Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, INEZ napisał:

Od razu też tak pomyślałam :haha:.Sam sobie nieopatrznie na coś przysiadł na tej kozetce a potem aż z bólu płakał :haha:

Przy prostacie jak się krzywo siądzie to faktycznie można z bólu odgryźć denko z kufla...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Droga Inez ,tam gdzie ludzie normalnie mają oczy i zdarza im się od czasu do czasu wylewać potoki łez ,to On miał dwa stawy hodowlane ( jakieś rybk"i obsesum " i "paranoidum" hodował,) , które mu non stop wylewały,po byle jakim deszczu , powiem więcej , nawet po mżawce.:d

Biedak aż mi się go szkoda zrobiło :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, INEZ napisał:

Gorzej będzie jak 3 warianty podróży Ci @Maria Jolanta zaproponuje :haha:

Trasa jest jedna Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk. :szydera:

Może poszaleję i pojadę inną ale raz próbowałam i musiałam się kilkadziesiąt km cofać. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hankaanka napisał:

Moze nie jest to temat do kawy,ale mysle,ze przyda sie wielu opiekunkom.

Pomysl na sikajacych pacjentow

http://www.ageukincontinence.co.uk/molimed-for-men-active-599ml-pack-of-14.html

Jak widzisz źle trafiłaś z tym tekstem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Knorr napisał:

Szukam fajnej Pani na zastępstwo w pracy do jeszcze fajniejszej Koleżanki. 

W terminie od 3 czerwca do 19 czerwca. 

Fajnie by było, gdyby kto zechciał. 

Na biało.

Ja jeżdżę na takie krótkie terminy niech ta  fajniejsza koleżanka się do mnie odezwie to może wspomogę  ją w potrzebie tylko więcej informacji mi potrzeba :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Ja jeżdżę na takie krótkie terminy niech ta  fajniejsza koleżanka się do mnie odezwie to może wspomogę  ją w potrzebie tylko więcej informacji mi potrzeba :)

No a jesteś wolna w tym czasie???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 

@Mirelka  nie bądź chytrus, zdradź co tam było na śniadanie ? Fioletowa krowa  ,czy łańcuch się zerwał i krowa poszła weg ? A może krowa się zerwała i tylko łańcuch został ?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@Mirelka  nie bądź chytrus, zdradź co tam było na śniadanie ? Fioletowa krowa  ,czy łańcuch się zerwał i krowa poszła weg ? A może krowa się zerwała i tylko łańcuch został ?

Żadnej krowy. Ja zjadłam wszystko.  Krowę wydoiłam i zeżarłam całą czekoladę razem z Alpami i krową. :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

@Mirelka  nie bądź chytrus, zdradź co tam było na śniadanie ? Fioletowa krowa  ,czy łańcuch się zerwał i krowa poszła weg ? A może krowa się zerwała i tylko łańcuch został ?

Krowę schowali, bo myśleli, że jak Polka się pojawi, to zajuma...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Świstaka też zjadłam...

Ale sreberka zostały. :oklaski:

Sreberka też wykorzystaj. Jakiegoś mena możesz osrebrzyć, bo nie wypada napisać ozłocićO.o. Takie jajko niespodziankę zrobić :haha:, albo dwa 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...