Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, geronimo napisał:

Ja jestem nad samym jeziorem, piękne stare miasto Uberlingen.

Zapraszam na kawę juz tak długo i nikt nie chce wpaść, nawet mam Polską kawiarnie

Polskie kelnerki:)

To prawda :) byłeś Gero na wyspie Mainau? Ty z Twoim darem do fotografowania uczyniłbys tam cuda.... :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

To prawda :) byłeś Gero na wyspie Mainau? Ty z Twoim darem do fotografowania uczyniłbys tam cuda.... :)

Jeszcze nie, ale w 100% się wybiorę, pływają statki z Uberlingen do Mainau muszę tylko to uzgodnić, Mój PDP

może sam zostać, tylko musze mu korytko przygotować, jest lezący samoobsługowy:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet w telefonie może na jutro jeszcze mi wystarczy.Popiszę więcej w domu ,teraz kończę .Rano jeszcze kilka e-maili ,no i trochę na drogę sieci muszę też mieć.Dobranoc.

A .Fioletowa się odezwała.Żyje,siedzi w parku  i jak skiepści się pogoda ,to wróci do pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, geronimo napisał:

Jeszcze nie, ale w 100% się wybiorę, pływają statki z Uberlingen do Mainau muszę tylko to uzgodnić, Mój PDP

może sam zostać, tylko musze mu korytko przygotować, jest lezący samoobsługowy:d

Wybierz sie koniecznie i byłoby super gdybys jakieś fotki nam tu wstawił :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka towarzystwo spiochow:d

melduje ze JESZCZE na posterunku jestem...zebyscie dluzej pospac mogli....zaparzylam kawe w termosikach na was czeka

211495c_poniedzialek.jpg

pozytywnie ze nie dojezdzam do pracy nie musze biletu kasowac..wygladam mniej wiec wiecej jak ta dziewczynka tylko rekawiczek nie ubieram

czekam na zmienniczke az sie obudzi i zaczynamy nauke

 

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po nieobecności.Oj,troche się u mnie działo....W niedzielę wisiałam na fonie,coby koordynatora w DE albo kogoś z firmy wezwać,bo mi zmienniczkę seniorka biła i wygnała na dwór.Piotr chory,złamał żebro,dziś jeszcze Roentgen,bo coś mu świszczy i lekarz obawia się,czy nie gromadzi się jakiś płyn.A wczoraj byłam na Komuniii Sw.Wnuka Kacperka.Do domu wróciłam ze spuchniętymi nogami-no bo but z miasta,noga ze wsi.Piję kawkę,a potem zaczynam chyba ostatni tydzień w domku,ale to życie zweryfikuje.

890053fa325d7a806bb50fcb07cdcbbfd9adbb212176781.gif

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, geronimo napisał:

Ja jestem nad samym jeziorem, piękne stare miasto Uberlingen.

Zapraszam na kawę juz tak długo i nikt nie chce wpaść, nawet mam Polską kawiarnie

Polskie kelnerki:)

Nooo tak masz racje ..bo POLSKIE DZIEWCZYNY ...sa jak swieze maliny .....:362_cherries:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kruszynka64 napisał:

Melduję się po nieobecności.Oj,troche się u mnie działo....W niedzielę wisiałam na fonie,coby koordynatora w DE albo kogoś z firmy wezwać,bo mi zmienniczkę seniorka biła i wygnała na dwór.Piotr chory,złamał żebro,dziś jeszcze Roentgen,bo coś mu świszczy i lekarz obawia się,czy nie gromadzi się jakiś płyn.A wczoraj byłam na Komuniii Sw.Wnuka Kacperka.Do domu wróciłam ze spuchniętymi nogami-no bo but z miasta,noga ze wsi.Piję kawkę,a potem zaczynam chyba ostatni tydzień w domku,ale to życie zweryfikuje.

890053fa325d7a806bb50fcb07cdcbbfd9adbb212176781.gif

No to potrzebny tez KAFTAN BEZPIECZENSTWA .... 10 tys odszkodowania dla Polki sie nalezy :donos:... i Policja ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra pierwsza lekcja za nami...ocen nie wystawiam bo sama bylam w sytuacji kiedy nieuprzedzona przez agencje czulam sie przytloczona nowym miejscem niespodziankami ....dziewczyna ma czas do czwartku zeby zaskoczyc porzadek czas i schemat dnia...jedno na plus...robi tak jak tu jest wiec  teoretycznie nie spotka mnie zadna niemila niespodzianka po powrocie do roboty ...ale czy napewno..to juz czas pokaze....

chwila przerwy dla mnie jakies pol godziny i potem znow do roboty...moze w tzw miedzyczasie uda sie mi legnac odespac nocke chociaz nie widze tego ...nie widze

 

czytam was w wolnej chwili wiec wybaczcie ze kawa nie powitam ale zawsze sie uciesze jak kubeczek jakis bedzie na mnie czekal

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam pięknych zdjęć z wycieczki...:smutek: Ale za to smaczne...:szydera: Prezentuję zatem wczorajszą kolację pid postacią Rösti i słodki dodatek dla łasuchów...:haha:1889740667_2018-05-0707_32_26.jpg.909945685b0eff0e5ee02bb339427367.jpg1873253092_2018-05-0707_32_03.jpg.471f1ec6be8ab71780c2d6918f8a3861.jpg

co to jest to u gory??

mucha zajebiaszcza:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...