Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To że jesteś wielka,  piękna,  mądra to wiem...:szydera: I?

No ...wreszcie ! ....Należą mi się brawa i ch..rabolek ...no ! ...Kiedyś po kilku godzinach jazdy jakimś Euro ...czy tam Sindbadzie naumiałam się sama otwierać swoje " siedzonko " i jak głośno stwierdziłam , że bystra jestem ...ino 8 godzin i już umiem to wszyscy z mojego " końca " autobusu mi brawo bili i potwierdzili , że szybko się uczę ... A ci co wcześniej musieli mi pomagać otwierać to ustrojstwo zrobili nawet głośne ....ufffffff! ....nie wiem dlaczego niemoty jedne tak zrobiły ....czyżby przeszkadzało im , że kierowca nogę na hamulce i czas na cugaska to ja pierwsza darłam się " proszę mi pomóc , bo muszę koniecznie wysiąść z autobusu " ....chamstwo musi jakieś niewyrozumiałe z tych " uffffffff " było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No ...wreszcie ! ....Należą mi się brawa i ch..rabolek ...no ! ...Kiedyś po kilku godzinach jazdy jakimś Euro ...czy tam Sindbadzie naumiałam się sama otwierać swoje " siedzonko " i jak głośno stwierdziłam , że bystra jestem ...ino 8 godzin i już umiem to wszyscy z mojego " końca " autobusu mi brawo bili i potwierdzili , że szybko się uczę ... A ci co wcześniej musieli mi pomagać otwierać to ustrojstwo zrobili nawet głośne ....ufffffff! ....nie wiem dlaczego niemoty jedne tak zrobiły ....czyżby przeszkadzało im , że kierowca nogę na hamulce i czas na cugaska to ja pierwsza darłam się " proszę mi pomóc , bo muszę koniecznie wysiąść z autobusu " ....chamstwo musi jakieś niewyrozumiałe z tych " uffffffff " było ...

:szydera: ale nadal nie wiem o co biega z tą wielkością wg @INEZ....:d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No ...wreszcie ! ....Należą mi się brawa i ch..rabolek ...no ! ...Kiedyś po kilku godzinach jazdy jakimś Euro ...czy tam Sindbadzie naumiałam się sama otwierać swoje " siedzonko " i jak głośno stwierdziłam , że bystra jestem ...ino 8 godzin i już umiem to wszyscy z mojego " końca " autobusu mi brawo bili i potwierdzili , że szybko się uczę ... A ci co wcześniej musieli mi pomagać otwierać to ustrojstwo zrobili nawet głośne ....ufffffff! ....nie wiem dlaczego niemoty jedne tak zrobiły ....czyżby przeszkadzało im , że kierowca nogę na hamulce i czas na cugaska to ja pierwsza darłam się " proszę mi pomóc , bo muszę koniecznie wysiąść z autobusu " ....chamstwo musi jakieś niewyrozumiałe z tych " uffffffff " było ...

Nooo.....chamstwo ! Takiego osiągnięcia nie potrafią docenić.....:d

A po tym czego dziś dokonalaś zgloszę Cię do jakiejś nagrody międzynarodowej......na Nobla za wcześnie :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzie wyjaśnienie dka mnie? :ostrzegam: Chyba że sama nie wiesz, a tylko udajesz...:trele:

 Ooooooo Matuś kochana O.o 

Nauczyła się odznaczać osobę o której pisze :d

Walnij sobie jeszcze jedną kawę , bo cosik Twoja inteligencja dzisiaj szwankuje :haha::szydera: No chyba , że mi ją na dzisiaj użyczyłaś , bo bardzo potrzebuję :d to w takim razie , wszystko ok :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 Ooooooo Matuś kochana O.o 

Nauczyła się odznaczać osobę o której pisze :d

Walnij sobie jeszcze jedną kawę , bo cosik Twoja inteligencja dzisiaj szwankuje :haha::szydera: No chyba , że mi ją na dzisiaj użyczyłaś , bo bardzo potrzebuję :d to w takim razie , wszystko ok :oklaski:

A aaaa...chyba mam dzisiaj ten dzień....dzień Niekumatości Wielkiej....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam klepanie forumowe na bieżąco. Inaczej za cholere za wami nie nadążę.

W skrócie...........grzybki dobre są ale............te przed 50-tką.:)

Jak szklanka jest do połowy pusta, to sobie wódki dolej i nie wku.............wszystkich dookoła.:haha:

Barbara Niepowtarzalna osiagnęła wyższy stopień wtajemniczenia na forumowym łonie a Mirelka inteligencję chwilowo zawiesiła na kołku.

A ja zwijam moją gwiazdę do zębologa.............bo proteza ją gdzieś uwiera. Nie wiem gdzie, bo nie chciała mi powiedziec. Jednak mam nadzieję, że wciąż jest tam............gdzie byc powinna.

Spadam i nie klepcie za dużo ..............bo potem przerwę na czytanie poświęcam zamiast innych przyjemności zażywać:cześć3:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Specjalistą od streszczeń jest @Maria Jolanta...ale zaginęła...:smutek:

Zaspała tylko.

W streszczenie się nie bawię bo sama nie dałam rady doczytać. Jak będziecie mniej klepać to może, ale to tylko może, nadążę. :trele:

A w ogóle dzień dobry z Wami w ten upalny dzień.

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zaspała tylko.

W streszczenie się nie bawię bo sama nie dałam rady doczytać. Jak będziecie mniej klepać to może, ale to tylko może, nadążę. :trele:

A w ogóle dzień dobry z Wami w ten upalny dzień.

 

O jesteś :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zaspała tylko.

W streszczenie się nie bawię bo sama nie dałam rady doczytać. Jak będziecie mniej klepać to może, ale to tylko może, nadążę. :trele:

A w ogóle dzień dobry z Wami w ten upalny dzień.

 

Też śnił ci się jakiś jedrny młodziak, tfu...grzybek? :kopara::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem dobrzy ludzie :-)

 

Dzisiaj popracowalam..........Od rana mnie jakos wzielo na porzadki. Ogarnelam miejsca ,z  jakich korzystamy z nowa pdp-na. Dwa prania wstawilam,wyduszowalam sie .

Tyle roboty odwalilam,ze hej !

Mieso na pomidorowa pichci sie, a ja musze teraz sobie odpoczac.

W niedziele mam niespodzianke. Przyjezdza do mnie  Claudia ,corka dobrej siostry. Bardzo sie ciesze. Bedziemy zwiedzaly Passau.

Co do pogody na moim wygwizdowku,bez zmian. Pizdzi jak w Kieleckim :-)

Gnojowki nie czuje juz ktorys dzien. Albo sie do tego zapachu przyzwyczailam,albo wszystko wiatr na Austrie wywiewa.

 

Szybko mijajacego,spokojnego wtorku zycze :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...