Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, geronimo napisał:

Jak wczoraj przyjechała to taka lekka prezentacja była, opiekun z Polski dobrze gadający po germańsku to dla niej była niespodzianka,do tej pory byli Rumuni i jeden Bułgar. Jakież zdziwienie było jak weszła do pokoju gdzie stoi komputer mój, pozwoliłem jej sprawdzić pocztę.Spojrzała na stół i zamurowało ją. Na stole dwie cyfry i dwa analogi.

I zaczęła się dyskusja o fotografii, nie mogła się nadziwić jak to może być że, jestem opiekunem nie mieści jej sie to w głowie.Jak pokazałem jej kopie dyplomu ukończonych studiów w tym kierunku i że jestem po ichniemu creative photographer ,to dopiero zaczeła się seria pytań nie moze tego zrozumieć że jestem opiekunem.

:szydera:

:tak: lubię czytać takie posty,,brawo,,,brawo,,,no i wlaśnie ,,pytanie,,dlaczego opiekun,,,  ciężko jest co niektórym zrozumieć ,,ale taka jest rzeczyswistośc:| 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Bylam na Urodzinach, nic mnie juz nie zdziwi tak mowilam, a jednak,,,

W sumie bylo fajnie.  Bylismy w zamku w restauracji , widoki cudowne, az mi sie uszy troche zatkaly ale to nic, warto bylo. Jechalam z samym Panem  Doktorem, bardzo mily czlowek, ale impreza byla sztywna strasznie. Jakos to przezylam ha, haa.

Milego wieczoru Wszystkim zycze.

:cześć3:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

No to teraz Wam powiem . Mój wczorajszy dramat z torebeczką ,był jedynie haniebnym żartem O.o Moja kochana siostrzenica za wcześnie pochwaliła się prezentem dla mnie i doszła  do wniosku , że byłoby dobrze jakoś wskrzesić tą niespodziankę , więc wpadła na pomysł , żeby mnie tak brzydko rozczarować , obym mogła się jeszcze raz ucieszyć . Ja  durna łyknęłam wszystko  O.o Przez godzinę pocieszałam ją przez telefon a ona cierpliwie , bez najmniejszego parsknięcia przytakiwała . Już jej powiedziałam , że pomyliła prawo z aktorstwem , bo do tego drugiego nadawałaby się idealnie :kopara: Chociaż na prawnika tez pasuje idealnie , bo oni  potrafią wyśmienicie kity pociskać :szydera:

:szydera: no mnie wydawało sie to dziwne moze dlatego ze nigdy mi nic nie zajumali ale komu jak nie Tobie mozna wierzyć...no teraz tym wieksza,radosc dla Ciebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, geronimo napisał:

Jak wczoraj przyjechała to taka lekka prezentacja była, opiekun z Polski dobrze gadający po germańsku to dla niej była niespodzianka,do tej pory byli Rumuni i jeden Bułgar. Jakież zdziwienie było jak weszła do pokoju gdzie stoi komputer mój, pozwoliłem jej sprawdzić pocztę.Spojrzała na stół i zamurowało ją. Na stole dwie cyfry i dwa analogi.

I zaczęła się dyskusja o fotografii, nie mogła się nadziwić jak to może być że, jestem opiekunem nie mieści jej sie to w głowie.Jak pokazałem jej kopie dyplomu ukończonych studiów w tym kierunku i że jestem po ichniemu creative photographer ,to dopiero zaczeła się seria pytań nie moze tego zrozumieć że jestem opiekunem.

:szydera:

:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Witajcie

Bylam na Urodzinach, nic mnie juz nie zdziwi tak mowilam, a jednak,,,

W sumie bylo fajnie.  Bylismy w zamku w restauracji , widoki cudowne, az mi sie uszy troche zatkaly ale to nic, warto bylo. Jechalam z samym Panem  Doktorem, bardzo mily czlowek, ale impreza byla sztywna strasznie. Jakos to przezylam ha, haa.

Milego wieczoru Wszystkim zycze.

:cześć3:

przeżyłaś ,zaliczyłaś, zobaczyłaś:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Witajcie

Bylam na Urodzinach, nic mnie juz nie zdziwi tak mowilam, a jednak,,,

W sumie bylo fajnie.  Bylismy w zamku w restauracji , widoki cudowne, az mi sie uszy troche zatkaly ale to nic, warto bylo. Jechalam z samym Panem  Doktorem, bardzo mily czlowek, ale impreza byla sztywna strasznie. Jakos to przezylam ha, haa.

Milego wieczoru Wszystkim zycze.

:cześć3:

Czyli było po niemiecku , ładnie ale bez wyrazu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Witajcie

 

Bylismy w zamku w restauracji , widoki cudowne, az mi sie uszy troche zatkaly. Jechalam z samym Panem  Doktorem, bardzo mily czlowek, ale impreza byla sztywna strasznie. 

Milego wieczoru Wszystkim zycze.

:cześć3:

Widocznie to był patomorfolog to co miał być niesztywny. A Tobie na uszy to potrzebny raczej niesztywny laryngolog...No chyba,że jeszcze coś Ci się zatkało to szukaj Frauengrzebacza...

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Widocznie to był patomorfolog to co miał być niesztywny. A Tobie na uszy to potrzebny raczej niesztywny laryngolog...No chyba,że jeszcze coś Ci się zatkało to szukaj Frauengrzebacza...

 

 

Potrzebny mi ten Frauengrzebacz raczej hi,hi:$

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...