Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ide z dziadkiem na festyn , choc mi sie okropnie nie chce((, pojdziemy , popatrzymy na ludzi , moze kogo sie spotka?, poplotkuje kto ostatnio zmarl, bo piwa nie wypijemy , bo dziadek nie pije ....za swoje , czegos z grila tez nie zjemy , bo przeciez obiad byl o 12,30..Ide popatrze jak Niemce swietuja (((+, eh zycie...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Ide z dziadkiem na festyn , choc mi sie okropnie nie chce((, pojdziemy , popatrzymy na ludzi , moze kogo sie spotka?, poplotkuje kto ostatnio zmarl, bo piwa nie wypijemy , bo dziadek nie pije ....za swoje , czegos z grila tez nie zjemy , bo przeciez obiad byl o 12,30..Ide popatrze jak Niemce swietuja (((+, eh zycie...

To ty idź na ten festyn, a ja zejdę na kawkę...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Masz dużą gwarancję :d Tylko nie wiem czy ona zostaje dłuzej niz na 4 tygodnie, bo po tym czasie to musiałaby juz we wlasnych odchodach funkcjonować, nie tylko na obsranej desce i klapie od klo:d

Jeżu malusieńki !!!??? Aż tak!!!??? A ja myślałam ,że jak mi zmienniczka od szteli z pawiem, piękny okaz penicyliny ( fajny,taki czarniutki :szydera:) w lodówce zostawiła i inne niespodziajki w szafie ,to już był hardcore . A tu się okazuje,że ta moja" była " to po prostu " niewinny flejtuszek". :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki !!!??? Aż tak!!!??? A ja myślałam ,że jak mi zmienniczka od szteli z pawiem, piękny okaz penicyliny ( fajny,taki czarniutki :szydera:) w lodówce zostawiła i inne niespodziajki w szafie ,to już był hardcore . A tu się okazuje,że ta moja" była " to po prostu " niewinny flejtuszek". :szydera:

 

 

To był luzik :szydera: moja jedna zmienniczka zostawiła w szufladzie z czysta bielizna Pdp zużyte pieluchy Pdp :cool: o reszcie nie wspomnę :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Ło matko.....ja nerwowa ?......kiedyś to może byłam lekko nerwowa.....taki tik nerwowy miałam....ooo....taki....powieka mi latała.....A teraz to do rany mnie można przyłożyć normalnie......:szydera:

Dobra Ewcia ,w końcu tu sami swoi ,powiedz kto Ci tę powiekę tak pięknie zliftingował i dlaczego tak drogo? :d :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

To był luzik :szydera: moja jedna zmienniczka zostawiła w szufladzie z czysta bielizna Pdp zużyte pieluchy Pdp :cool: o reszcie nie wspomnę :haha:

Ooo O.o...u mnie był cały woreczek ,taki w jaki pakuje się chlebuś ,papierowy z plastikowym okienkiem ... pełen zużytych podpasek ...jej... normalnie wstyd o tym pisać.:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Ooo O.o...u mnie był cały woreczek ,taki w jaki pakuje się chlebuś ,papierowy z plastikowym okienkiem ... pełen zużytych podpasek ...jej... normalnie wstyd o tym pisać.:słabo:

Dlatego nie dokończyłam co tam jeszcze było....tylko tyle wspomnę, ze....albo lepiej nic....:cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Ooo O.o...u mnie był cały woreczek ,taki w jaki pakuje się chlebuś ,papierowy z plastikowym okienkiem ... pełen zużytych podpasek ...jej... normalnie wstyd o tym pisać.:słabo:

No pożygam się zaraz,,a fujj ,,,to jest coś ,,co świadczy o wielkim flejtuchu,,,a fujj,,, jak z taką facet wytrzyma,,chyba ,ze jest taki sam -syfiorek,,,,:przekleństwa:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nugatka napisał:

To był luzik :szydera: moja jedna zmienniczka zostawiła w szufladzie z czysta bielizna Pdp zużyte pieluchy Pdp :cool: o reszcie nie wspomnę :haha:

nic innego jak brać się od wejscia za porządki,,nie fajnie,,ale jak trza to trza,,,spotkalam syf ale nie taki,,mimo wszystko ja musze powiedzieć ,że luksus,,bo ja po takich niespodziankach jakie Wy mieliscie to bym :donos: włączyla i poprzedniczkę do pionu postawiła,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

nic innego jak brać się od wejscia za porządki,,nie fajnie,,ale jak trza to trza,,,spotkalam syf ale nie taki,,mimo wszystko ja musze powiedzieć ,że luksus,,bo ja po takich niespodziankach jakie Wy mieliscie to bym :donos: włączyla i poprzedniczkę do pionu postawiła,,,

Do takich osób mówisz jak do ściany....niestety, one uważają, ze jest OK

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodzisława napisał:

:dTo jeszcze nie wszystko :D Aktualnie zajmuję się zmiękczaniem przemiłego pana recepcjonisty z sanatorium, w ktorym będę leczyła kręgosłup i duszę:d Otóż pożądam pokoju jednoosobowego, z tej przyczyny, że ja chrapię jak stary chłop. Jest to skutek uboczny usunięcia mojej tarczycy, co skończyło się zwiotczeniem krtani co skutkuje donośnym chrapaniem. Mnie to w sumie nie przeszkadza, bo na ogół wtedy śpię, ale współlokatorzy mają ciężkie noce :d. Chcąc zatem oszczedzić im nieprzespanych 21 nocy, musze brać....izolatkę....:d, co wcale jak kuracjusze byli i potencjalni wiedzą, łatwe nie jest.

Urabiam go od wczoraj i widzę, że zaczyna mięknąć :d Jeszcze tylko pasażerów z bla bla zorganizuje i mozna jechać :d Mam nadzieję, że mój kręgosłup się odwdzięczy.

Dodzisława nie zapomnij "śpilek" na balety zabrać ,to na początek ,później na bosaka będziesz wywijać :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżu malusieńki ....kolczasty mocno ...Co Ty jej radzisz ....przecież ona ma mena ...osobistego zresztą !....Do zdrad namawiasz dziewczynę ze świętego miasta ?xd

:szydera::szydera:Barbarko to nie ja przesiaduję nad Menem, przerwy by mi braklo na dojazd. 

@1bozka się zamartwiała brakiem majtek :haha::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Do takich osób mówisz jak do ściany....niestety, one uważają, ze jest OK

Bo to widzisz,,panie z wyższych sfer ,,gdzie sloma jeszcze w bucie szaleje,,są takie,,a fujj jak ja takich ludzi nie lubię,,poprostu nie lubię,,przemądrzałych i wszystko najlepiej wiedzących,,a co do czego to tłuki jakich mało-hahaha dobrze że normalnych jest większośc:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I znowu jestem szczęściarą :oklaski: Po za wysuszoną na wiór  cytryną , którą znalazłam w lodówce następną niespodzianką była niedopita flaszka pod materacem :d Pewnie chciała się ze mną podzielić :haha:

No szczera aż do bólu ,podzieliła się wszystkim :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Berdi napisał:

Dodzisława nie zapomnij "śpilek" na balety zabrać ,to na początek ,później na bosaka będziesz wywijać :hura:

Berdi, szczęscie Ty moje, jam w śpilkach urodzona i w nich mnie pochowają :d . Mam specjalną torbę podrózną na buty :d , nie bojaj :d Nasza Alinka prawie padła zemdlona, jak policzyła ile par wzięłam ze sobą do Turcji :d No tak mam i co zrobisz, jak nic nie zrobisz :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

:szydera::szydera:Barbarko to nie ja przesiaduję nad Menem, przerwy by mi braklo na dojazd. 

@1bozka się zamartwiała brakiem majtek :haha::cmok:

Jeżuńkuuu...trzymajta mi ręce dzisiaj ....Przecież ja do A'lasencji pisałam , bo do grzechu ...jednego z siedmiu głównych próbowała namawiać ....prawie ....Ciebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

A ja się pytam  gdzie ta kawa ? Patrze ,szukam i nie widzę . Ochoty narobiła i uciekła >:(

Postawiłam na stole...ślepa jesteś? Patrz parę postów wyżej...:trele: Z wami jedną siorbnęłam i poszłam z babką drugą łyknąć...i torcik od @Afryka podegustować.....:haha: Mniamusi marcepanek, mniamusi był...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...