Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko i słonecznie, pogoda sie poprawiła można w rejs wyruszyć. 

Wczoraj obawiałam się że wiatr mnie zrzuci z roweru. 

received_842339935971002.jpeg.684373e07fa6ed22aea0a2b5932ba42f.jpeg

7f506aa88165d90a0787ff3523cb0a59.gif

kamienie woz ze soba...mi takie ubberaschung nie grozi...moj srodek ciezkosci zdecydowanie trzyma mnie na siodelku:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a co ma piernik do wia:szydera:traka..i tak w nd dojedziesz...a dla nas zamiast srody sobota....reszta bez zmian potem czwartek piatek i ZNOW SOBOTA a potem niedziela...zeby weselej bylo

 To ja poproszę dwa poniedziałki i dwa piątki  /czyli pn, pn potem środa , piątek, piątek, sobota i niedziela/.

I tym sposobem mam 4 dni wolne :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

pachnie w calej kuchni

swiezo zmielona parzy sie ...dka kazdego w kubecku...wedle uznania..

n posterunku czekam i zparaszam

dzien dobry

 

 

 

1412406203_kawa naturalna.jpeg

Dziecino o ktorej Ty wstajesz? 

Kawa pyszna, dziekuje :całus:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy w tanich sklepach w De (KIK, Tedi) kupię takie zawieszki adresowe na bagaż?

Muszę jedną walizkę puścić samą busem i chcę ją tak opisać...chyba, że ma ktoś inny pomysł???

 

 

hka1205b.pt01.jpg

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Trochę późno ( jak na mnie ) witam się z Wami ....Już jestem po pierwszych pięknych uroczystościach zakończonych również piękną imprezką ....Buty , czółenka też piękne miałam ( dopasowane do stroju ) i ...wracałam na bosaka ...dobrze , że ciemno było ....ale rajstop nie podarłam ....po gładkim starałam się iść ...o te rajstopy w całości biegało . Martwić to za bardzo nie miałam się czym , zapasowych u mnie dostatek i co tam stopy , gdyby nawet gołe były ...ważne , że w raj ciepło by było ...bez przewiewów jakichś .....W domku jeszcze trochę posiedzieliśmy ( czyt. dalsze biesiadowanie ) , ale z racji wieku zachowałam się bardzo statecznie ....prawie ...i o 1-ej walnęłam się w bety . Młodzi goście jeszcze ze dwie godziny urzędowali ...Ogólnie bardzo fajnie , wesoło ...i aby do niedzieli ...do następnej uroczystości ....tym razem ilość gości będzie podwojona ...Też będzie cudnie ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

a co ma piernik do wia:szydera:traka..i tak w nd dojedziesz...a dla nas zamiast srody sobota....reszta bez zmian potem czwartek piatek i ZNOW SOBOTA a potem niedziela...zeby weselej bylo

:oklaski: oj jej jakie to skomplikowane ale ze dzis srodo-sobota to moze tak byc :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Basiaim napisał:

Orientuje się ktoś, czy w tanich sklepach w De (KIK, Tedi) kupię takie zawieszki adresowe na bagaż?

Muszę jedną walizkę puścić samą busem i chcę ją tak opisać...chyba, że ma ktoś inny pomysł???

 

 

hka1205b.pt01.jpg

Kupisz Basiu. I tu i tu.Tylko weż coś znajdż w Tedym?

Dzień dobry.Córka Pdp śpi tu ,żeby się matką w nocy zajmować i w ogóle z agencji rezygnuje bo matka nie nadaje się do opieki domowej.

Życzę wam spokojnego dnia kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Robaczki! :cześć2:

U mnie dzisiaj był przymrozek. Laki i dachy jeszcze miejscami białe. 

Teraz około +5, a na południe zapowiadają do +17. Niebo czyste i bezwietrznie.

Bedzie ładny dzień, czego i wam życzę. :cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Trochę późno ( jak na mnie ) witam się z Wami ....Już jestem po pierwszych pięknych uroczystościach zakończonych również piękną imprezką ....Buty , czółenka też piękne miałam ( dopasowane do stroju ) i ...wracałam na bosaka ...dobrze , że ciemno było ....ale rajstop nie podarłam ....po gładkim starałam się iść ...o te rajstopy w całości biegało . Martwić to za bardzo nie miałam się czym , zapasowych u mnie dostatek i co tam stopy , gdyby nawet gołe były ...ważne , że w raj ciepło by było ...bez przewiewów jakichś .....W domku jeszcze trochę posiedzieliśmy ( czyt. dalsze biesiadowanie ) , ale z racji wieku zachowałam się bardzo statecznie ....prawie ...i o 1-ej walnęłam się w bety . Młodzi goście jeszcze ze dwie godziny urzędowali ...Ogólnie bardzo fajnie , wesoło ...i aby do niedzieli ...do następnej uroczystości ....tym razem ilość gości będzie podwojona ...Też będzie cudnie ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Trzy było na stópki jakie małe reklamówki nałożyć.....:szydera:  przygotuj sobie na niedzielę....:d

Dzień dobry Basiu   :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Trzy było na stópki jakie małe reklamówki nałożyć.....:szydera:  przygotuj sobie na niedzielę....:d

Dzień dobry Basiu   :cmok:

W niedzielę w innych wystąpię ...też dopasowanych do stroju . Strój będzie inny ...Będę mądrzejsza i wrzucę do torebki jakieś lekkie zamienniki ...A tam ..w nosie z tym , że jak sierota wracałam ...ważne , że na uroczystości " noga " dobrze się prezentowała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W niedzielę w innych wystąpię ...też dopasowanych do stroju . Strój będzie inny ...Będę mądrzejsza i wrzucę do torebki jakieś lekkie zamienniki ...A tam ..w nosie z tym , że jak sierota wracałam ...ważne , że na uroczystości " noga " dobrze się prezentowała :szydera:

W Polsce kiedyś moja koleżanka wracała w ...rękawiczkach na nogach a bylo to ok 3 km

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Berdi napisał:

W Polsce kiedyś moja koleżanka wracała w ...rękawiczkach na nogach a bylo to ok 3 km

Dobry pomysł :-)...Na szczęście lokal w którym było przyjęcie ode mnie w prościutkiej linii jakieś 600 m ( ? ) ...szłam po chodniku ( kostka ) , bo po trawie trochę niebezpiecznie by było ....pieski lubią po trawnikach biegać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Basiaim napisał:

Orientuje się ktoś, czy w tanich sklepach w De (KIK, Tedi) kupię takie zawieszki adresowe na bagaż?

Muszę jedną walizkę puścić samą busem i chcę ją tak opisać...chyba, że ma ktoś inny pomysł???

 

 

hka1205b.pt01.jpg

Gdybys jednak nie mogla tego kupic,to  proponuje ci napisac duzymi literami adres i co tam sobie zyczysz,przylozyc do kofra i ofoliowac go ta folia spozywcza ,przeswitujaca. Ona sie tak fajnie lepi.

Gwarantuje ci,ze ani ci kofra nikt nie otworzy,ani ci nic z niego nie wypadnie,gdyby np. suwak sie popsul. Bedzie bezpieczny przed ,,urazami mechanicznymi" ;););)  

Podejrzalam to jak na Majorke lecialam. Tak niektore walizy ofoliowane wlasnie byly.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po małej przerwie/ale w wolnych chwilach czytałem/

Mamy już Maj i dobrze.

W ostatnim okresie skupiłem się na przygotowaniach do waznego dla mnie wydarzenia w

fotografii, oczywiście nie zaniedbując swojego PDP.

Nie zdradzę wam jakie to wydarzenie, ale trzymajcie kciuki do 1 sierpnia.

Miłego dnia wam zyczę i wiaderka kawy

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ktoś tu wcześniej napisał o firmie, że jest w likwidacji.

Aż "wszedłem" do KRS, celem sprawdzenia.

Stwierdzam, iż najwyraźniej w moim kompie pokazują zupełnie inne dane, ponieważ nie  ma nawet wzmianki o tym, jakoby firma, w której i ja także wykonuję zlecenia, była w likwidacji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących i czytających  to Forum. 

Znaczy Moderatora także. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Witam Was po małej przerwie/ale w wolnych chwilach czytałem/

Mamy już Maj i dobrze.

W ostatnim okresie skupiłem się na przygotowaniach do waznego dla mnie wydarzenia w

fotografii, oczywiście nie zaniedbując swojego PDP.

Nie zdradzę wam jakie to wydarzenie, ale trzymajcie kciuki do 1 sierpnia.

Miłego dnia wam zyczę i wiaderka kawy

Witaj:d z nowym  Image. Czyżby konkurs ...fotografii?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...