Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To @violka nie musi się bać o swoją cnotę...:szydera:

Ja mu nie wierzę ;) Jak przyjdzie co do czego , to @maras1 uda zdziwionego , że nagle sprzęt mu ożył :haha: Zmienił taktykę , bo boi się , że żadna nie zgłosi się do niego na bla bla cara :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, obżarłam się :$.Córka Pdp upiekła chleb i nam przyniosła. 

Pierwszy raz jadłam tak dobry niemiecki chlebek.

Te ichnie piekarnie ,nie mówie o marketach, mogą przyjść na naukę do Sylvi, prima! 

Od razu zrobiłam sobie wielką piętkę z masełkiem a potem zjadłam wszystkie skórki z kromek Pdp :szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja mu nie wierzę ;) Jak przyjdzie co do czego , to @maras1 uda zdziwionego , że nagle sprzęt mu ożył :haha: Zmienił taktykę , bo boi się , że żadna nie zgłosi się do niego na bla bla cara :szydera:

@violka Ty to masz nosa ! @maras1 udaje takie niewiniatko, żeby do cara swojego zwabić nas :szydera:  A później .....Hokus.....pokus....I sprzęt ożyje.....:szydera: i nasze dziewictwo zagrożone !!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Powiem tak, obżarłam się :$.Córka Pdp upiekła chleb i nam przyniosła. 

Pierwszy raz jadłam tak dobry niemiecki chlebek.

Te ichnie piekarnie ,nie mówie o marketach, mogą przyjść na naukę do Sylvi, prima! 

Od razu zrobiłam sobie wielką piętkę z masełkiem a potem zjadłam wszystkie skórki z kromek Pdp :szydera:.

Tu sprzedają chleb i bułeczki z samochodu....też sie zachwycam jakością i smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...