Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Andrew napisał:

Piątkowy wieczorek, a tu zamiast tryskać humorem to jakieś nostalgiczne wpisy. A to , że stella niedobra, a pdp. wymagająca, a to że przerw nie ma, itp. A może by tak cos wesołego zapodać zamiast smutkami się pożywiać ? A tak na marginesie, to witam wszystkich w końcówce dnia i tygodnia. "Hej szable w dłoń ..." albo kielichy zamiast oręża. xd

Napisz coś śmiesznego to się pośmiejemy.:p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ona_Lisa, dziewcze zgrabne,

i wesole, i powabne,

wiersze sklada, zlepia slowa,

madra jej ta sliczna glowa.

Szepne takze wam na uszko:

bardzo dobre ma serduszko!

Na dodatek,gwaltu! Rety!

Pyszne smazy wciaz kotlety!

Usmiechnieta, sie nie zlosci,

lubi bardzo fajnych gosci,

I usmiecha sie od rana

Ona_ Lisa jest kochana!:hura:

 

Wzruszyłam się, dziękuję pięknie. Jesteś kochana Fioletko.:serce:

Jeszcze nikt mi tak nie napisał. kocham, kocham, kocham.:serce:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Napisz coś śmiesznego to się pośmiejemy.:p

Tobie Iwa to nawet niebezpiecznie odpowiadać. Zaraz szukasz albo dwuznaczności albo dziury w całym. Szczególnie nasz męski ród starasz się pognębiać, że nie powiem ośmieszać. Ale usprawiedliwia Cię tylko to, że w końcu przyznałaś, że jednak Pan Vaniliowy choć facet, to jednak i mężczyzna jak to nasz Misio poniekąd właściwie rozróżnia. A pozostali to beeee ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Cieszę się,że dobrze trafiłaś,to chyba twoja dobra intuicja doprowadziła cię tam gdzie jesteś. 

Najpierw chcialam wyjechac w polowie lutego. Moj syn plany mi calkiem zniweczyl.  Marta forumowa kilka razy dzwonila,bo miala fajne miejsce,a to dziewczyny -nasze Mychy tez o mnie ,gdzie trzeba dobre slowo rzekly,a to Hogata sie odezwala i jeszcze kilka innych osob. Claudi kolezanka do mamy tez potrzebowala.

No i tak mialam wszedzie jechac,ale nie pojechalam nigdzie. No i  jednego razu Claudia zadzwonila,ze wlasnie tutaj potrzebuja opiekunki. Powiedziala mi jak tu jest itd.... Nastepnego dnia zadzwonilam do jednej z corek . Pogadalam o sobie,o nowej pdp-nej  o umowie i kasie. Na drugi dzien odzwonili i przystali na wszystko. No i jestem :-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Najpierw chcialam wyjechac w polowie lutego. Moj syn plany mi calkiem zniweczyl.  Marta forumowa kilka razy dzwonila,bo miala fajne miejsce,a to dziewczyny -nasze Mychy tez o mnie ,gdzie trzeba dobre slowo rzekly,a to Hogata sie odezwala i jeszcze kilka innych osob. Claudi kolezanka do mamy tez potrzebowala.

No i tak mialam wszedzie jechac,ale nie pojechalam nigdzie. No i  jednego razu Claudia zadzwonila,ze wlasnie tutaj potrzebuja opiekunki. Powiedziala mi jak tu jest itd.... Nastepnego dnia zadzwonilam do jednej z corek . Pogadalam o sobie,o nowej pdp-nej  o umowie i kasie. Na drugi dzien odzwonili i przystali na wszystko. No i jestem :-)

Ważne jest ,że córka dobre siostry poeciła ciebie. Niemcy najbardziej ufają sobie nawazajem i to pewnie też zaważyło na tym,że przystali na twoje warunki. Z drugiej też strony,gdybyś faktycznie nie była dobrym człowiekiem to mogłoby być różnie. Ja też mogłabym ci wystawić świetne referencje,jako koleżance.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Ważne jest ,że córka dobre siostry poeciła ciebie. Niemcy najbardziej ufają sobie nawazajem i to pewnie też zaważyło na tym,że przystali na twoje warunki. Z drugiej też strony,gdybyś faktycznie nie była dobrym człowiekiem to mogłoby być różnie. Ja też mogłabym ci wystawić świetne referencje,jako koleżance.

Wiem,ze moglas,ale wstydzilam sie  ...... ;););)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrew napisał:

Tobie Iwa to nawet niebezpiecznie odpowiadać. Zaraz szukasz albo dwuznaczności albo dziury w całym.

Poluzuj warkoczyki bo powieki ci się nie domykają..:szydera: 

A tak poważnie,to dziury nie szukam ani w całym,ani w niecałym,ale jak ktoś lubi się pośmiać to powinien rzucić hasło. Czekamy więc.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikomu się nie chce pisać,to może będę kontynuować :d

Dziś od rana wiał bardzo zimny wiatr,ale niebo było bezchmurne. Jako zwolenniczka słonecznych klimatów na pauzie ubrałam kostium kompielowy,założyłam spodenki,kurtkę i pjechałam nad jezioro z myślą,że może się uda choć trochę nasłonecznić.

Plaża była prawie pusta,nie licząc rodzin kaczych z pisklętami,wybrałam więc miejsce między krzakami,żeby nie wiało i usiadłam na kocu najpierw w ubraniu,potem zdjęłam kurtkę,a po kilku minutach tak mnie przygrzało,że zostałam tylko w kostiumie. Leżałam tak sobie bite dwie godziny ze słuchawkami w uszach i muzyką Robbie Wiliamsa i nawet nie czułam żeby mnie coś przypiekało. No,a teraz dopiero widzę efekty...jestem czerwona jak carpaccio z buraków.:haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ivanilia40 napisał:

Poluzuj warkoczyki bo powieki ci się nie domykają..:szydera: 

A tak poważnie,to dziury nie szukam ani w całym,ani w niecałym,ale jak ktoś lubi się pośmiać to powinien rzucić hasło. Czekamy więc.

Jeśli już mam cokolwiek poluzować, to najwyżej pasek. A Tobie radzę poluzować biustonosz, bo nadymasz się niepotrzebnie i możesz eksplodować. :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andrew napisał:

Jeśli już mam cokolwiek poluzować, to najwyżej pasek. A Tobie radzę poluzować biustonosz, bo nadymasz się niepotrzebnie i możesz eksplodować. :p

Od kilku godzin nie mam na sobie biustonosza ,więc mi wszystko zwisa..:p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Od dobrych 4 godzin stoimy w korku ....jeszcze w D....Powinniśmy być już dawno w Pl ...straszna podróż...Miłego dnia Mroweczki :cmok:

no wspolczuje...ale mam kawe wpadaj do mnie..moze niedaleko j:szept:jestes????

napijemy sie korek sie przesunie i pojedziesz dalej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...