Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już po obiedzie niedzielnym ...tzw. zimna kuchnia , czyli ciasto czekoladowe . Teraz pauzuję też niedzielnie - do godziny 18 .15 ....Ta zimna kuchnia jest w tej rodzinie od lat , bo tak chciała śp.żona PDP-go ... W sobotę jadali podgrzewaną tylko zupę z puszki a w niedzielę " na sucho " i kto co chce ma sobie brać do jedzenia ....Córka doktora zeszła do nas na dół i pogoniła mnie jak burą sukę ....prawie :-)....Na górę wolno mi wejść , jeśli będę chciała sobie coś wziąć z kuchni ....No i mi pasi .....Deszcz leje jak z cebra ....nie pozostaje nic innego jak Wam tutaj doopę truć ....Możliwe , że najdzie mnie ochota na pojeżdżenie rowerem.....mam takowy u siebie  w pokoju ....stacjonarny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie już po obiedzie niedzielnym ...tzw. zimna kuchnia , czyli ciasto czekoladowe . Teraz pauzuję też niedzielnie - do godziny 18 .15 ....Ta zimna kuchnia jest w tej rodzinie od lat , bo tak chciała śp.żona PDP-go ... W sobotę jadali podgrzewaną tylko zupę z puszki a w niedzielę " na sucho " i kto co chce ma sobie brać do jedzenia ....Córka doktora zeszła do nas na dół i pogoniła mnie jak burą sukę ....prawie :-)....Na górę wolno mi wejść , jeśli będę chciała sobie coś wziąć z kuchni ....No i mi pasi .....Deszcz leje jak z cebra ....nie pozostaje nic innego jak Wam tutaj doopę truć ....Możliwe , że najdzie mnie ochota na pojeżdżenie rowerem.....mam takowy u siebie  w pokoju ....stacjonarny xd

Zimna kuchnia? brrrr   ,,,na obiad ciasto??? czy ja dobrze kumam?:szok: jeszcze Ci córunię dołożyli na dokładkę,,,:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Cisza. Albo śpią, albo mnie lekceważą >:(. Czekam tu na Was !!! Halooooo..... Po kątach Was poustawiali ?  Co przeskrobaliście ?

Co za awantur tutaj wpadł:przekleństwa: ja szykuję się w ciepłą kuchnię ,,ale odwlekam to obżarstwo,,wolę chyba :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Cisza. Albo śpią, albo mnie lekceważą >:(. Czekam tu na Was !!! Halooooo..... Po kątach Was poustawiali ?  Co przeskrobaliście ?

A masz coś do wypicia bo gorąco dzisiaj strasznie i pić się chce niemożebnie aha łyknę wszystko  oprócz mleka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Zimna kuchnia? brrrr   ,,,na obiad ciasto??? czy ja dobrze kumam?:szok: jeszcze Ci córunię dołożyli na dokładkę,,,:przekleństwa:

Kochanie ...ta córunia to skarb a nie bonus....Ona gotuje w tygodniu obiady , ja tylko czasem mam obrać kilka ziemniaków , bo ona w czasie swojej pauzy ( ma Praxis- logopeda  ) zastępuje mnie na mojej i wtedy gotuje ... A to , że " zimna kuchnia " to taka ichnia tradycja od lat , która mi nawet pasuje . Jeśli bym chciała sobie ugotować to mogę co chcę ... Zaopatrzenie robi córka cudowne ... Przykład : owoce dla dr-a .....jabłka  podgrzewane do miękkości w mikrofali  .....owoce dla mnie : jabłka , banany , winogrona , truskawki .....Lodówka ugina się od wszelkiego kalibru " aufschnitów ".... Córka ..jak dla mnie młódka - 38 lat . Cała trójka młoda ...Doktor - 86 czy 88 lat ....bardzo kulturalny , miły , sympatyczny ...Po wylewie ma problemy z mową ...Elka go ćwiczy , ale trochę jej nie słucha :-)..Bardzo pomaga , stara się sam wstawać , siada na wózek , tylko trochę go wspieram , bo on musi SAM .... Zmienniczka zostawiła swoich rzeczy masę , więc jej wierzę , że jest tutaj bardziej niż okey ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po obiedzie.....syn Pdp postawił.......następny wypad do restorana 26.05......no co ?  Świętujemy podwójnie.......:d

Zjedliśmy po sznyclu.....popilismy winem i piwem.....A teraz tort i kawa 0 16.00 w domowym zaciszu. Pogoda trochę dziś nie dopisała ale może i lepiej, że nie było upału.....fajny dzień mi sie trafił.....:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś  na niedzielnym  obiedzie, był  zawitał.  Ma wielkie szczęście,  że kwiaty piękne przyniósł  na Muttertag. Miejsce dla mnie przygotowal ,Obiad pochwalił,  podziękował,  pogadał z mamuska zetknął na router starawy (Do wymiany) i był wybył.  Babcia śpi jak zawsze 2  godziny,  słonko mój  brzuch topi. Jest jak powinno być. No !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kochanie ...ta córunia to skarb a nie bonus....Ona gotuje w tygodniu obiady , ja tylko czasem mam obrać kilka ziemniaków , bo ona w czasie swojej pauzy ( ma Praxis- logopeda  ) zastępuje mnie na mojej i wtedy gotuje ... A to , że " zimna kuchnia " to taka ichnia tradycja od lat , która mi nawet pasuje . Jeśli bym chciała sobie ugotować to mogę co chcę ... Zaopatrzenie robi córka cudowne ... Przykład : owoce dla dr-a .....jabłka  podgrzewane do miękkości w mikrofali  .....owoce dla mnie : jabłka , banany , winogrona , truskawki .....Lodówka ugina się od wszelkiego kalibru " aufschnitów ".... Córka ..jak dla mnie młódka - 38 lat . Cała trójka młoda ...Doktor - 86 czy 88 lat ....bardzo kulturalny , miły , sympatyczny ...Po wylewie ma problemy z mową ...Elka go ćwiczy , ale trochę jej nie słucha :-)..Bardzo pomaga , stara się sam wstawać , siada na wózek , tylko trochę go wspieram , bo on musi SAM .... Zmienniczka zostawiła swoich rzeczy masę , więc jej wierzę , że jest tutaj bardziej niż okey ....

Toż trafiła  jak kura  . Super ,że dobre gniazdko. Tylko porządku starego nie zakłócaj. Wszystko poustawiane.:oklaski: Rodzina git :oklaski:. Tak trzymać :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie tylko Ewunia ...większość z nas będzie świętować tego dnia .....urodziny Twojego syneczka ... Oj...drogo będzie GO to kosztowało ....tyle nas tutaj xd

A taki mi zrobił kawał..tfu...prezent swoimi urodzinami...:szydera: A ja mojej Mamie prezent w postaci pierwszego wnuka...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, INEZ napisał:

A masz coś do wypicia bo gorąco dzisiaj strasznie i pić się chce niemożebnie aha łyknę wszystko  oprócz mleka :haha:

Tylko rezerwy piwa zostały po niebosz czyku. Mleko mam świeże.  Napisz co wolisz,  to podeślę:haha: :szydera::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kochanie ...ta córunia to skarb a nie bonus....Ona gotuje w tygodniu obiady , ja tylko czasem mam obrać kilka ziemniaków , bo ona w czasie swojej pauzy ( ma Praxis- logopeda  ) zastępuje mnie na mojej i wtedy gotuje ... A to , że " zimna kuchnia " to taka ichnia tradycja od lat , która mi nawet pasuje . Jeśli bym chciała sobie ugotować to mogę co chcę ... Zaopatrzenie robi córka cudowne ... Przykład : owoce dla dr-a .....jabłka  podgrzewane do miękkości w mikrofali  .....owoce dla mnie : jabłka , banany , winogrona , truskawki .....Lodówka ugina się od wszelkiego kalibru " aufschnitów ".... Córka ..jak dla mnie młódka - 38 lat . Cała trójka młoda ...Doktor - 86 czy 88 lat ....bardzo kulturalny , miły , sympatyczny ...Po wylewie ma problemy z mową ...Elka go ćwiczy , ale trochę jej nie słucha :-)..Bardzo pomaga , stara się sam wstawać , siada na wózek , tylko trochę go wspieram , bo on musi SAM .... Zmienniczka zostawiła swoich rzeczy masę , więc jej wierzę , że jest tutaj bardziej niż okey ....

Fajne miejsce Ci się trafiło Basiu.....tak trzymaj :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A taki mi zrobił kawał..tfu...prezent swoimi urodzinami...:szydera: A ja mojej Mamie prezent w postaci pierwszego wnuka...:szydera:

Dobre. :oklaski:. Przez 9 miesięcy kombinowałas jak ja urządzić:grzmotnąć:. Strach się z Tobą zadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...