Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Teresadd napisał:

Ja już w ogóle wypadłam z gry na forum.Strony lecą z prędkością światła.Nie nadążam.Bawcie się kochani, pracujcie i odpoczywajcie.

Odpoczywaj Tereniu .... tak tak .... ja ze wzgledu na oko wczoraj nie zagladalam a tu ponad 20 stron .... czytam wiec ... 3-maj sie .... Firma sadze ze tam kolejna osobe podeslala i beda mowili ze nikt sie nie skarzyl na ten dom do kolejnej ... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@violka skad bierzesz pomysly?

Z internetu :d Ale zawsze sprawdzam , czy były jakieś badania naukowe i czy zostało , to potwierdzone .  Pózniej szukam wypowiedzi ludzi , którzy sprawdzili  to na sobie :d Nie ma reklam w wypowiedziach , ponieważ to są naturalne pokarmy z których robi się samemu lekarstwo :d Moja babcia i moja prababcia zajmowały się ziołolecznictwem i obie mówiły , że z ziołami jest jak z antybiotykami , jak mają pomóc , to trzeba zażywać systematycznie i najlepiej zegarkiem w ręku :haha:Na temat oliwy magnezowej natknęłam się jak szukałam najlepiej przyswajalnej formy magnezu . W aptekach jest cała masa tego , nie dość , że drogie , to jeszcze robią nawet z tlenku magnezu , gdzie już dawno zostało udowodnione , że prawie wcale się nie przyswaja >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Barbara48 napisał:

Bardziej tańce miałam na myśli, tylko butki załóż wygodne :oklaski:

Tak z  " obcymi " ,zaraz w tany!? :haha: Najpierw trzeba poczuć ten luz :szydera:...a tak po prawdzie ,to z Osobistym tańczy się mnie najlepiej ,co jak co  ale partnerem do tańca jest doskonałym :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maras1 napisał:

wiecie jest zajefajnie ,piję drinka ,a w oddali hans krzyczy hilfe,hilfe,bo chce żeby go drapać po plecach,jest sup:hura:er

Bedziesz na targu to kup taka lapke do drapania ... sam sie bedzie obslugiwal .... bo wszedzie dostanie....:417_fork_and_knife:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, anna5826 napisał:

Witaj ... jakies inne drzewo wysokie ... kolo mojego balkonu rosnie ..od 2 tyg balkon zielony .... i do pokoju tez to zawitalo ... co drugi dzien myje ..a to sypie moze po tej burzy ..bedzie spokoj ????

Aż poszukałam co pyli w tym okresie i faktycznie w czołówce jest wierzba z tym kolorem pyłku . Jeszcze dąb,buk ,świerk i sosna ...a i brzoza:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Aż poszukałam co pyli w tym okresie i faktycznie w czołówce jest wierzba z tym kolorem pyłku . Jeszcze dąb,buk ,świerk i sosna ...a i brzoza:d

Bylas u Okulisty ??? te drzewa znam ... tu rosnie moze to klon ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anna5826 napisał:

Bylas u Okulisty ??? te drzewa znam ... tu rosnie moze to klon ???

Oczywiście i muszę powiedzieć,że dobrze zrobiłam ,bo na tę gradówkę ,którą u mnie stwierdzono ,tylko leki z antybiotykiem ,a to wyłącznie na receptę.A i nowe okulary do czytania od razu zamówiłam i suma summarum po zapłaceniu za wizytę,leki i okulary jestem lżejsza o 700 zł.:d

A klon w maju nie pyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Oczywiście i muszę powiedzieć,że dobrze zrobiłam ,bo na tę gradówkę ,którą u mnie stwierdzono ,tylko leki z antybiotykiem ,a to wyłącznie na receptę.A i nowe okulary do czytania od razu zamówiłam i suma summarum po zapłaceniu za wizytę,leki i okulary jestem lżejsza o 700 zł.:d

A klon w maju nie pyli.

Dzieki...  Jesli do poniedzialku nie przejdzie to odwiedze ta okulistke ... kupilam masc bez recepty na jeczmien i gradowke wlasnie ... przy okazji wiem co to gradowka ...  juz jest dzisiaj lepiej ... u mnie byla duza opuchlizna ale juz zeszla ...   nawet w aptece byli zaskoczeni ze tak to moze wygladac .... ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Afryka napisał:

Tak z  " obcymi " ,zaraz w tany!? :haha: Najpierw trzeba poczuć ten luz :szydera:...a tak po prawdzie ,to z Osobistym tańczy się mnie najlepiej ,co jak co  ale partnerem do tańca jest doskonałym :d.

To bierz jego z sobą :szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Dzieki...  Jesli do poniedzialku nie przejdzie to odwiedze ta okulistke ... kupilam masc bez recepty na jeczmien i gradowke wlasnie ... przy okazji wiem co to gradowka ...  juz jest dzisiaj lepiej ... u mnie byla duza opuchlizna ale juz zeszla ...   nawet w aptece byli zaskoczeni ze tak to moze wygladac .... ????

Mnie to się płakać chciało wczoraj wieczorem,to rosło z prędkością światła ,a dzisiaj jest o niebo lepiej i przestało boleć i nie mrugam jak przy jakimś tiku nerwowym.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Mnie to się płakać chciało wczoraj wieczorem,to rosło z prędkością światła ,a dzisiaj jest o niebo lepiej i przestało boleć i nie mrugam jak przy jakimś tiku nerwowym.:d

U mnie pod okiem worek nad okiem balon - nic nie widzialam .... plasterki ziemniaka przykladalam by ta opuchlizna zeszla , torebke herbaty ... Okulary tez robilam cos ok 500- rok temu ... szkla tez sa inne za dod doplata ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry. Jaki pięknie dziś. PoP co chwila mnie wołała, a ja jej, że idę pod prysznic i nie będę jej słyszeć przez 1,5 godziny. I o losieO.o, siedzę sobie w pokoju i :gazeta:, a babka sama spaceruje bez mojej pomocy.:o. Cud jakiś, ozdrowienie.:d.  Co za dziń. Obiad już gotów,a ja plany w głowie sieję pełną garścią. Sobota w końcu :oklaski:. Już drugi tydzień tu funkcjonuję. Życzę miłego dnia wszystkim i oby czas na zleceniu szybko wszystkim galopował w kierunku Pl. Icha, ha,.....icha, ha.....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Afryka napisał:

Mnie to się płakać chciało wczoraj wieczorem,to rosło z prędkością światła ,a dzisiaj jest o niebo lepiej...

Ty Alaska jak raz dziennie nie wspomnisz o swoim życiu seksualnym to jesteś chora...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, anna5826 napisał:

Dzieki...  Jesli do poniedzialku nie przejdzie to odwiedze ta okulistke ... kupilam masc bez recepty na jeczmien i gradowke wlasnie ... przy okazji wiem co to gradowka ...  juz jest dzisiaj lepiej ... u mnie byla duza opuchlizna ale juz zeszla ...   nawet w aptece byli zaskoczeni ze tak to moze wygladac .... ????

Bo... w aptece wiedzą, że z balkonami nikt po ulicy nie spaceruje dobrowolnie. 

I teraz rezept bitte na zastrzał, bo moja psiapsiółka też cierpiąca jest okrutnie. Najgorzej sprawa się ma w toalecie, bo palec jest tam właśnie niezbędny:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

Może ja i lekko uchynięta jestem,ale jeszcze nie tak, żeby drzewo do lasu nosić.:haha:.A poza tym zostało ustalone,że bez dobrodziejstwa " inwentarza" się spotykamy .:szydera:

Żartowalam, my też mieliśmy spotkanie bez dobrodziejstwa :szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Afryka napisał:

Mnie to się płakać chciało wczoraj wieczorem,to rosło z prędkością światła ,a dzisiaj jest o niebo lepiej i przestało boleć i nie mrugam jak przy jakimś tiku nerwowym.:d

A moglabys mi podac nazwe tej masci ???  Prosze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :cmok:

Obudziła mnie smieciarka i przypomniałam sobie, ze nie wystawiłam pojemnika wczoraj wieczorem :mur:

Ale nogą upchnę i będzie ok.

Miłego dnia kochani :papieros:

Tylko pamiętaj, że ta przykręcana noga ma do domu z powrotem wrócić:haha:, trudno byłoby tobie pomykać na zleceniu o jednej nodze :donos:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...