Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Dobrze, że mam proste długie włosy i do fryzjera chodzę w sumie rzadko. Przecież majątek musiałabym stracić chodząc raz w miesiącu. MAsakra jakas.

Może On podczas strzyżenia striptiz robi!? Albo chociaż żongluje... maczetami :szydera: :szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie samowystarczalna jestem. Fryzjer co dwa miesiące podcina mi włosy bo szybko rosną. W międzyczasie muszę sama sobie grzywkę podciąć. A farbę też sama nakładam bo by mnie szlag trafił jakbym tyle czasu miała stracić u fryzjera. Za to lubię ścinanie i czesanie i za to chętnie płacę. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie skasował za umycie,podcięcie i wysuszenie tyle samo...:szok:

Do czego to doszło...Z brudnym,zarośniętym tylkiem leci do fryzjera i jeszcze drze japę  "...że mnie skasował !!!"...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Witam serdecznie wszystkich tych co są multi...,trendy i KUL. Np.z Lublina czy innej diecezji. 

Pozdrawiam i całuję wybitnie dokładnie moje multiszczęście...Gorąco myślę o wszystkich czterech forumowych posiadaczach multikont jeżdżących multivanem- Fiatem Multipla do Multikina i sączących tam multivitaminę w czasie projekcji multimedialnej z multipleksu o multitrendzie na temat multikulti gdzie multitubylcy dostali już multisrulti a większość tego multinarodu ma już multisklerose i oczekują opiekuńczych multikomponentów w postaci rasy multipolskiej. 

PS.Multigachy i multibeksy też o Was namyślam...Wciąż. 

Witam :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Paolo napisał:

Do czego to doszło...Z brudnym,zarośniętym tylkiem leci do fryzjera i jeszcze drze japę  "...że mnie skasował !!!"...

Dziwi się obywatel? :haha: W pewnym wieku ludzie zniżki dostają na usługi wszelakie...tabletkowe i pogrzebowe...:haha:To czemu nie mogę życzeń posiadać w postaci promocji na mycie tego i owego, tfu...tylnego? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...