Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi zmienilas zawod?

murarz, tynkarz akrobata;)

ty juz lepiej nic tam nie rob, bo znow cos bedzie ,,kaputt,xd

Witam serdecznie,,w piękne słoneczne popołudnie:oklaski: @sayonara 52 ja mam full ukrytych talentów,, jeden to taki,że żadnej pracy się nie boję,,:hura:,,mam też talent nieroboty,,  oj tam zaraz kaput,,wiesz ,że w De jest modne kaputtt,,,ale jak coś popsuję to jest sensacja ,,hahaha od razu słysze ,,trzeba nowe kupić" ,,:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Halo....jest tu kto? :szok: Opalać się wszyscy poszli, czy jak? :szydera:

Ja

Przy okazji się przywitam, ponoć lepiej późno niż wcale:)

Kurde byłem zajęty od rana przy kawie, jako w moim wypadku kawa nie tylko do picia służy.

Kawa rozpuszczalna jest również składnikiem wywoływacza do filmów i papierów.

No ale co was to.........

Miłego wieczoru:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Ja

Przy okazji się przywitam, ponoć lepiej późno niż wcale:)

Kurde byłem zajęty od rana przy kawie, jako w moim wypadku kawa nie tylko do picia służy.

Kawa rozpuszczalna jest również składnikiem wywoływacza do filmów i papierów.

No ale co was to.........

Miłego wieczoru:d

Aaaaa....czyli incognito jesteś cały dzień...:szydera: A ja myślałam, że ta rycząca czterdziestka cie pożarła w całości...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witam serdecznie,,w piękne słoneczne popołudnie:oklaski: @sayonara 52 ja mam full ukrytych talentów,, jeden to taki,że żadnej pracy się nie boję,,:hura:,,mam też talent nieroboty,,  oj tam zaraz kaput,,wiesz ,że w De jest modne kaputtt,,,ale jak coś popsuję to jest sensacja ,,hahaha od razu słysze ,,trzeba nowe kupić" ,,:cmok:

ha ha ha bo Niemcy nie umieją naprawić...tylko nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Rano byłam na wyjazdowym śniadanku, a dzionek zakończę wyjazdową kolacją...:oklaski: Fajna ta sobota...:oklaski:

ja tyż własnie mam wieczorowe wyjście.

Okazało się że kuzynka mojego PDP jest zawodowym fotografem i właścicielem zakładu fotograficznego w Szwajcarii

Kurde tematów wspólnych mnóstwo. Czas na dyskusjach leci jak szalony.:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

ja tyż własnie mam wieczorowe wyjście.

Okazało się że kuzynka mojego PDP jest zawodowym fotografem i właścicielem zakładu fotograficznego w Szwajcarii

Kurde tematów wspólnych mnóstwo. Czas na dyskusjach leci jak szalony.:)

Czadowo!!! :oklaski: Zatem następny przystanek...Schweiz...:oklaski: Może okolice Berna? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...