Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

To tylko 2 odcinki :smutek: już widziałam 5 :(

To nie pomogę...:smutek: Znalazłam jeszcze 3 i 5 gdzie indziej, ale skoro widziałaś...:( Ja mam teraz na tapecie Karaiby...czadowe zdjęcia i historie...wczoraj obejrzałam zamki Bawarii, a wieczorem skończę Morderstwo w Orient Expresie, ten najnowszy z Kenneth'em Branagh'em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja nie olewam bo robię sobie wycieczkę w poszukiwaniu jeziorka. Gdzieś jest a ja je znajdę albo padnę po drodze. :szydera:

31439964_2004356769882373_9056795320872075264_n.jpg

Bodenskie widzialam ze stoku gor ....wygladalo ze ok 2 km ale gdyby isc to byloby ze 20 .... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haloo   Witam klepaczki,,,zrobiłam dzisiaj furorę na traktorze,,a co!!! szał pał :hura: było tych staroci ok 300 sztuk,,muzyka ,,full ludzi,,pogoda piękna i ja z aparatem,,:oklaski: sama siebie nie poznaję,,ale spotkanie traktorów zaliczone i 25 km traktorem też,,,u kogo dzisiaj było na wsi głosno od traktorów??? pisać tutaj,,bo slyszalam ,że tam jest full opiekunek ,, koło Drezna jest też full,,byli znajomi u nas i opowiadali ,ze jest dużo opiekunek 24 na 24 a ja jak slysze 24 na 24 to we mnie się gotuje i od razu naprowadzam wszystkich na własciwe tory,,niemcy naprawdę myśla,że my zapindalamy 24 na 24,,,no to powiedzialam tej znajomej jak ja zawsze pracowalam,,,niech powtórzy dalej,,,:przekleństwa:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

W D oglądam głównie Iplę,najczęściej zaległości serialowe:) 

Ja mam tyle różnych możliwości w postaci portali, stronek, YT że nie mam problemu znaleźć nawet największą perełkę...A że kocham dokumenty, to już wypas pełen mam...:oklaski:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, anna5826 napisał:

Oj brakuje wody mineralnej ...brakuje gdy sie upomnialam ..kazano mi pic kranowe ..a czajnik co chwile byl z kamieniem ...od tej ich wody .... chyba chcieli by mi sie tez kamyczki w nerkach osadzily ....

Lansują tą swoją kranówę wszędzie. Czasami nawet głoszą, że lepsza niż mineralna   :haha:Moja poprzednia pdp dolewała właśnie ciepłej kranówy do sałatki kartoflanej, a mną rzucało na wszystkie strony... Ja jakoś mało kumata jestem bo oni mnie nie przekonują... :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

Haloo   Witam klepaczki,,,zrobiłam dzisiaj furorę na traktorze,,a co!!! szał pał :hura: było tych staroci ok 300 sztuk,,muzyka ,,full ludzi,,pogoda piękna i ja z aparatem,,:oklaski: sama siebie nie poznaję,,ale spotkanie traktorów zaliczone i 25 km traktorem też,,,u kogo dzisiaj było na wsi głosno od traktorów??? pisać tutaj,,bo slyszalam ,że tam jest full opiekunek ,, koło Drezna jest też full,,byli znajomi u nas i opowiadali ,ze jest dużo opiekunek 24 na 24 a ja jak slysze 24 na 24 to we mnie się gotuje i od razu naprowadzam wszystkich na własciwe tory,,niemcy naprawdę myśla,że my zapindalamy 24 na 24,,,no to powiedzialam tej znajomej jak ja zawsze pracowalam,,,niech powtórzy dalej,,,:przekleństwa:

KOORDYNATORZY tak ustalaja ... a bylam gdzie bylo calonocne wycie ...a w nocy nie dalo sie spac nawet na gorze tak echo nioslo ... Corka do mnie ze musze wstawac i mamci pic dawac ...mhmmm bo mi placi w 5 minut byl Bus zamowiony ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Lansują tą swoją kranówę wszędzie. Czasami nawet głoszą, że lepsza niż mineralna   :haha:Moja poprzednia pdp dolewała właśnie ciepłej kranówy do sałatki kartoflanej, a mną rzucało na wszystkie strony... Ja jakoś mało kumata jestem bo oni mnie nie przekonują... :haha:

Kochana jesli czajnik po 3ch dniach ma kamienna skorupe na ok 3 mm ??? To wszystko mowi ...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

KOORDYNATORZY tak ustalaja ... a bylam gdzie bylo calonocne wycie ...a w nocy nie dalo sie spac nawet na gorze tak echo nioslo ... Corka do mnie ze musze wstawac i mamci pic dawac ...mhmmm bo mi placi w 5 minut byl Bus zamowiony ....

:dobrze:za tego busa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Łooo Mateczko :d Witaj w klubie znudzonych leniuchów :szydera:

A witam w klubie.

No to po tym udku mnie leń jakiś na kilka godzin dopadł. 

Dobrze, że ich więcej w zamrażalce już nie mam, bo wielkie. Moja Pdp połowę zdołała zjeść. Drugie pół na jutro pozostawiła.

Pomimo, iż uprzedziłem, że wyłącznie na zimno już podam, ponieważ gęsina ponownie podgrzana bardzo twardnieje. No to na śniadanie ma być.

O.k. no to proszę. Gęsina na śniadanie, no dlaczego i nie?

Pani każe, sługa robi.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dałam sobie do wiwatu dziś... Ponad dwie godziny latałam po bazarze, oparłam się trzem pięknym torebkom i paru innym rzeczą też... :haha:choc pięknej misy z fajansu żałuje... umiarkowanie... Następnie wsiadłam w autobus i udałam się na ogródek mojej córuś... Były widły i grabki i inne narzędzia ogrodnicze... :haha:Córuś grządki ma porobione, coś niecoś nawet posadziłam... Zięć przekonał się, że choć tesciowa  wypierdek mamuta to jednak krzepę ma (to tak na wszelki wypadek :haha:) Fajnie było, myslę nawet powtórzyć, ale na ten moment to manicurzystka potrzebna mi na cito i mam nadzieje to jutro załatwić :haha:
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

A witam w klubie.

No to po tym udku mnie leń jakiś na kilka godzin dopadł. 

Dobrze, że ich więcej w zamrażalce już nie mam, bo wielkie. Moja Pdp połowę zdołała zjeść. Drugie pół na jutro pozostawiła.

Pomimo, iż uprzedziłem, że wyłącznie na zimno już podam, ponieważ gęsina ponownie podgrzana bardzo twardnieje. No to na śniadanie ma być.

O.k. no to proszę. Gęsina na śniadanie, no dlaczego i nie?

Pani każe, sługa robi.

 

Jaśnie pani chce, jaśnie pani ma....:cześć3: A gęsina na śniadanie pycha jest...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:

A witam w klubie.

No to po tym udku mnie leń jakiś na kilka godzin dopadł. 

Dobrze, że ich więcej w zamrażalce już nie mam, bo wielkie. Moja Pdp połowę zdołała zjeść. Drugie pół na jutro pozostawiła.

Pomimo, iż uprzedziłem, że wyłącznie na zimno już podam, ponieważ gęsina ponownie podgrzana bardzo twardnieje. No to na śniadanie ma być.

O.k. no to proszę. Gęsina na śniadanie, no dlaczego i nie?

Pani każe, sługa robi.

 

Po takiej wyżerce lenistwo jest zabronione :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, anna5826 napisał:

Bodenskie widzialam ze stoku gor ....wygladalo ze ok 2 km ale gdyby isc to byloby ze 20 .... 

To gdzie Ty jestes? że Bodeńskie widzisz?

Kup sobie lornetkę to mnie też nad tym jeziorem zobaczysz:p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...