Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

Prywatnie. Wizyta 100 zł. 

Jak chcesz być piękna to płacz i płać :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Berdi

prezes do was przyjechal?:kopara:

Ano był,przyjechał cierpiący tzn z bolącym Żołądkiem i zaraz po mszy i urodzinach PDP pojechal ,tak więc przeżyłam mlaskaczy . Dostałam poradę od mojego syna,masz mlaskać tak jak oni :)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

Ubrać się :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ewcia ,Gwiazdeczko moja ...chcesz w śliczny dzióbek ,tak z samego rana!? Przez ostatnie tygodnie ,na hasło : Płać!!! ...tylko płaczę .:szydera:

No już dobrze.....nie nerwujsja.....tez to przerabialam i bylam splukana jak kostka brukowa....A może to jęczmień ? To go złotem potraktuj....:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Afryka napisał:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

Prywatnie sam otworzy Ci drzwi i poda rękę nawet :d 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

No już dobrze.....nie nerwujsja.....tez to przerabialam i bylam splukana jak kostka brukowa....A może to jęczmień ? To go złotem potraktuj....:d

Złotem potarłam ,herbatkę na okład zaparzyła i za niedługo będę mieć biodacynę ,córcia mi przywiezie od swojej koleżanki ,która w zeszłym tygodniu była że swoim dzieckiem u okulisty z takimi samymi objawami .:papieros:

Dziękuję Wszystkim za rady .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

U mnie było bardzo skromniutko to znaczy żadnych wyszukanych kreacji po prostu takie spotkanie jakby przy kawie a nie na balu .Liczyło się towarzystwo i sama możliwość spotkania i rozmowy .Wszystkich oprócz jednej koleżanki nie widziałam 30 lat z rozpoznaniem nie miałam większych trudności .Bardzo fajne mam wspomnienia ale niestety czasu brak na zaciśnienie kontaktów może dlatego ,że los bardzo porozrzucał nas po świecie .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.05.2018 at 08:56, Heidi napisał:

Ha. Ha.... Chyba gdzieś to będę musiała wykorzystać  na rodzinnej imprezie . Wow. Bis. Bis. Bis :oklaski:

Hhahah, podoba mi się ten 3 pan licząc od lewej strony :) Wyginają się nieźle ;) filmik jest the best! Już go podesłałam do mojej przyjaciółki co w Polsce jest :) Miłegoooo dnia! :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

A skąd Ty wiesz,że w koszulinie nocnej siedzę!? Podglądowywać!? Das ist nicht schön.:haha:

:$ co ja na to poradzę,że wzrok mam taki dobry i dalekosiężny :haha:.Nie kombinuj za bardzo i nie przejmuj się niczym .Dla mnie nie ważne było ,żeby zabłysnąć to zostawiłam dla innych ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

U mnie było bardzo skromniutko to znaczy żadnych wyszukanych kreacji po prostu takie spotkanie jakby przy kawie a nie na balu .Liczyło się towarzystwo i sama możliwość spotkania i rozmowy .Wszystkich oprócz jednej koleżanki nie widziałam 30 lat z rozpoznaniem nie miałam większych trudności .Bardzo fajne mam wspomnienia ale niestety czasu brak na zaciśnienie kontaktów może dlatego ,że los bardzo porozrzucał nas po świecie .

U mnie będzie ciut inaczej .Organizujący ten " spęd" kolega poszedł szeroko i będzie na bogato ,z przytupem i aligancko , skądinąd w uroczym kompleksie hotelowo- restauracyjnym położonym w pięknych okolicznościach przyrody Jury Krakowsko - Częstochowskiej . Hotel musiał być ,bo kilka osób z odległych zakątków Polski i "zagramanicy " przybędzie.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

U mnie będzie ciut inaczej .Organizujący ten " spęd" kolega poszedł szeroko i będzie na bogato ,z przytupem i aligancko , skądinąd w uroczym kompleksie hotelowo- restauracyjnym położonym w pięknych okolicznościach przyrody Jury Krakowsko - Częstochowskiej . Hotel musiał być ,bo kilka osób z odległych zakątków Polski i "zagramanicy " przybędzie.:haha:

Oj będzie bal :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.:haha:

Jak tak dalej pójdzie to mnie z roboty wyrzucą. :szydera: Nie jestem zmęczona więc nie mogę zasnąć przed północą a rano nie wstanę. Muszę sobie budzenie nastawić. 

Pogoda się skiepściła ale ma znów się poprawić. Lubię ciepełko byle bez upałów. 

Muszę znów zacząć zakuwać niemiecki bo ile można szydełkować. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Oj tak i już się boję...to była " wyjątkowa" klasa i mam taką cichutką nadzieję,że nabrali trochę " klasy" :szydera:

To wypada tylko dobrej zabawy życzyć Tobie i Twojej wyjątkowej klasie ,takiej z klasą oczywiście ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Ja zaczynam dzień od wody z cytryną, dopiero potem kawa do śniadania. Kończę drugi tydzień pobytu. Jestem na wsi, widoki cudowne, jakoś łatwiej znieść dzień za dniem. Siedzimy za domem pod parasolem, ja szydełkuję lub czytam, a Podopieczna śpi na siedząco. Miałam różne miejsca, ale to jest najspokojniejsze. Ja nie potrzebuję sklepów i gwaru do życia. Sami też przeprowadziliśmy się na wieś. I chociaż ta prywatna przeprowadzka nie do końca mi się podoba, po trzech latach mieszkania, próbach zaprzyjaźnienia się z mieszkańcami jesteśmy totalnie obcy. Miejsce jest cudowne, nasze otoczenie coraz ładniejsze i tego się trzymam. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia.

Widzę bratnią duszyczkę. Tyle tylko że ja mam taras, sklep i demencję. Ale jest fajnie. Lepiej czuję się na wsi. Przynajmniej kasy nie tracę. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Widzę bratnią duszyczkę. Tyle tylko że ja mam taras, sklep i demencję. Ale jest fajnie. Lepiej czuję się na wsi. Przynajmniej kasy nie tracę. :szydera:

To bogata jesteś :)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Berdi napisał:

Ano był,przyjechał cierpiący tzn z bolącym Żołądkiem i zaraz po mszy i urodzinach PDP pojechal ,tak więc przeżyłam mlaskaczy . Dostałam poradę od mojego syna,masz mlaskać tak jak oni :)

Słuchaj się syna. Dobrze mówi:d. Empatyczny, nadaje się na opiekuna, on wie, że z ludźmi trzeba rozmawiać zgodnie  z ich sposobem myślenia i mlaskania :szydera:. Gratulacje dla syna :zwyciezca:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, INEZ napisał:

Oj będzie bal :haha:

Boję się o nią:papieros:. Wiecie, że w szkołach mieliśmy różne pierwsze miłości. Oby ona już zardzewiała u naszej koleżaneczki, bo szkoda byłoby jej przystojniaczka. Jakby co, to pomożemy mu się ogarnąć. Spokój tylko nas może uratować . Zapisy kolejowe robię na udzielenie jemu pierwszej pomocy. Tu proszę pamiętać, że pierwsi mogą być ostatnimi?:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Afryka napisał:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

Nie wygłupiaj się ...... Nie wiem jak u Ciebie , ale u mnie to koszt wizyty i badania... niecałe 60 zł .Bez skierowania i stania w kolejkach .......I ta radość na zakończenie wizyty , że wszystko okey z moimi ślepkami ,tylko czytadełka potrzebne , bo ręce już za krótkie ....A bałam się okropnie ponieważ w mojej rodzinie było kilka niewidomych osób na stare lata ....Jedna z sióstr już nie widzi na jedno oko , ale ratują zastrzykami ( 1000 zł x na miesiąc ) drugie ...Na razie wstrzymano postępowanie choroby i ma przerwę w zastrzykach , tylko kontrole oka .....Noo...to się rozpisałam a gdzie ........Dzień dobry ..Miłego dnia Mróweczki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pop przez noc zgubiła aparat słuchowy. Przewaliłam cały dom i okolice. Nie ma>:( go nigdzie. Ja szukam, a ona na mnie wrzeszczy, że mam iść do sklepu. Już sama nie wiem: szukać czy nie szukać :o. Już teraz to mi chyba bardzej zależy jak jej. Ona sobie słucha melodyjek, a ja  mam problem.  Kurna jak się nie znajdzie, to będzie, że go zajumałam.O.o 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...