Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

troche daleko do mnie bo ja szukam dobrego kregarza zeby mi ponastawial to i owo...chociaz glwy to juz nie ustawixd

szkoda...naprawdę dobry jest, niewidomy pan po 60..od ludzi wiem , że cuda czyni..

mnie też zaskoczył, przebadał mi na początku rękami całe  ciało i mówi:prawy obcas pani zdziera..ja: taaak..on:bo lewą nogę ma pani krótszą...O.o:djak mi zaczął w stopach wciskać,to nawet mąż słyszał chrupanie..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knorr napisał:

Cześć.

 

Czesc Mężu,,, @Knorrku bachorku,,tak mi sie zrymowało,,,ale wiesz ,że czy bachorek czy knorek to i tak jesteś dla mnie Mężem,,i Cię lubię,,,,a że teraz nie mam już męża to tym bardziej potrzebuję,,,no wiesz ,,,:love: czesc i opowiadaj jak minął dzień? napewno cudownie ,,radośnie i czytając teraz forum masz zadowoloną minkę,,no tak troche uśmiechniętą:oklaski::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Helena2311 napisał:

Jestem szalona...Zaplanowałam sobie zakup sukienki.Zeszczuplałam...mogę chodzić w kieckach...

Nie szalona ale cudowna wariatka ,,,sukienki kocham,,,a nie zeszczuplałam nic a nic,,,ale sukienka zakrywa to i owo,,,a ty zeszczuplalaś w De,,,jak tak,,to zobacz sama jaka super dieta niemiecka ,,,dieta opiekunki ,,,super!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Czasem trudno mi nadążyć za planami mojej rodzinki ale mam nadzieję też na jakiś urlopik latem. Nie wiem gdzie, nie wiem z kim ale muszę. Bo inaczej się uduszę. :szydera:

Jesteś z Wrocławia?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Czasem trudno mi nadążyć za planami mojej rodzinki ale mam nadzieję też na jakiś urlopik latem. Nie wiem gdzie, nie wiem z kim ale muszę. Bo inaczej się uduszę. :szydera:

będziesz miala urlopik ,,,teraz widzicie jak mi trudno zrezygnowac z tego urlopiku,,,toż to żyć nie umierac:serce:każdemu życzę aby jeszcze takiego sponsora w życiu spotkal jaki mi sie trafił na stare lata,,,same atrakcje ,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nie szalona ale cudowna wariatka ,,,sukienki kocham,,,a nie zeszczuplałam nic a nic,,,ale sukienka zakrywa to i owo,,,a ty zeszczuplalaś w De,,,jak tak,,to zobacz sama jaka super dieta niemiecka ,,,dieta opiekunki ,,,super!!!

Dieta stara jak świat-Post Daniela.W Niemczech mam przykazane,że mam dbać o siebie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czasem trudno mi nadążyć za planami mojej rodzinki ale mam nadzieję też na jakiś urlopik latem. Nie wiem gdzie, nie wiem z kim ale muszę. Bo inaczej się uduszę. :szydera:

To umówmy się na wspólny urlop :d Chciałabym zwiedzić Prowansję i szukam kogoś do pary , bo w moim otoczeniu nie ma chętnych :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Helena2311 napisał:

Dieta stara jak świat-Post Daniela.W Niemczech mam przykazane,że mam dbać o siebie.

Mam przykazane,,,co to za przykazania,,,chyba osobiste Twoje,,czemu tak piszę? bo ja jestem nie usłuchana i nikogo się nie słucham i ktoś nawet jakby mi życzył samych dobrych rzeczy to ja i tak zboczę z tych dobrych i trochę żlych sobie przygarnę,,,ale dbaj o siebie jak najlepiej potrafisz!!! ja też dbam ,,,i to jak bardzo:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...