Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, chyba dobry wieczór bardziej będzie pasowało niż dzień dobry.

U mnie dalszy ciąg rodzinnych dyskusji nt. przenosin dziadka do mieszkania. Córki kombinują, dziadek nie chce. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciągle ktoś wpada ale wtedy mam luz, więc mi to nie przeszkadza. 

@Afryka oglądałam Twoje fotki z wesela. Widać że ciuchy nie poleciały do Egiptu, a może szkoda. Byłoby ciekawie O.o xd - żartuję Lasencjo. 

Jutro ma padać deszcz. Przyda się. Dzisiaj firma wykosiła trawę w ogródku, własną piersią broniłam wysepki margarytek i dzwoneczków. Ostały się i cieszą oko. Ochłodziło się trochę, na szczęście dla mnie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

  tak jak z wrednymi rodzicami , którzy ciągają dzieci po różnych szkołach i kursach i liczą jakie zyski będą mieli w przyszłości :haha: a kysz , mary nieczyste :haha:

no tak ale zyski z dzieci jak dorosną ha ha,na studiach kogoś poznają zakładają rodzinę i tyle masz zysków...oczywiście nie licząc odwiedzin, no i wnuków  to oczywiscie bezcenne

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Moja siostra ( teraz już zamieszkana na stałe w Niemczech ) naście lat w branży opiekuńczej , miała pod swoimi skrzydłami małżeństwo , oczywiście ,jak to bywa w agencjach , do opieki tylko pani z demencją,a mąż " sprawny" i nie wymagający opieki ,a wręcz " pomocny" . Okazało się,że pan też z "lekka" miał problemy z głową i praktycznie codziennie była taka sytuacja i pytania ze strony pani  do męża : Kochanie ,a kto to jest ta pani ( moja siostra) ? Na co on odpowiadał ,że to sprzątaczka ,a ona na to : To my mamy sprzątaczkę !? :szydera:

Dobrze , że nie oświadczał się jej codziennie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

  tak jak z wrednymi rodzicami , którzy ciągają dzieci po różnych szkołach i kursach i liczą jakie zyski będą mieli w przyszłości :haha: a kysz , mary nieczyste :haha:

:tak: zgadzam się z tym co napisałaś:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Moja też pięknie szydełkowała . Ma śliczną bluzeczkę z której dawno temu wyrosła , kiedyś ustroję się w to dzieło , ku naszej wspólnej   radości :oklaski: Lubiła też stawiać pasjanse na laptopie , niestety wszystko zapomniała , próbowałam jej przypomnieć ale skończyło się na łzach :( Najgorsze jest to , że ona ciągle ma świadomość swojej choroby , szkoda , że tego nie potrafi zapomnieć :(

Moja na szczęście tego nie wie, przyjmuje to jak coś naturalnego. U niej ta choroba postępuje powoli a ma zdiagnozowanego Alzcheimera. Ale raz już zamiast do swojego domu usiłowała wejść do domu śp. rodziców a o synu mówi że to jej brat, imion wnuków nie pamięta. Nic dziwnego że mojego też nie pamięta, nauczyła się do wszystkich zwracać nie używając imion.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze ,że jutro święto,:hura:,,od rana maszyny chodzą,,jak nie koszenie trawników,,to maszyny do drewna,,przeróżnego rodzaju,, ,,

ale słońce świeciło i deszcz padał,,,cóz za piękny zapach,,ja wyszłam aby mnie deszcz trochę zmoczyl,,zapach ten uwielbiam,,chmurki przeszły i dalej smaży,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...