,ze w niedziele przyjdzie Pani A. Zeby najesc sie tego ciasta bo duzo zostalo. Przyjechala specjalnie na rowerze "biedaczka " hi,hii. Jak tylko weszla do domu ja juz przybieglam z owym ciastem, oraz spakowalam reszte ciasta, zeby zabrala se" do domu bo po co ma pedalowac jeszcze dzisiaj? Ale byla zdziwiona i moze zaskoczona. Babcie mam fajna ale Rodzina chytra ,,,,

Milego dnia Wam zycze.

:d

Wszędzie gdzie byłam dotąd goście zabierali resztę ciasta, które przynieśli. Dopiero tu ciasto zostaje "na jutro", a i w międzyczasie coś się jeszcze trafi. Rodzina taka bardziej "polska". Z wczorajszych obchodów mamy ciasta na dwa dni. Bez zapowiedzianych gości. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry./mam nadzieje, że taki będzie/:cześć2:

Wczoraj wieczorem wchodząc pod prysznic wywinęłam orła:smutek::smutek:. Krwiak w okolicy piszczeli rósł z prędkością swiatła. Ledwo do łózka się dowlokłam. Kolano spuchnięte lekko. Przyłozyłam mrozony groszek i jest troche lepiej. Troszkę boli ale chodzić mogę................znaczy nie połamałam się .

Spokojnego dnia kochani Wszystkim Nam życzę.

 

kawa_klawiatura_myszka_plyty.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, aniao napisał:

Wszędzie gdzie byłam dotąd goście zabierali resztę ciasta, które przynieśli. Dopiero tu ciasto zostaje "na jutro", a i w międzyczasie coś się jeszcze trafi. Rodzina taka bardziej "polska". Z wczorajszych obchodów mamy ciasta na dwa dni. Bez zapowiedzianych gości. 

Jasne,ze zabieraja ciasto do domu jak zostanie.

Wiem, ale na to ciasto przypedalowala"" pani, ktora byla obecna na Urodzinach,,,a mogli mnie i Babci juz zostawic to ciasto do kawy.

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana  prawie wyspana :-)

Wczorajsi goscie mnie umeczyli. Poznalam reszte rodziny. Z kazdym pogadac trza bylo. Mili ludzie,ale ja raczej do spokoju przyzwyczajona jestem.

Deszcz pada, spac sie chce ... i robic sie nie chce ;););)

Spokojnego poniedzialku zycze :-)

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radek50 napisał:

uff, obudziłem się, żyję :haha:Raz w życiu obchodzi się abrahamowe świętowanie. Nie przysyłajcie kwiatów :cześć3: ani skrzynki wódki (bo nie piję alkoholu) :ostrzegam: Ktoś powie...ooo....niepijący, a ja dopowiem jeszcze ... w dodatku stary kawaler ze mnie:smutek::szydera:. No cóż, czasami nieszczęścia chodzą parami :szydera: Jednego czego można mi życzyć, to zdrowia, bo ma się je tylko jedno , a potrzebne też jest ono w opiece. Nieraz bowiem trzeba mieć naprawdę iście ... końskie zdrowie:)

Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia :dobrze::), a sobie zapodam pioseneczkę Stachury :cześć:

 

Wszystkiego najlepszego.

Ciasto podeślę. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, aniao napisał:

Wszędzie gdzie byłam dotąd goście zabierali resztę ciasta, które przynieśli. Dopiero tu ciasto zostaje "na jutro", a i w międzyczasie coś się jeszcze trafi. Rodzina taka bardziej "polska". Z wczorajszych obchodów mamy ciasta na dwa dni. Bez zapowiedzianych gości. 

W tym miejscu wogole ciasta nie jada sie. Pierwszy taki dom.

Synowa jakies rabarbarowe wczoraj przyniosla , w ksztalcie serca i nawet nietkniete stoi.

I to mi sie podoba. U siostr o 16.00 musowo ciasto bylo.  A tu bez slodkosci....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andreaa napisał:

Witam z rana  prawie wyspana :-)

Wczorajsi goscie mnie umeczyli. Poznalam reszte rodziny. Z kazdym pogadac trza bylo. Mili ludzie,ale ja raczej do spokoju przyzwyczajona jestem.

Deszcz pada, spac sie chce ... i robic sie nie chce ;););)

Spokojnego poniedzialku zycze :-)

 

Jutro bedzie lepiej,,,:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radek50 napisał:

uff, obudziłem się, żyję :haha:Raz w życiu obchodzi się abrahamowe świętowanie. Nie przysyłajcie kwiatów :cześć3: ani skrzynki wódki (bo nie piję alkoholu) :ostrzegam: Ktoś powie...ooo....niepijący, a ja dopowiem jeszcze ... w dodatku stary kawaler ze mnie:smutek::szydera:. No cóż, czasami nieszczęścia chodzą parami :szydera: Jednego czego można mi życzyć, to zdrowia, bo ma się je tylko jedno , a potrzebne też jest ono w opiece. Nieraz bowiem trzeba mieć naprawdę iście ... końskie zdrowie:)

Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia :dobrze::), a sobie zapodam pioseneczkę Stachury :cześć:

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego swieta.

Konskiego zdrowie Ci zycze :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Jutro bedzie lepiej,,,:d

Pewnie ,ze tak. Nawet za 5 minut juz bedzie lepiej :-)

Moj syn zaczal  w Holandii prywatnego mieszkania szukac.  Znalezienie prywatnie mieszkania uzaleznione jest od nowej pracy,ktora mu sie podoba. 

No i jak kazde matczysko..... martwie sie,czy znajdzie.. 

Mam nadzieje,ze tak :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radek50 napisał:

uff, obudziłem się, żyję :haha:Raz w życiu obchodzi się abrahamowe świętowanie. Nie przysyłajcie kwiatów :cześć3: ani skrzynki wódki (bo nie piję alkoholu) :ostrzegam: Ktoś powie...ooo....niepijący, a ja dopowiem jeszcze ... w dodatku stary kawaler ze mnie:smutek::szydera:. No cóż, czasami nieszczęścia chodzą parami :szydera: Jednego czego można mi życzyć, to zdrowia, bo ma się je tylko jedno , a potrzebne też jest ono w opiece. Nieraz bowiem trzeba mieć naprawdę iście ... końskie zdrowie:)

Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia :dobrze::), a sobie zapodam pioseneczkę Stachury :cześć:

 

100 lat w ZDROWIU ...Wszelakiej pomyslnosci zycze...:tort::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...