Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Blondi napisał:

Wiam Ciebie -jestem multimilionerką,,nadaję się do bandy:oklaski:

Tak. Do gangu Olsena chyba...Tam potrzebują wiecznie kogoś by Egona z pierdla odbierać. 

PS. Lepiej nie bądźmy w bandzie żadnej. Kiedyś było takie forum gdzie byliśmy jedną wielką  bandą i powiem Tobie,że dziś tam hula wiatr i genetycznie modyfikowane twory kisną w kankach po starym mleku. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Paolo napisał:

To nie uzależnienie. To alergia...Mój organizm wyczuwa pierdoly jak radar srające gołębie na Okęciu .

PS. Ja jednak mimo wszystko muszę jeszcze uważać i strasznie uważam bo taki pilny i uważny jestem ja...

Jeżu malusieńki i wszyscy święci !!! ...Przez chwilę myślałam,że ta stówencja zostawiona u okulisty ,to jak psu w dupę ,że niby zaćmy nie ma i inszej ocznej cholery,i tylko gradówka ,która zaczyna przybierać rozmiary multi dwuzłotówki mi dokucza.Normalnie od razu poleciałam me

cudne oczęta zakropić i sprawdzam...no ,jest ok, jeszcze widzę .

Witaj Obłędny Rycerzu ...w Multikinie w Zimnej Dziurze.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki i wszyscy święci !!! ...Przez chwilę myślałam,że ta stówencja zostawiona u okulisty ,to jak psu w dupę ,że niby zaćmy nie ma i inszej ocznej cholery,i tylko gradówka ,która zaczyna przybierać rozmiary multi dwuzłotówki mi dokucza.Normalnie od razu poleciałam me

cudne oczęta zakropić i sprawdzam...no ,jest ok, jeszcze widzę .

Witaj Obłędny Rycerzu ...w Multikinie w Zimnej Dziurze.:cześć2:

Tylko nie mów, ze ta czerwona stówę zostawiłaś :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Tylko nie mów, ze ta czerwona stówę zostawiłaś :szydera:

Naszą,teraźniejszą ,polską ,wólkiennówkę nie śmiganą , prosto spod ... "drukarki" :haha: czyli bankomatu .

A tak na marginesie zapraszam całe Podkarpackie na prywatne wizyty u okulisty ,dodam,że lekarka z tytułem doktora ,normalna wizyta 80 zł,na bogato z badaniem dna oka 100 zł. Normalnie taniocha na tym Śląsku.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Naszą,teraźniejszą ,polską ,wólkiennówkę nie śmiganą , prosto spod ... "drukarki" :haha: czyli bankomatu .

A tak na marginesie zapraszam całe Podkarpackie na prywatne wizyty u okulisty ,dodam,że lekarka z tytułem doktora ,normalna wizyta 80 zł,na bogato z badaniem dna oka 100 zł. Normalnie taniocha na tym Śląsku.:szydera:

No i można ? ....Można .....Ja zapraszam do siebie ...59 z hahiem . Też badanie dna oka i inne przynależne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i można ? ....Można .....Ja zapraszam do siebie ...59 z hahiem . Też badanie dna oka i inne przynależne .

Plus dowóz bryczką do Morskiego Oka i badanie dna...Butelki...0,7 z hahiem...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i można ? ....Można .....Ja zapraszam do siebie ...59 z hahiem . Też badanie dna oka i inne przynależne .

My po prostu bogaci jesteśmy....inaczej. Ostatnio u chirurga płaciłam stówę to aż się zdziwiłam. Chyba ostatni taki w naszym grajdołku się ostał. Pewnie konkurencja jest mała i ci bardziej wzięci windują ceny. A ty płać i płacz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i można ? ....Można .....Ja zapraszam do siebie ...59 z hahiem . Też badanie dna oka i inne przynależne .

Można Basiu , można ... szczególnie jak ma się w perspektywie spotkanie po latach .:haha:....A teraz to się zastanawiam czy to "mryganie" okiem będzie jakoś dwuznacznie odebrane :donos:.Pal sześć ,że do kolegów z klasy ( o ile w ogóle będzie na kim oko zawiesić,bo poprzeczkę mam wysoko zawieszoną :haha:) ale jak na to zareagują koleżanki!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Naszą,teraźniejszą ,polską ,wólkiennówkę nie śmiganą , prosto spod ... "drukarki" :haha: czyli bankomatu .

A tak na marginesie zapraszam całe Podkarpackie na prywatne wizyty u okulisty ,dodam,że lekarka z tytułem doktora ,normalna wizyta 80 zł,na bogato z badaniem dna oka 100 zł. Normalnie taniocha na tym Śląsku.:szydera:

Mój okulista też na bogato, też doktor i do tego z asystentką itd. Operuje i w razie potrzeby bierze na oddział. Ale, że dużo drożej u nas to fakt. Jak kupowaliśmy auto, też było drożej niż na Śląsku na przykład. Tyle, że jeździć w te i wewte też się średnio opłaca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Można Basiu , można ... szczególnie jak ma się w perspektywie spotkanie po latach .:haha:....A teraz to się zastanawiam czy to "mryganie" okiem będzie jakoś dwuznacznie odebrane :donos:.Pal sześć ,że do kolegów z klasy ( o ile w ogóle będzie na kim oko zawiesić,bo poprzeczkę mam wysoko zawieszoną :haha:) ale jak na to zareagują koleżanki!? :szydera:

Koleżankami nie ma co się przejmować ... Komplement jakiś pierdykniesz i gitarra ....np. " ojejciu ...aleś się upasła .....aż przyjemnie popatrzeć ! ":haha:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Naszą,teraźniejszą ,polską ,wólkiennówkę nie śmiganą , prosto spod ... "drukarki" :haha: czyli bankomatu .

A tak na marginesie zapraszam całe Podkarpackie na prywatne wizyty u okulisty ,dodam,że lekarka z tytułem doktora ,normalna wizyta 80 zł,na bogato z badaniem dna oka 100 zł. Normalnie taniocha na tym Śląsku.:szydera:

Przeprowadzam się. U Was lekarz specjalista jest tańszy niz u nas fryzjer. Ostatnio za farbowanie, podcięcie końcowek i wysuszenie na tak zwaną szczotkę, zapłaciłam 180 zł. Myślałam, że mnie szlag trafi po prostu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Koleżankami nie ma co się przejmować ... Komplement jakiś pierdykniesz i gitarra ....np. " ojejciu ...aleś się upasła .....aż przyjemnie popatrzeć ! ":haha:....

Basieńko ,ja się bojam czy one sobie nie pomyślą ,że zaczęłam gustować w paniach ...na dodatek po pięćdziesiątce ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Przeprowadzam się. U Was lekarz specjalista jest tańszy niz u nas fryzjer. Ostatnio za farbowanie, podcięcie końcowek i wysuszenie na tak zwaną szczotkę, zapłaciłam 180 zł. Myślałam, że mnie szlag trafi po prostu.

A co to za problem !? Już Ci zamawiam fryzjera przed ," kurwacją" , prosto z Niemcowni do mnie zawitasz ,a i ode mnie bliżej do Krynicy ...Wbijaj do mnie na kwaterę i po ptokach. A i kosmetyczkę mam profesjonalną i mobilną.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Basieńko ,ja się bojam czy one sobie nie pomyślą ,że zaczęłam gustować w paniach ...na dodatek po pięćdziesiątce ?:szydera:

Po setce jednej i drugiej wiek już przestaje mieć aż  tak kolosalne znaczenie...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki i wszyscy święci !!! ...Przez chwilę myślałam,że ta stówencja zostawiona u okulisty ,to jak psu w dupę ,że niby zaćmy nie ma i inszej ocznej cholery,i tylko gradówka ,która zaczyna przybierać rozmiary multi dwuzłotówki mi dokucza.Normalnie od razu poleciałam me

cudne oczęta zakropić i sprawdzam...no ,jest ok, jeszcze widzę .

Witaj Obłędny Rycerzu ...w Multikinie w Zimnej Dziurze.:cześć2:

Znaczy nie oślepłaś....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Przeprowadzam się. U Was lekarz specjalista jest tańszy niz u nas fryzjer. Ostatnio za farbowanie, podcięcie końcowek i wysuszenie na tak zwaną szczotkę, zapłaciłam 180 zł. Myślałam, że mnie szlag trafi po prostu.

Okulista u mnie prawie darmocha według tego co dziewczyny napisały , ale fryzjer .....W ubiegłym tygodniu córka też podcinała końcówki , zrobiła jej refleksy ( naturalne bardzo ciemne )i nalożyła kolor na te nieszczęsne końcówki , bo tam był jeszcze stary blond ...próbne uczesanie , najpierw prostowanie , później jakieś niby loki ....i kuźwa 300 + plus 0,5 kg jakiejś dobrej maski na włosy .....razem 350 ! ...Tyle , że u nas w domu to robiła ....Ja za podcięcie i lekkie modelowanie 40 zł ......W niedzielę raniutko przyjechała do uczesania nas i znów : ja 40 ...córka 60 , bo długie włosy ...tylko młody komunista miał uczesanego pedalskiego ( ja tak nazywam ) loka gratis ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

Przeprowadzam się. U Was lekarz specjalista jest tańszy niz u nas fryzjer. Ostatnio za farbowanie, podcięcie końcowek i wysuszenie na tak zwaną szczotkę, zapłaciłam 180 zł. Myślałam, że mnie szlag trafi po prostu.

U nas jest fryzjer , który za taką usługę liczy sobie 420 zł O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...