Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Heidi napisał:

Toż trafiła  jak kura  . Super ,że dobre gniazdko. Tylko porządku starego nie zakłócaj. Wszystko poustawiane.:oklaski: Rodzina git :oklaski:. Tak trzymać :oklaski:

Tutaj nic nie można zakłócić . Trzymam się swojej roboty ....W piątek będę musiała tylko raz odkurzyć na górze u dr-a , bo pani sprzątająco-prasująca jeszcze będzie na urlopie ....Dywanów i pokoi to tam jest ...galancie ....Pani prasuje doktorowe spodnie , koszule ...Ja , jeśli będę miała ochotę to poprasuję pościel , którą zmienia się panu co sobotę . Prasować lubię , więc nie będzie dla mnie karą ....Dwa razy w tygodniu ( środa i sobota ) duszować będę PDP-go ....i codzienne , zwyczajne obowiązki ....Pauzy godzinowo wpisane w kalendarzu , bardzo przestrzegane . Miasto ( okolica ) bardzo ładne , dużo sklepów(xd)....zamek ...kościoły ...synagoga i wiele innych ciekawych miejsc ... W soboty i niedziele wolne półdniówki ....noo...w soboty zwiedzanie sklepów a w niedziele zabytki ...tylko dzisiaj kuźwa leje jak z cebra i jestem uziemiona do 18.15 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Tylko rezerwy piwa zostały po niebosz czyku. Mleko mam świeże.  Napisz co wolisz,  to podeślę:haha: :szydera::haha:

Ja nad wodę wybywam więc picia będę miała pod dostatkiem .A po nieboszczykach to nic nie tknę bo mi się żle kojarzy i zawsze wydaje mi się ,że oni na mnie patrzą gdzieś z wysoka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Ja nad wodę wybywam więc picia będę miała pod dostatkiem .A po nieboszczykach to nic nie tknę bo mi się żle kojarzy i zawsze wydaje mi się ,że oni na mnie patrzą gdzieś z wysoka :haha:

Widać swoje już wypiłaś i już  negatywnie działa . A myszki już widzisz,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A taki mi zrobił kawał..tfu...prezent swoimi urodzinami...:szydera: A ja mojej Mamie prezent w postaci pierwszego wnuka...:szydera:

no nie bądź taka skromna ..że niby taki kawał Ci zrobił..... Ze niby jak by nigdy nikt ...ktoś Ci przecież w tym pomógł...:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tutaj nic nie można zakłócić . Trzymam się swojej roboty ....W piątek będę musiała tylko raz odkurzyć na górze u dr-a , bo pani sprzątająco-prasująca jeszcze będzie na urlopie ....Dywanów i pokoi to tam jest ...galancie ....Pani prasuje doktorowe spodnie , koszule ...Ja , jeśli będę miała ochotę to poprasuję pościel , którą zmienia się panu co sobotę . Prasować lubię , więc nie będzie dla mnie karą ....Dwa razy w tygodniu ( środa i sobota ) duszować będę PDP-go ....i codzienne , zwyczajne obowiązki ....Pauzy godzinowo wpisane w kalendarzu , bardzo przestrzegane . Miasto ( okolica ) bardzo ładne , dużo sklepów(xd)....zamek ...kościoły ...synagoga i wiele innych ciekawych miejsc ... W soboty i niedziele wolne półdniówki ....noo...w soboty zwiedzanie sklepów a w niedziele zabytki ...tylko dzisiaj kuźwa leje jak z cebra i jestem uziemiona do 18.15 ....

Nie uziemiona, tylko uforumowana...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie uziemiona, tylko uforumowana...:szydera: 

O ....mądre stwierdzenie :cmok:.....Mirelle'o ...uforumowana to ja nawet podczas szychty byłam ....tyle , że na telefonie działałam , bo nie wypadało lapka na górę wnosić jak tam w tv uroczystości z Fatimy leciały ... Pan se patrzył na nie ( czyt, drzemał ) w fotelu a ja trochę z tyłu na kanapie ... Przebudzał się ...to ja pilnie w tv patrzyłam ...głowa ( jego ) w dół to moja też ...i lukałam w telefon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ....mądre stwierdzenie :cmok:.....Mirelle'o ...uforumowana to ja nawet podczas szychty byłam ....tyle , że na telefonie działałam , bo nie wypadało lapka na górę wnosić jak tam w tv uroczystości z Fatimy leciały ... Pan se patrzył na nie ( czyt, drzemał ) w fotelu a ja trochę z tyłu na kanapie ... Przebudzał się ...to ja pilnie w tv patrzyłam ...głowa ( jego ) w dół to moja też ...i lukałam w telefon ...

Hi, hi, hi...ja na szychcie też działam dyskretnie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

No w pewnym wieku każdy się taki święty i niepokalany robi ;)

Noo..a jak już dożyjemy ...przekroczymy 80 ....to wtedy dopiero święte będziemy ...Chyba , że którejś trafi się coś jeszcze ....Trudno ....niech se wtedy cudzołoży ....bezwstydnica ...my za nią spowiadać się nie będziemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...