Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mojej smakuje również, ale wcale nie zamierzam jej wielbić...:szydera:

Jakbyś dwa miesiące widziała minę Pana T to byś zrozumiała mój zachwyt. Do końca życia nie zapomnę jak musiałam ugotować zupę cebulową bo poza marchewką i ziemniakami była tylko cebula. 

Za to dzisiaj klopsiki w sosie ( pysznym ), makaron i sałatka z pomidorem, rzodkiewką, ogórkiem i listkiem sałaty. Na deser budyń. Normalne jedzenie w końcu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, anna5826 napisał:

Ja sniadan nie jadam gdy obiad o 12tej ....a ze Mermollada dla podopiecznej ???  skoro lubi to tak szykowalam ....  zwyczajow nie zmienisz bo i po co ??? Dziadek cukrzyk potrafil pol sloika Mermollady zjesc a pozniej sam sobie insuline szprycowal ... wewnetrznie bylam przerazona ...ale bylam do babci nie do niego .... Nie tak dawno dowiedzialam sie ze potrafil przytomnosc stracic .... bo barek byl obficie zaopatrzony ... udawalam ze nie widze ....

@anna5826 to błąd że nie jadasz śniadań, jest to najważniejszy posiłek. 

Ja jem co 3 godziny -9, 12, 15, 18.

Nie są to duze porcje ale regularne.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

@anna5826 to błąd że nie jadasz śniadań, jest to najważniejszy posiłek. 

Ja jem co 3 godziny -9, 12, 15, 18.

Nie są to duze porcje ale regularne.

Zgadzam się.

Jest powiedzenie- śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi. Zawsze jem obfite śniadanie, ile tylko dam radę. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zgadzam się.

Jest powiedzenie- śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi. Zawsze jem obfite śniadanie, ile tylko dam radę. :szydera:

Ja może nie obfite ale nie wstaję od stołu głodna. 

Jem urozmaicone śniadania,ale co drugi dzien musi byc jajeczko na miękko, uwielbiam te wiejskie jajka. 

To teraz maleńka drzemka, przekonałyście mnie. 

Do później .

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Długie przerwy masz. U mnie co 2,5 godziny włącza mi się ssanie...:haha:

Tu mogłoby ci się załączyć ssanie ,ale byś się nie pożywiła.No światło ,jeden jogurt i dwa plasterki czegoś + pasztetowa.Chleb dwie szajby w zamrażarniku,no i aż dwa jajka.Nerwa mam ,ale jem tyle ile chcę .Minimalizm , ale mnie lotto .Jutro bay o 16:30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Tu mogłoby ci się załączyć ssanie ,ale byś się nie pożywiła.No światło ,jeden jogurt i dwa plasterki czegoś + pasztetowa.Chleb dwie szajby w zamrażarniku,no i aż dwa jajka.Nerwa mam ,ale jem tyle ile chcę .Minimalizm , ale mnie lotto .Jutro bay o 16:30 

Jakiś totalny pech Cię dopadł , aż w głowie się nie mieści , ze można 3 razy z rzędu trafić na tak paskudne miejsca :(Mam wrażenie , że agencja celowo wpuszcza Cię w takie paskudztwa O.o Pożegnaj się z nimi i na koniec podziękuj dosadnie za taką współpracę :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zaczynam wielbić swoją podopieczną. Wszystko jej smakuje. :oklaski:

No widzisz, bo droga do nieba wysłana różami jest.  Ty widać już dosyć po bruku chodzilas i teraz  masz tylko róże  i na dodatek wymieciony ganek:oklaski:. Na wypadek jakby chcieli po czasie  zaangażować ciebie  w te  gankowe prace , powiedz,  że na trzonkacj to Ty tylko latać możesz :haha:.A jak do ręki weźmiesz  to zaraz łamią się jak zapałki i tylko :337_fire:z tego będzie :337_fire: straszny 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna babcia , fanka opalenizny mi się trafiła O.o Co chwila wychodzi na ten skwar i wystawia sie do słońca , na szczęście zaraz słabnie i ucieka do domu . Przynajmniej nie muszę używać siły perswazji :haha: Nie rozumiem tego nadmiernego zamiłowania Niemek do brązowej skóry O.o Teraz wyglądają wszystkie jak rodzynki O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dlatego coraz bardziej mi się tu podoba. Uwielbiam dobry chleb i dobrze zjeść a tu sama decyduję co jemy i jakie pieczywo kupię w piekarni. 

Siedzę sobie na tarasie, kawkę piję, sztrykuję sweterek. W domu nie mam nawet balkonu.

Ja mam ogród pod domem , dlatego wolę pracować w mieście , dla odmiany :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Następna babcia , fanka opalenizny mi się trafiła O.o Co chwila wychodzi na ten skwar i wystawia sie do słońca , na szczęście zaraz słabnie i ucieka do domu . Przynajmniej nie muszę używać siły perswazji :haha: Nie rozumiem tego nadmiernego zamiłowania Niemek do brązowej skóry O.o Teraz wyglądają wszystkie jak rodzynki O.o

Ja też lubię leżeć na słońcu,nic nie poprawia mi tak nastroju jak dobre nasłonecznienie :320_sun_with_face:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ivanilia40 napisał:

Ja też lubię leżeć na słońcu,nic nie poprawia mi tak nastroju jak dobre nasłonecznienie :320_sun_with_face:

Ja też,  ja też  mogę  w piecu mieszkać.  Moja babcia sama siedzi w pokoju a mnie wygania na taras. Puszczam moje ubione melodie operetkowe, a ona nie oponuje. Jak miło i ciepło  :320_sun_with_face:.  Tak lubię.  Ciekawe kiedy da mi popalić?  Bo to jak amen w pacierzu nastąpi. To tylko kwestia czasu  :626_hourglass_flowing_sand:.  Ale póki co: żyje  wreszcie bez głodowania. I to teraz bardzo doceniam.  

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Lubię być opalona ale nie lubię się opalać :haha: Chyba , ze kąpiąc się w morzu :d tak na sucho , nie daję rady O.o

Bo ty do dworu sie nadajesz,  a my na pole do pracy ziemnej. Każdy ma swoje miejsce w świecie.  Ja też na sucho się nie kąpię :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...