Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

zameldowac sie tylko chcialam ze dojechalam calo i zdrowo ..nawet prawie o przewidywanm czasie...cale niemcy jechaly wczoraj na polnoc wiec autostrady to byla jakas maskara i co dziwne 20km od granicy pasy sie udlawily tak, ze stalismy z synem ponad godzine..potem atrakcje juz po naszej stronie...czyli budowy budowy ..

zaleglosci moze i nadrobie w czytaniu forum ale...teraz w pizamie pija kawe patrze na swoja panorame...zatoka gdanska az po hel...moja kicia sie nuli do mnie i mruczy

ukladam w glowie plan dnia...ale najpierw kawa

stawiam wszystkim dzien dobry

images.jpg

5c8d8efefaa3b74e1adb32e7edc1eb2a_th2.gif

Fajnie, że jesteś....:oklaski: A teraz intensywnie i zasłużenie genisuj urlopik...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Burzy w nocy nie było..........przeszła bokiem.

Niestety zrobiło się chłodno i do tego pochmurno.:smutek:

Kawę zostawiam i znikam PDP odwieźć do przedszkola bo...............dzisiaj opiekunka ma wolne:oklaski::hura:

Miłego dnia kochani.

zapraszam_na_kawe_24.jpg

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata jak ja tobie zazdroszczę chwilę w domu. Mi jeszcze dwa miechy odsiadki zostały  . Jednak mimo tęsknoty za domem tatuaży sobie nie będę robić  na żadnym moim członku ciała jak to robią zazwyczaj więźniowie 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Ja zaczynam dzień od wody z cytryną, dopiero potem kawa do śniadania. Kończę drugi tydzień pobytu. Jestem na wsi, widoki cudowne, jakoś łatwiej znieść dzień za dniem. Siedzimy za domem pod parasolem, ja szydełkuję lub czytam, a Podopieczna śpi na siedząco. Miałam różne miejsca, ale to jest najspokojniejsze. Ja nie potrzebuję sklepów i gwaru do życia. Sami też przeprowadziliśmy się na wieś. I chociaż ta prywatna przeprowadzka nie do końca mi się podoba, po trzech latach mieszkania, próbach zaprzyjaźnienia się z mieszkańcami jesteśmy totalnie obcy. Miejsce jest cudowne, nasze otoczenie coraz ładniejsze i tego się trzymam. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia.

Zawsze bylam czy to w wiekszym,czy mniejszym miasteczku  w pracy.

Do tej pory myslalam,ze bez sklepow w poblizu nie dam sobie rady,a tu niespodzianka.

Pierwszy raz jestem  w takim miejscu z kilkoma domami,na koncu swiata

Przezylam juz 3 tygodnie i stwierdzilam,ze wszystko mi sie tu podoba.

W miastach,miasteczkach mialam demencyjnych pdp-nych.

Taki wypad w miasto  byl dla mnie odskocznia,zakupy dobrze wplywaly na moja psychike.

 Nowa pdp-na bez demencji,spokojna,niewymagajaca, taki dobry czlowiek.  Mysle ,ze to ma duzy wplyw na to  ,ze zaczelam te wiejskie miejsce lubic. 

Charakter pdp-nej z tym wszystkim dookola daje taka spojnosc,czyli wielki wewnetrzny spokoj.

To dla mnie tez najspokojniejsze miejsce  w jakim bylam.

Jednak demencja  pdp-nych potrafi psychike opiekunki sponiewierac,nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy do teraz,jak mam pdp-na z ,,normalna glowa".

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

Okulista będzie najlepszym rozwiązaniem. Sama bym nic nie robiła ew. doraźnie jakieś kropelki ze swietlika.

Najwyraźniej ktoś Ci wpadł w oko w tej Anglii  :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

Okłady z rumianku na czerwone oczko , Doraznie na zapuchnięte powieki , można zastosować maść na hemoroidy i pij calcium , bo pewnie coś Cię użarło . Duża dawka rutinoscorbinu , też nie zaszkodzi , obkurcza naczynia krwionośne . Jutro znowu będziesz piękna :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Okulista będzie najlepszym rozwiązaniem. Sama bym nic nie robiła ew. doraźnie jakieś kropelki ze swietlika.

Najwyraźniej ktoś Ci wpadł w oko w tej Anglii  :szydera:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Okłady z rumianku na czerwone oczko , Doraznie na zapuchnięte powieki , można zastosować maść na hemoroidy i pij calcium , bo pewnie coś Cię użarło . Duża dawka rutinoscorbinu , też nie zaszkodzi , obkurcza naczynia krwionośne . Jutro znowu będziesz piękna :d 

Z tą maścią to wypróbowany przez Ciebie i skuteczny sposób ? Serio pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w kolejny ,słoneczny dzień  :cześć2:.

Spokojności ducha i miłego dzionka :całus:...u mnie z tą spokojnością może być różnie ,ponieważ wstałam z zapuchniętym i czerwonym ślepkiem i już się denerwuję ,bo jutro mam  kolejną imprezę wielkiej rangi .... spotkanie klasowe po trzydziestu latach ...co robić,co robić !? Jakieś pomysły O.o

Aj tam, aj tam. Powiesz że mąż cię przywitał z samego rana :szok:

Dzień dobry. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...