Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam piękny sen ....Byłam przygotowywana do mycia przez bardzo przystojnego opiekuna ...nawet nicka zapamiętałam , ale wam nie powiem , bo będziecie zazdrosne..... @ jedne , tylko tyle , że na koniuszku .....nicka tego jest " 50 " .... I...już ..już tak pięknie było .....mało co .....koszulka zębami zdejmowana była ....swoje miał ...te zęby ....wszystkie trzy swoje ! ...I nagle zrobił coś takiego :szydera:...usłyszałam tylko " pomyłeczka ....niestety sama musisz się umyć ! " .....obudziłam się ....sen poszedł w........gdzieś .....a miało być tak pięknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lucyna.beata napisał:

zmieniamy temat..

wypad wczoraj do dm zrobilam zakupilam resztki zamowien...dzisiaj skocze jeszcze raz bo nowe  jeszcze zamowienie mam... szampon tanszy o cale 2euro niz np w edece,,.zapowiada sie sliczna pogoda ...moj rower w pl juz na mnie czeka...wiec zrobie moja runde brzegiem plazy

pewnie skocze na jakis dluuuugasny spacer albo po lesie albo od gdyni do brzena piechotka plaza...

skocze jak juz pisalam na pierogi do torunia

i do kina z chlopakami 

i sac bede i tyle TYYYYLE rzeczy bede robic..ze az tchu mi brakne

Dzięki za szampon...:cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam piękny sen ....Byłam przygotowywana do mycia przez bardzo przystojnego opiekuna ...nawet nicka zapamiętałam , ale wam nie powiem , bo będziecie zazdrosne..... @ jedne , tylko tyle , że na koniuszku .....nicka tego jest " 50 " .... I...już ..już tak pięknie było .....mało co .....koszulka zębami zdejmowana była ....swoje miał ...te zęby ....wszystkie trzy swoje ! ...I nagle zrobił coś takiego :szydera:...usłyszałam tylko " pomyłeczka ....niestety sama musisz się umyć ! " .....obudziłam się ....sen poszedł w........gdzieś .....a miało być tak pięknie .

1853196728_miech.jpg.72c3e3758bef098adcae9056162e94a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry. 

No i mamy wtorek. 

Pamiętajcie, że w środę i w czwartek sklepy

sa zamkniete. 

Smacznej porannej kawy życzę, oraz miłego, dobrego

Dnia

:kawa2:

a czemu w srode tez???????o czwartku to wiem ale sroda???:kopara:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam piękny sen ....Byłam przygotowywana do mycia przez bardzo przystojnego opiekuna ...nawet nicka zapamiętałam , ale wam nie powiem , bo będziecie zazdrosne..... @ jedne , tylko tyle , że na koniuszku .....nicka tego jest " 50 " .... I...już ..już tak pięknie było .....mało co .....koszulka zębami zdejmowana była ....swoje miał ...te zęby ....wszystkie trzy swoje ! ...I nagle zrobił coś takiego :szydera:...usłyszałam tylko " pomyłeczka ....niestety sama musisz się umyć ! " .....obudziłam się ....sen poszedł w........gdzieś .....a miało być tak pięknie .

strasznie brutalna pobudka....:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i widzisz jaka jestem zdenerwowana , że z tego wszystkiego nawet dzień dobry ani pocałuj mnie w ......nie powiedziałam ?! ....Poprawiam się ....

Dzień dobry ...miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

No widzisz Basiu, a Mirelka juz sie z Ciebie śmieje :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Radek50 napisał:

:cześć2:Dzień dobry :kawa2::)

Ech, ta praca tak wciąga, że nawet ciekawe sny miewam. Dziś śniło mi się, że byłem na szteli, opiekowałem się ..... nie babcią czy dziadkiem,tylko jakąś leżącą opiekunką :$ jakiś ciekawy nick, którego tu nie widzę.Wszystko było fajnie, dopóki nie przystępowałem do mycia "podopiecznej". Wtedy się obudziłem :( jak pech, to pech :haha::haha:

Spokojnego dnia forumowicze :)

 

Zawsze opiekunką o ciekawym nicku możesz się zaopiekować w realu ;) Również spokojnego dnia Ci życzę :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam piękny sen ....Byłam przygotowywana do mycia przez bardzo przystojnego opiekuna ...nawet nicka zapamiętałam , ale wam nie powiem , bo będziecie zazdrosne..... @ jedne , tylko tyle , że na koniuszku .....nicka tego jest " 50 " .... I...już ..już tak pięknie było .....mało co .....koszulka zębami zdejmowana była ....swoje miał ...te zęby ....wszystkie trzy swoje ! ...I nagle zrobił coś takiego :szydera:...usłyszałam tylko " pomyłeczka ....niestety sama musisz się umyć ! " .....obudziłam się ....sen poszedł w........gdzieś .....a miało być tak pięknie .

Dzień dobry . @...  50 plus wasy8 były u mnie, dlatego musisz umyć się sama . A ja już jestem po.... .myciu:szydera:. To iformacja dla ciekawskich :haha:

.

.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No nie....nie czytałaś? Z niej? Z niej?:ostrzegam: Z marzeń sennych się śmieję....50-ka Basi się marzy...powinna sięgnąć po 40-tkę...:szydera:

No o tym pisze....taki piękny sen...zamiast podtrzymać na duchu, ze sama musiała dokończyć mycie, to Ty hahahaha :haha::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Dzień dobry . @...  50 plus wasy8 były u mnie, dlatego musisz umyć się sama . A ja już jestem po.... .myciu:szydera:. To iformacja dla ciekawskich :haha:

.

.

Czytaj niżej co Mirelle'a napisała ! ....Co to ja jakiś brudas , żebym miała się myć ....przed Wielkanocą ...ewentualnie przed św. Janem ????....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam piękny sen ....Byłam przygotowywana do mycia przez bardzo przystojnego opiekuna ...nawet nicka zapamiętałam , ale wam nie powiem , bo będziecie zazdrosne..... @ jedne , tylko tyle , że na koniuszku .....nicka tego jest " 50 " .... I...już ..już tak pięknie było .....mało co .....koszulka zębami zdejmowana była ....swoje miał ...te zęby ....wszystkie trzy swoje ! ...I nagle zrobił coś takiego :szydera:...usłyszałam tylko " pomyłeczka ....niestety sama musisz się umyć ! " .....obudziłam się ....sen poszedł w........gdzieś .....a miało być tak pięknie .

Może jak podniósł tą koszulkę to stwierdził ,że to jednak nie to czego szuka i dlatego tak się skończyło :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No nie....nie czytałaś? Z niej? Z niej?:ostrzegam: Z marzeń sennych się śmieję....50-ka Basi się marzy...powinna sięgnąć po 40-tkę...:szydera:

Oczadziała do reszty Mirelle'a ?.....Przecież 40 -tka to mój syn by mógł być ....z dziećmi mam się zadawać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Może jak podniósł tą koszulkę to stwierdził ,że to jednak nie to czego szuka i dlatego tak się skończyło :haha:

Inez ....Agnieszko z Hiszpanii ....weź no jeszcze jedną kawkę se strzel ...obudź się ...czarny Ali babo......ady o czym ja piszę ?....Ady o tym , że śmiał się okrutnie ....gad jeden !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...