Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Melduję że jestem w drodze a Mielka już na miejscu ale nie ma internetu. Zapowiada się fajnie i jak sama napisała obwąchują się z babcią. :szydera:

Jak to !? To Mirabelka będzie mieć przymusowy odwyk!? To " rozłąkowe" musi wydusić w kwocie....cholera ...noo ogromnej.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Tu jest rower,jakas motorynka,czy motorower,kosiarka traktorowa,traktor,taczki  i wypasiony  mercedes automatyk do dyspozycji opiekunki..

Noooo,kochana to polskim obyczajem dziewczyna na traktor:):):)I w miasto:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Berdi napisał:

To ja jakaś ciemna i zacofana ,dwa razy już byłam w sanatorium (ubiegły rok w Kołobrzegu ) ale to co piszesz to mi się nie przytrafiło ,znakiem tego reklamacje muszę pisać ale czy po czasie mi ją uwzględnią ?>:( 

Widocznie u ciebie do trzech razy sztuka. Na wszelki wypadek weż z sobą dużo chusteczek.:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Czyli "za pierwsza razą" nic ciekawego mnie nie czeka?:( Łeeeeeee

U ciebie może tak nie być,więc miej się na baczności bo nie znasz dnia ani godziny  :d

Pamiętam jak ja w wieku nastu lat byłam na turnusie ,aż żal mówić ale nawet  taką siksę emeryci zaczepiali. Mam wrażenie,że sanatorium dla niektórych to rodzaj haremu..O.o

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Czyli "za pierwsza razą" nic ciekawego mnie nie czeka?:( Łeeeeeee

Kobiety niestety na kuracjach mają gorzej....statystka jest nieubłagana ,a po pięćdziesiątce jeszcze bardziej wzrasta ....no co zrobisz ,jak nic nie zrobisz ... kobiety żyją dłużej. I w takim sanatorium ,to byle pokurcz ma branie ,jakie mu się w życiu nie śniło.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

U ciebie może tak nie być,więc miej się na baczności bo nie znasz dnia ani godziny  :d

Pamiętam jak ja w wieku nastu lat byłam na turnusie ,aż żal mówić ale nawet  taką siksę emeryci zaczepiali. Mam wrażenie,że sanatorium dla niektórych to rodzaj haremu..O.o

To harem bez kontroli :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Kobiety niestety na kuracjach mają gorzej....statystka jest nieubłagana ,a po pięćdziesiątce jeszcze bardziej wzrasta ....no co zrobisz ,jak nic nie zrobisz ... kobiety żyją dłużej. I w takim sanatorium ,to byle pokurcz ma branie ,jakie mu się w życiu nie śniło.:haha:

Desperacja nie wybiera :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Was i mi nigdy nawet do głowy jakieś sanatorium nie weszło,,,bo chyba dlatego,że sama sobie organizuje private sanatorium,,które wylecza z wszystkiego,,mnie by nikt nie wygonil ,,nawet by doplacali to nie pisze się na żadne sanatorium,,wolnośc kocham ,,na niektórych stellach mialam jak w sanatorium i dziękuję ,,jeszcze zapłacili za nie w podziękowaniu,,, ale dziewczynki jak trza jechac do sanatorium to jedzcie ,,trochę błotka nie zaszkodzi,,,masaży,,,olejków no i nowych kroków tanecznych ,,bo taniec i muzyka to najlepsza  terapia:hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Kobiety niestety na kuracjach mają gorzej....statystka jest nieubłagana ,a po pięćdziesiątce jeszcze bardziej wzrasta ....no co zrobisz ,jak nic nie zrobisz ... kobiety żyją dłużej. I w takim sanatorium ,to byle pokurcz ma branie ,jakie mu się w życiu nie śniło.:haha:

nie pokurcz tylko przykurcz:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

E tam zaraz bez kontroli....jakiś eunuch się zawsze znajdzie.:d

Takich cwaniaków co chcą wyrwać babkę z kasą to tam jest na pęczki i tuziny,,,,gołoportkowców nie brakuje,,łapanka na fortunę,, 

zlapać faceta na złote pierscionki i naszyjniki,,,kto tam jedzie teraz to niech się ubierze jak milion dolarów,,to sie nie opędzi od przykurczów czy gołodupków,,,prawie jak na portalu randkowym,,,jak niektóre panie obwieszone po pas złotem,,,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...