Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Powstrzymajcie mnie bo mam ochotę zeskrobać polewę dodać mąki i upiec jeszcze raz. :haha:

Wreszcie poczulaś się jak u siebie i z tego szczęscia musisz jesc to co nakombinowałaś,,,polej ten ser czyms mokrym i będzie się rozpływał w buzce,,,aby się nie zapchać nim,,,same radosci ,,  @Heidi zamieni się w krasulę,,no bo po miesiącu niestety będzie krasulą:oklaski:  @Maria Jolanta dorwała się do pieczenia,,jest wreszcie tam gdzie pozwolą na ciut luzu w kuchni,,, a sernik ? powiedz ,że taki jest na czasie ,,to wina przepisu z internetu,,tak zachwalali a to się okazuje szajs ,,po klopocie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Kapelusz był wypożyczony do zdjęcia :haha:...ja wystąpiłam bez nakrycia głowy.:d

I po co te zwierzenia? O.o. A my  już  w naszych fantazjach miejsce wesela na  Windsorze widzieliśmy,  marmurowe posadzki,  kryształowe żyrandole,  kawior w miskach, owoce morza zanurzone w kryształowych kielichach  skąpane  szampanem. A Ty bach..... i po fantazjachO.o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No i? Sernika nie można zepsuć...:szydera:

Ha !!!!A jednak można zepsuć.  W moim wykonaniu  pieczone zawsze były nieudane .  Za żadne skarby  nie spróbuję  piec sernika. Na zimno wychodzą mi wspaniale.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Ha !!!!A jednak można zepsuć.  W moim wykonaniu  pieczone zawsze były nieudane .  Za żadne skarby  nie spróbuję  piec sernika. Na zimno wychodzą mi wspaniale.  

Za bardzo się starałaś...:szydera: Produkty na sernik wystarczy wrzucić do miski, wymieszać rózgą kuchenną i upiec na niewysokiej temperaturze....ot cały sekret...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Za bardzo się starałaś...:szydera: Produkty na sernik wystarczy wrzucić do miski, wymieszać rózgą kuchenną i upiec na niewysokiej temperaturze....ot cały sekret...:szydera:

Pewnie masz rację.  Ja jestem też bardzo niecierpliwa j pewnie za krótko  w piecu go trzymam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Mój organizm łaknie kawy....jak kania dżdżu....a tu jeszcze pół godziny muszę czekać....:smutek: Kto da łyczka spragnionej sierotce? :haha:

możesz łyknąć mojej kawusi:haha:właśnie piję swoją..a niech stracę siorbnij :donos: tylko ja nie jestem pewna czy Ty jestes taką sierotką..jak pospijasz z 20 filiżanek...to nie jestem pewna czu w nocy nie będziesz grasować razem z koleżankami łasicami po strychu:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

I po co te zwierzenia? O.o. A my  już  w naszych fantazjach miejsce wesela na  Windsorze widzieliśmy,  marmurowe posadzki,  kryształowe żyrandole,  kawior w miskach, owoce morza zanurzone w kryształowych kielichach  skąpane  szampanem. A Ty bach..... i po fantazjachO.o

Ale szampan z truskawkami na pewno był:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff O.o Wróciłyśmy z zakupów , czyli z piekła :haha: Anielica uparła się , że pójdzie ze mną , bo ona lubi tak wysokie temperatury i czuje się świetnie i ja durna uległam :mur: W drodze powrotnej zaczęło jej się robić słabo a mnie w tym momencie temperatura podniosła się jeszcze bardziej O.o Jakoś dotarłyśmy do domu , dałam jej chwilkę odsapnąć , napoiłam wodą , dałam karteczkę i kazałam pisać pamiętnik :haha: Babcia zdziwiona , a ja jej mówię , że ma napisać na kartce , że jak jest gorąco na dworze , to ona będzie czekać w domu , ponieważ zle się czuje w takich upałach . Zawsze jej tłumaczę , że jestem jej pamięcią , ale dzisiaj wytłumaczyłam , że będzie lepiej gdyby spisywała też na kartce w razie czego , gdyby mi nie uwierzyła :haha: Teraz siedzi i zachwala jaka ja jestem mądra :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Heidi napisał:

I po co te zwierzenia? O.o. A my  już  w naszych fantazjach miejsce wesela na  Windsorze widzieliśmy,  marmurowe posadzki,  kryształowe żyrandole,  kawior w miskach, owoce morza zanurzone w kryształowych kielichach  skąpane  szampanem. A Ty bach..... i po fantazjachO.o

Bo ja taka szczera " dupa" jestem ...O.o :d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 1bozka napisał:

możesz łyknąć mojej kawusi:haha:właśnie piję swoją..a niech stracę siorbnij :donos: tylko ja nie jestem pewna czy Ty jestes taką sierotką..jak pospijasz z 20 filiżanek...to nie jestem pewna czu w nocy nie będziesz grasować razem z koleżankami łasicami po strychu:szydera:

Jestem już po kawusi...adrenalinka ma odpowiedni poziom...wyspana na dodatek, to mogę z łasicami w szranki stanąć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Ufff O.o Wróciłyśmy z zakupów , czyli z piekła :haha: Anielica uparła się , że pójdzie ze mną , bo ona lubi tak wysokie temperatury i czuje się świetnie i ja durna uległam :mur: W drodze powrotnej zaczęło jej się robić słabo a mnie w tym momencie temperatura podniosła się jeszcze bardziej O.o Jakoś dotarłyśmy do domu , dałam jej chwilkę odsapnąć , napoiłam wodą , dałam karteczkę i kazałam pisać pamiętnik :haha: Babcia zdziwiona , a ja jej mówię , że ma napisać na kartce , że jak jest gorąco na dworze , to ona będzie czekać w domu , ponieważ zle się czuje w takich upałach . Zawsze jej tłumaczę , że jestem jej pamięcią , ale dzisiaj wytłumaczyłam , że będzie lepiej gdyby spisywała też na kartce w razie czego , gdyby mi nie uwierzyła :haha: Teraz siedzi i zachwala jaka ja jestem mądra :d

Super to załatwiłaś....:oklaski:Załóż klub "Domorosły poradnik dla opiekunów podopiecznych z demencją", napisz książkę i zbij majątek na radach....:szydera: A mnie potem odpal cosik...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Super to załatwiłaś....:oklaski:Załóż klub "Domorosły poradnik dla opiekunów podopiecznych z demencją", napisz książkę i zbij majątek na radach....:szydera: A mnie potem odpal cosik...:haha:

Bo najważniejszy jest wkład intelektualny ...czyli tantiemy do podziału.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Super to załatwiłaś....:oklaski:Załóż klub "Domorosły poradnik dla opiekunów podopiecznych z demencją", napisz książkę i zbij majątek na radach....:szydera: A mnie potem odpal cosik...:haha:

ooo prosze to sie nazywa Biznes Women:haha:nawet na pamiętniku demencyjnej babci ineres zrobi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...