Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

To współczuje Ci bardzo ,no i co my opiekunki możemy ,poprostu ręce opadają.Mowi sie w agencji ze bez wstawania nocnego, ze koniecznie z internetem..a oni co? Wszystko na odwrót.Masakra jakas i teraz dylemat...zostać bo jakoś dam rade czy zwiewać....nie do pomyślenia.Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji ,myślę ze uciekłabym gdzie pieprz rośnie..Trzymaj sie.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeśli teraz trafię w złe miejsce to będzie znak że trzeba zmienić firmę. Jak dojadę to poklikam wieczorkiem i opiszę pierwsze wrażenia.

Nie rozrabiać mi tu za bardzo. :szydera:

Ale spirytus może rozrobić na wieczorne party ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie pracusie, wszak to nasze święto :cześć2:Dla Pań wiązanka:bukiet:,jak za  dobrych lat,dla Panów :piwo: ,ale dopiero po pochodzie:haha: Maria Jolanta,szczęśliwego dojechania do celu i spokojnej szteli:love:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

Kochane no i zaczelo sie : Znajoma jest na nowej Stelli pieklo sie rozpetalo gdy oswiadczyla ze wychodzi z domu na przerwe ... Tel od synowej ...ze ma siedziec w swoim pokoju , mail do  Firmy ze skarga ... Winna poprzedniczka ktora siedziala jak; mysz pod miotla .... Jest tam jakies miejsce -na ktorym tylko jej wolno siedziec ..jakis stolek bez oparcia ..powiedziala ze usiadzie w innym miejscu ze tu jej bedzie lepiej - wiec Babcia wpadla w SZAL i juz skarga do Firmy .... Wspieram ja jak moge ...dodaje otuchy ... Juz dzwonila do Firmy i sprawe przedstawila ... Dziadek tam jest Normalny ..... APELUJE do WAS OPIEKUNKI ... to WASZA PAUZA ..by zaczerpnac swiezego powietrza a nie gnusniec w 4ch scianach domu ....  A gdzie ew CALY DZIEN WOLNY ????

nie rozumie nie rozumiem agencji i rodzin ..niewolnictwo sie skonczylo i jestesmy wolnymi ludzmi...ie wiem czy moze ale jezeli to tak wyglada to moze niech zjezdza jak najszybciej z tego miejsca!!!!:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Tak bardzo mi przykro :( Zmieniaj agencje , bo to co teraz Tobie zrobili , to wielkie świństwo . Po zszarpanych nerwach na ostatnim zleceniu , powinni Ci znalezć coś lekkiego , żebyś mogła do siebie dojść . Już pisałabym wypowiedzenie i szukała szybko czegoś krótkiego , żeby zaplanowane terminy mi się zgadzały . Trzymaj się Kochana i powodzenia :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeśli teraz trafię w złe miejsce to będzie znak że trzeba zmienić firmę. Jak dojadę to poklikam wieczorkiem i opiszę pierwsze wrażenia.

Nie rozrabiać mi tu za bardzo. :szydera:

Szerokiej drogi w miłym towarzystwie i Stelli marzeń :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

tereniu moze czas faktycznie zmienic pracodawce? spakowac walizy i wyjechac? masz maile do firmy ze zglaszalas? postaw sprawe nawet na ostrzu noza...czasami warto

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Witam Opiekuńcza " Zgraja"...Niech się święci 1 maja .

Jedność pracy,jednością narodu.

Chwała Ludziom dobrej roboty

Ile wyprodukujemy ,tyle skonsumujemy.

Wzrost wydajności pracy,większą gospodarność i oszczędność ? Warunkiem poprawy naszej gospodarki

Rzetelna praca każdego warunkiem siły Polski i pomyślności Polaków ! 

Nie zapominajcie o swoich obowiązkach wobec ojczyzny siostry Opiekunki i Wy bracia Opiekunowie ..:szydera:

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi :cześć2: :całus:

Ps.Czynem członków Partii rozpoczynamy budowę hotelu Orbis....:szydera:

Lasencjo czyżbyś już obskoczyła pochód 1Majowy ??  Transparentowo się jakoś zrobiło. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

Lasencjo czyżbyś już obskoczyła pochód 1Majowy ??  Transparentowo się jakoś zrobiło. 

Nie ,to "pochód" przyszedł do mnie ..z kawą i śniadankiem do łóżka :d

Ale może się jeszcze wybiorę ,bo jeśli" pochodnicy" wleźli na nowe rondo w moim mieście ,to mogą tak łazić na okrągło.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nugatka napisał:

Czyli jednym słowem Kobieta do tańca i do różańca :d

Uhmmmm ..... widziałam ją na własne oczy. Da się z nią tańczyć i ewentualnie różańcem po plecach grzmocić :szydera: ale nie jestem taka pewna czy Lasencja takowy posiada. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Nie ,to "pochód" przyszedł do mnie ..z kawą i śniadankiem do łóżka :d

Ale może się jeszcze wybiorę ,bo jeśli" pochodnicy" wleźli na nowe rondo w moim mieście ,to mogą tak łazić na okrągło.:szydera:

Znaczy się Twój pochód skończył się tym, że zgarnęłaś swojego "przodowego" tylko dla siebie. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Tereniu co Ty tak w tym roku "wpadasz" jak śliwka w kompot ??

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...