Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Dodzisława napisał:

Przeprowadzam się. U Was lekarz specjalista jest tańszy niz u nas fryzjer. Ostatnio za farbowanie, podcięcie końcowek i wysuszenie na tak zwaną szczotkę, zapłaciłam 180 zł. Myślałam, że mnie szlag trafi po prostu.

Czyżby tam gdzie "u nas"? :szydera: Mnie skasował za umycie,podcięcie i wysuszenie tyle samo...:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Po setce jednej i drugiej wiek już przestaje mieć aż  tak kolosalne znaczenie...

Ty możesz mieć rację . Przecież alkoholikowi na głodzie jak siątkę nalejesz,to przestają mu łapy latać .W końcu to cholerne oko nie tak daleko od rąk położone i przestanę mrygać.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Okulista u mnie prawie darmocha według tego co dziewczyny napisały , ale fryzjer .....W ubiegłym tygodniu córka też podcinała końcówki , zrobiła jej refleksy ( naturalne bardzo ciemne )i nalożyła kolor na te nieszczęsne końcówki , bo tam był jeszcze stary blond ...próbne uczesanie , najpierw prostowanie , później jakieś niby loki ....i kuźwa 300 + plus 0,5 kg jakiejś dobrej maski na włosy .....razem 350 ! ...Tyle , że u nas w domu to robiła ....Ja za podcięcie i lekkie modelowanie 40 zł ......W niedzielę raniutko przyjechała do uczesania nas i znów : ja 40 ...córka 60 , bo długie włosy ...tylko młody komunista miał uczesanego pedalskiego ( ja tak nazywam ) loka gratis ...

No...czego się nie robi dla komunisty...pewnie jeszcze miniony ustrój pamięta.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

A co to za problem !? Już Ci zamawiam fryzjera przed ," kurwacją" , prosto z Niemcowni do mnie zawitasz ,a i ode mnie bliżej do Krynicy ...Wbijaj do mnie na kwaterę i po ptokach. A i kosmetyczkę mam profesjonalną i mobilną.:d

A za co Ty chcesz Dodzię ukarać swoją kosmetyczką ....cóż ona Ci takiego zrobiła ???xd....żartowałam ...jesteś śliczna :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

Ewuś dbaj o szczękę i nie opuszczaj tak bo juz jedna dzisiaj okulisty szukała....jutro będziemy kogoś od szczęki szukac :szydera::cmok:

Służę uprzejmie dobrami wszelakimi do ratowania paszczęki....mam wprawę...:szydera: Jakby co, to klej do protez też posiadam...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To masz teraz jedno oko na Maroko, a drugie na.....:szydera:

Drugie mam śliczne,a to chore...szkoda gadać ... wygląda jak po spartaczonym liftingu powiek i robi się coraz większe,ale jest szansa że jak w takim tempie będzie przybierać na sile ,to w końcu pęknie.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...