Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)

 

Też zmieniam dziś miejscówkę, trochę żal, ale parę tygodni szybko zleci i przyjadę na prawdziwy urlop :). Torba jeszcze nie spakowana, ale z racji kociarstwa w domu robię to zawsze w ostatniej chwili ;).

 

Wczoraj długo wałęsałam się po mieście, nie do wiary, ilu turystów już jest w Krakowie.. Kiedyś "zmiana warty" następowała w lecie, na początku wakacji wyjeżdżali studenci, a przyjeżdżali turyści, dziś sezon trwa od wiosny i centrum oraz Kazimierz tętnią życiem i obcojęzycznym gwarem nie tylko latem.

5842-krakow-o-swicie.jpg

Troche tych ludzi duzo, fakt, ale nie dziwie sie im wcale. Krakow jest naprawde piekny. I tajemniczy. Az ciesze sie, ze juz SKS mnie powoli dopada, bo pamietasz co bede robila na starosc i gdzie? xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Dzień Doberek wszystkim piękny dzień a ja ze spuchniętą kostką...ale powtarzam sobie ze dobrze ze to tylko kostka ....a nie głowa na przykład.Pozdrowionka dla wszystkich.

wp_ss_20180411_0003.png

Powoli bedzie przechodzil ten bol. Rob oklady i nie lataj za duzo! Najlepiej wez se lapusia na kolana i z nami siedz! Nie bedzie Cie ciagnelo do innych rzeczy:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Afryka napisał:

Wsi spokojna,wsi wesoła i " pachnąca" ...jak myślisz Ewuś trafię w końcu do miasta ,przez duże M!? :szydera:...bez atrakcji typu ciągnące się w nieskończoność pola chmielu,rozdarty od wieczora do rana paw czy swojskie zapachy!? 

 

Wybór zależy od Ciebie moja Afryko.....ja tu mam całkiem dobrze, niewiele roboty, babcia fajna, rodzina też, dlatego tu wracam.....raz byłam w dużym mieście, Pdp dała mi popalić, pieniądze codziennie w sklepach przepuszczalam bo w ten sposób rekompensowalam sobie wredną Pdp......wybrałam wieś z całym dobrodziejstwem inwentarza.....:d wczoraj z okien autobusu, który wiózł mnie do miasta podziwialam widoki....pola żółto zielone, drzewa kwitnące na biało i różowo, maleńkie wioseczki położone w dolinach i lasy.....dużo lasów....widok był cudny. W mieście tego nie ujrzysz.....pewnie za półtora miesiąca mój zachwyt minie i będę tu złorzeczyć na wieś i jej uroki......:szydera:

Edytowane przez awe59
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Wybór zależy od Ciebie moja Afryko.....ja tu mam całkiem dobrze, niewiele roboty, babcia fajna, rodzina też, dlatego tu wracam.....raz byłam w dużym mieście, Pdp dała mi popalić, pieniądze codziennie w sklepach przepuszczalam bo w ten sposób rekompensowalam sobie wredną Pdp......wybrałam wieś z całym dobrodziejstwem inwentarza.....:d wczoraj z okien autobusu, który wiózł mnie do miasta podziwialam widoki....pola żółto zielone, drzewa kwitnące na biało i różowo, maleńkie wioseczki położone w dolinach i lasy.....dużo lasów....widok był cudny. W mieście tego nie umrzesz.....pewnie za półtora miesiąca mój zachwyt minie i będę tu złorzeczyć na wieś i jej uroki......:szydera:

Przeczytalam, ze zachwyt Ci minie za poltora tysiacaxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...