Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Coli mu daj.....jak na zardzewiale śruby pomaga to taką niestrawność raz dwa wyleczy.

Już dochodzi do siebie,,dziadzio jak pomyślał co my tutaj wypisujemy to szybko zasnął,,aby Basieńka go za bardzo nie leczyła,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niemieckie babki mają takie hazardowe ciągoty.

Jak byłam u 100-latka,to grałam z nim w Halmę albo SkipBo. Z umiarem- 3 partyjki dziennie, by był zwycięzca.

Natomiast, jak przyjeżdżała jego przyjaciółka, to co rusz tylko by grała. Po kolacji zawsze odmeldowywałam się do siebie. Przy niej zawsze był "problem".

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa porą. Nawet tak duzo nie naskrobaliście, juz wszystko ogarnęłam. 

Udało nam się dzisiaj spotkać z forumowym kolęgą.

Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie przy włoskiej kawie, spacerach i rozmowach.

A @Baśka powtarzająca się mówiła, tylko nie jedź na rowerze bo ucieknie:szydera:.

Nie uciekł, rowerka też nie ukradli, dzień uważam za udany. 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Witam wieczorowa porą. Nawet tak duzo nie naskrobaliście, juz wszystko ogarnęłam. 

Udało nam się dzisiaj spotkać z forumowym kolęgą.

Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie przy włoskiej kawie, spacerach i rozmowach.

A @Baśka powtarzająca się mówiła, tylko nie jedź na rowerze bo ucieknie:szydera:.

Nie uciekł, rowerka też nie ukradli, dzień uważam za udany. 

 

 

Ale Ci się fartło:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Witam wieczorowa porą. Nawet tak duzo nie naskrobaliście, juz wszystko ogarnęłam. 

Udało nam się dzisiaj spotkać z forumowym kolęgą.

Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie przy włoskiej kawie, spacerach i rozmowach.

A @Baśka powtarzająca się mówiła, tylko nie jedź na rowerze bo ucieknie:szydera:.

Nie uciekł, rowerka też nie ukradli, dzień uważam za udany. 

 

 

Kto to byl?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam wieczorowa porą. Nawet tak duzo nie naskrobaliście, juz wszystko ogarnęłam. 

Udało nam się dzisiaj spotkać z forumowym kolęgą.

Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie przy włoskiej kawie, spacerach i rozmowach.

A @Baśka powtarzająca się mówiła, tylko nie jedź na rowerze bo ucieknie:szydera:.

Nie uciekł, rowerka też nie ukradli, dzień uważam za udany. 

 

 

No nie każdy jak widać ma uczulenie na rower.....:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

No to teraz Wam powiem . Mój wczorajszy dramat z torebeczką ,był jedynie haniebnym żartem O.o Moja kochana siostrzenica za wcześnie pochwaliła się prezentem dla mnie i doszła  do wniosku , że byłoby dobrze jakoś wskrzesić tą niespodziankę , więc wpadła na pomysł , żeby mnie tak brzydko rozczarować , obym mogła się jeszcze raz ucieszyć . Ja  durna łyknęłam wszystko  O.o Przez godzinę pocieszałam ją przez telefon a ona cierpliwie , bez najmniejszego parsknięcia przytakiwała . Już jej powiedziałam , że pomyliła prawo z aktorstwem , bo do tego drugiego nadawałaby się idealnie :kopara: Chociaż na prawnika tez pasuje idealnie , bo oni  potrafią wyśmienicie kity pociskać :szydera:

:szydera: czyli...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...