Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Coś z twoim metabolizmem jest nie tak...>:( Każdy normalny człowiek po pochłonięciu cukru, w jakiejkolwiek odsłonie, powinien utyć...i fajurki nie mają nic do tego...:haha: Gdybym ja stosowała takie wyjaśnienie, to powinnam zjadać z kilogram czekolady dziennie bez niechcianych efektów ubocznych...:szydera:

Bozia nie podarowała mi włosów takich jakbym sobie życzyła , to wynagrodziła mi to bezkarnym obżarstwem :d Mówiłam , że u mnie jest pełna równowaga :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Bozia nie podarowała mi włosów takich jakbym sobie życzyła , to wynagrodziła mi to bezkarnym obżarstwem :d Mówiłam , że u mnie jest pełna równowaga :szydera:

To niby mój cudowny rozum i cud uroda mają mi zrekompensować wagę ciut, ciut ponad normę? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam powiem,,jak widzę ludzi starszych i wychudzonych ,,te nóżki jak patyczki a brzuchol trochę większy ,,toż to katastrofa,,,figura figurą,,ale nigdy już nie wróci figura młodości,,a chudzielcem być to tak jakby kostucha już na Ciebie czekała,,,także do roboty,,do cukru i czekoladek i torcików ,,ja niczego sobie nie odejmę,,najwyżej się trochę przygumuje jakimś wyszczuplaczem ,,troszku w boczku,,,:hura::oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Coś Wam powiem,,jak widzę ludzi starszych i wychudzonych ,,te nóżki jak patyczki a brzuchol trochę większy ,,toż to katastrofa,,,figura figurą,,ale nigdy już nie wróci figura młodości,,a chudzielcem być to tak jakby kostucha już na Ciebie czekała,,,także do roboty,,do cukru i czekoladek i torcików ,,ja niczego sobie nie odejmę,,najwyżej się trochę przygumuje jakimś wyszczuplaczem ,,troszku w boczku,,,:hura::oklaski:

Moja rodzona babcia ma 95 lat , jest chudzinką i samodzielnie przekopuje cały ogródek :oklaski:do kostuchy jej bardzo daleko :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu schudłam. Niedużo ale wyglądałam fatalnie, wszyscy pytali co mi dolega. Nawet badania porobiłam i wszystko OK. Nie oddam żadnego kilograma bo jem dużo i słodkie i tłuste i wszystko co tuczy a waga nawet jak drgnie to po kilku dniach wraca do normy. 

Nadwaga to problem ale niedowaga to też problem.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To jest potrawa z gotowanych ziemniaków z boczkiem i cebulą, schowana pod serową pierzynką...:d A ten owad to nie mucha, tylko chrabąszcz majowy...:szydera:

robal to robal i tyle:d

takie dietetyczne danie w sumie ...boczek cebulka i ziemniaki no  ser

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja kilka lat temu schudłam. Niedużo ale wyglądałam fatalnie, wszyscy pytali co mi dolega. Nawet badania porobiłam i wszystko OK. Nie oddam żadnego kilograma bo jem dużo i słodkie i tłuste i wszystko co tuczy a waga nawet jak drgnie to po kilku dniach wraca do normy

Nadwaga to problem ale niedowaga to też problem.

Tylko chudzina zrozumie chudzinę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dobrze, że się odezwałaś bo już miałam list gończy wysyłać.....:cmok:

Nie wysyłaj Ewuś ...na razie jestem z doskoku w przerwach , kiedy rodzice z dziećmi wychodzą na spacerniak i inne place zabaw .... Trochę podczytuję ....w piłeczki parę rundek walnę i czas leci ....Właśnie wzięto i wyszęto z chałupy ....goście znaczy ... Niestety już muszę spadać , bo obiad ....bardzo malutki , tylko sos muszę przygotować . Najstarszy z rodziną po obiedzie i kawie jedzie do domu . A sos dlatego , że ...mimo porozdawania " potrzebującym resztek z pańskiego stołu " lodówka pęka w szwach .....a mam ją dużą ( 190 ) , ale na to co zostało z wczorajszego przyjęcia i tak za mała .... Co tam ....obiad będzie bardzo mocno urozmaicony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ewa14 napisał:

Dzien dobry:cześć2:

Pdp w przedszkolu........a mnie łepetyna napitala........aż dymi.:smutek:

Wzięłam już 2 tabletki i czekam na poprawę sytuacji.

Niech w końcu przestanie ten wiatr wiać, bo się wykończę.

Miłego dnia kochani:dyskusja:

Jesli masz w domu aspiryne -rozpusc w wodzie + troszke cukru wymieszaj ..15 min i po bolu ... Milego Dnia...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Chudziną to ja byłam 40 lat temu. A teraz mi przeszło...:szydera:

Chudziną to ja też byłam całe życie ,,coś wiem na ten temat,,,a teraz jakoś się tak zaczęłam rozrastać lekko,,ale to wszystko przez to,że mam zero stresu ,,zero problemów,,,niczym sie nie zamartwiam,,ale przecież tak aktywny tryb życia prowadzę,,to muszę podjesc też dobrze ,,aby sił mi starczyło na te wszystkie szalone pomysły słodziaka,,on szalony a ja przy nim też trochę wariatka szalona,,,:hura: najważniejsze ,że jest dobrze i że mamy zdrowie,,a reszta do jasnej ciasnej jest nie ważna,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Chudziną to ja też byłam całe życie ,,coś wiem na ten temat,,,a teraz jakoś się tak zaczęłam rozrastać lekko,,ale to wszystko przez to,że mam zero stresu ,,zero problemów,,,niczym sie nie zamartwiam,,ale przecież tak aktywny tryb życia prowadzę,,to muszę podjesc też dobrze ,,aby sił mi starczyło na te wszystkie szalone pomysły słodziaka,,on szalony a ja przy nim też trochę wariatka szalona,,,:hura: najważniejsze ,że jest dobrze i że mamy zdrowie,,a reszta do jasnej ciasnej jest nie ważna,,,

Bo Kobieta powinna miec na czym siedziec i czym oddychac .... a NIE z przodu deska z tylu deska .. :oklaski::hura::wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Witam się z Wami po szalonym tygodniu. Nareszcie normalny poniedziałek i można odpocząć w pracy. Czasami to zazdroszczę Wam tej monotoniczności na którą tak narzekacie. :d

Czy Ty wiesz ,że ja zawsze w De odpoczywałam? w Pl to kocioł non stop,,dzieci,ludzi itd, gosci i kogo tam jeszcze przygnało do mnie,,a w de spokój,cisza ,,to prawda!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...