Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, lucyna.beata napisał:

ciekawe co to za firma?? zeby na pryszlosc sie nie wkopac...hmmmm...moze info na priv...pplease

Firma nie jest zła! Trzeba tylko uważać na zlecenia, uważnie słuchać, pytać, analizować itp.... Jestem pewna, że większość firm mówi nieprawdę   odnosnie ofert. Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Firma nie jest zła! Trzeba tylko uważać na zlecenia, uważnie słuchać, pytać, analizować itp.... Jestem pewna, że większość firm mówi nieprawdę   odnosnie ofert. Pozdrawiam.

jakos ...mam wrazenie ze grabie do siebie grabia tylko i wylacznie...

kto pyta ..nie bladzi

rowniez pozdr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbara48 napisał:

U mnie na wsi, młodzież już świętuje 1-Maja.Od 10 chodzą całymi grupami, każda z wózeczkiem zapełnionym wszelkimi dobrami, muzyka na full. 

Fajne to jest. 

U mnie też tak chodzą.

A wczoraj byliśmy na stawianiu maibaum, pojedliśmy, popili :) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Regionalna potrawa z Zagłębia z ziemniaków, boczku, kiełbasy , cebuli,buraczka i przypraw ,pieczona na ognisku w specjalnym żeliwnym garze .

Nie tylko z Zagłębia, my- Ślązacy tez robimy :)

Funkcjonuje to tez jako "pieczonki". Ja akurat z buraczkiem nie lubię, wolę wersję z kapustą....

Ale mi smaka narobiłaś :p 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.e6e6e400b07c2bee3ab4d3116aae09d1.png tak się z wami witam po długiej nieobecności....:cmok: Czy ktoś się za mną stęsknił? :$  Naklepaliście 50 stron...w życiu tego nie przeczytam...:smutek: Cofnę się ze cztery i będzie git? :love:

Cześć Mirelko,naklepaliśmy 50 stron25 o tobie...:haha: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.e6e6e400b07c2bee3ab4d3116aae09d1.png tak się z wami witam po długiej nieobecności....:cmok: Czy ktoś się za mną stęsknił? :$  Naklepaliście 50 stron...w życiu tego nie przeczytam...:smutek: Cofnę się ze cztery i będzie git? :love:

@Mirelka1965 o jestes  wreszcie!

super!

siadaj i opowiadaj jak ci tam ,,we swiecie,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Firma nie jest zła! Trzeba tylko uważać na zlecenia, uważnie słuchać, pytać, analizować itp.... Jestem pewna, że większość firm mówi nieprawdę   odnosnie ofert. Pozdrawiam.

Kto mi te mordki czerwone wstawia?

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Berdi napisał:

Kiedy "mój" dziadziuś jeszcze  niepampersowy . Już na kawe przyszedł ubrany ,czyli po chorobie :)

Pewnie węch ma dobry...Mój pdp na spacerze tak się rozpędził z rolatorkiem,że chciał do piekarni po ciasto lecieć,taki miał zapał :haha: Ostudziłam go szybko,bo po pierwsze ma dietę cukrzycową,po drugie za daleko to dla niego,z powrotem chyba musiałabym po taxi dzwonić,żeby go do domu dotransportować,a po trzecie i tak już było zamknięte. 

Zawiedziony był .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

@Teresadd Tereniu a jeszcze szybciej wrócisz jak powiesz rodzinie pdp ,że ciebie oszukano!!!  i nie na takich warunkach miałaś tu pracować.Rodzina szybko poinformuje tych kłamczuchów ,że CIEBIE NIE CHCE !       To ,że stan pdp się zmienił to jest nie pierwsza bajka Agencji.  Miałam taki sam przypadek i szybciutko zjechałam do domu bo rodzina naskarżyła Agencji ,że ja nie będę dżwigać ich chorego 90 kg dziadziusia. Działaj kochana :serce:

 

To też jest dobry sposób,żeby szybko wrócić. Najlepiej jak rodzina sama zrezygnuje,też brałabym to pod uwagę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 o jestes  wreszcie!

super!

siadaj i opowiadaj jak ci tam ,,we swiecie,,:oklaski:

To jeszcze ja :oklaski:. Byłam dzisiaj na greckiej imprezie - szaszłyki, napòj z pianką I tańce. Pod koniec mojej pauzy  mogłam już  tańczyć razem z innymi, równiutko, w rządku :szydera::oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj wyluftowałam i to aż na zapas chyba,,,Motor ,,motor i już mam dośc motoru,,,najpierw ubrał mnie slodziak w pacerniak,,z protektorami na kolanka ,,łokietki,,plecki i bioderka,,no musze przyznać że gang idealnie na mnie pasował,,,ale czułam się jak kosmonauta:hura: ,,normalnie jakbym miała zaraz wylecieć w kosmos a jeszcze kask jak doszedł? to już w ogóle manekin byłam,,,a tu trzeba jeszcze chodzić i się goscić na powietrzu,,,pojechaliśmy na zajazd motorowy,,,chyba z 200 km przejechaliśmy dzisiaj,,na spotkaniu jedzonko,,kielbaski z kapustą kiszoną,,ale kiszonki wczoraj się najadłam dosc ,wieć frytki polecialy z kielbaską,,,a potem jazda motorem po miasteczkach i zwiedzanie,,i najgorzej to wyskoczyc z tego fotelika w tym stroju kosmity,,a tak było z 10 razy,,,jestem padnięta ,,,takich atrakcji nie chcę narazie więcej,,,wolę traktor:oklaski: taki fajny film zrobiłam z ostatniego zjadu starych aut i traktorów,,ale nie chce mi tutaj wleśc,,,schade:grzmotnąć: musze go chyba zmniejszyć ,,, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...