Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jesteśmy w tej czarne dziurze, jesteśmy...>:( Ja mam różowe okularki od urodzenia, ale nawet one nie pomagają...jak patrzę na ceny w sklepach, to nawet telewizji nie muszę oglądać, żeby mi się nóż w kieszeni otwierał...>:(

O też tak masz!? ...studiuję te rachunki przy kasie w Biedrze ...zerkam na tę smętną reklamóweczkę ,na paragonie prawie stówa do uiszczenia ... normalnie kobita na kasie chce mnie orżnąć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Nigdzie nie gralam z pdp-nymi. Moja nowa pdp-na jest malomowna. Wczoraj nawet sama zaproponowalam jej gre,ale ona nie lubi. Nie wiem czy to dobrze,czy tez zle,ale w dwie ,trzy rundy w gierke troche by mi czasu zajely. A tak siedzimy po pauzie ,przy kawie .... Ja nawijam,a ona slucha. Wtedy mi sie czas bardzo dluzy.

Ja już nie wiem co lepsze.....czas mi leci piorunem to prawda.....I śmiać mi sie chce jak obserwuję babcie przy tych grach.....te jej emocje wypisane na twarzy.....nieraz obydwie pękamy ze śmiechu.....tylko ona nie wie, ze ja się z niej śmieję :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Andreaa napisał:

A tak siedzimy po pauzie ,przy kawie .... Ja nawijam,a ona slucha. Wtedy mi sie czas bardzo dluzy.

Może twoja pdp nie lubi towarzystwa,nie wszyscy oczekują towarzystwa,tym bardziej że wcale stara nie jest . 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry tak w ogóle,czekamy dziś na panią doktor ,zapowiedziała się również córka ,ale i zięć ma dzis coś do zrobienia ,więc będzie pełna chata. Z córką dziadka dogaduję się bardzo dobrze,właściwie jesteśmy jak koleżanki,więc cieszę się,że wpadnie,czas szybciej zleci,czego i wam życzę .

Prognozy się na szczęście nie sprawdziły jak narazie,zamiast deszczu i burz ,jest ciepło i słonecznie.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Andreaa napisał:

Nigdzie nie gralam z pdp-nymi. Moja nowa pdp-na jest malomowna. Wczoraj nawet sama zaproponowalam jej gre,ale ona nie lubi. Nie wiem czy to dobrze,czy tez zle,ale w dwie ,trzy rundy w gierke troche by mi czasu zajely. A tak siedzimy po pauzie ,przy kawie .... Ja nawijam,a ona slucha. Wtedy mi sie czas bardzo dluzy.

Nigdy nie grałam w żadną grę...nie umiem i nie lubię...obie wersje prawdziwe...:d I jeszcze nigdy mi się nie nudziło ani służyło na stelach...:p Mam książki, mam internet....jest git...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nigdy nie grałam w żadną grę...nie umiem i nie lubię...obie wersje prawdziwe...:d I jeszcze nigdy mi się nie nudziło ani służyło na stelach...:p Mam książki, mam internet....jest git...:oklaski:

Ja tu jestem swiezynka. Dopiero 3 dzin zaczynam. Potrzebuje czasu na zorganizowanie sie. 

Teraz poznaje pdp-na,jej plan dnia,przyzwyczajenia. Jak sie z tym uporam,to czas bedzie migiem lecial.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Ja tu jestem swiezynka. Dopiero 3 dzin zaczynam. Potrzebuje czasu na zorganizowanie sie. 

Teraz poznaje pdp-na,jej plan dnia,przyzwyczajenia. Jak sie z tym uporam,to czas bedzie migiem lecial.

W moim poście jest błąd...miało być "dłużyło", a wyszło "służyło"...:$ Co do tego, że czas będzie migiem leciał, nie mam najmniejszej wątpliwości :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zna ktoś taki jarmuż we flaku ? Z kiełbasą się to je. Pierwszy raz widzę i nie wiem jak to się przygotowuje ani jak smakuje.

Jak jest "we flaku", to raczej juz przyprawiony. Możesz w nim pogotować kiełbaski, najlepiej Mettenden, albo plastry kaslera. Może być jedno i drugie. Do tego tylko ziemniaki puree.

Troche dziwne danie jak na te porę roku. Gruenkohl jada się z reguły jesienią.

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Się znajdzie ...zajumałam różowe okulary od @Lucyna Beata i patrzę optymistycznie ... chyba,że co wieczór obiecają sześciopak PiS i pizzę dla każdego ,to jesteśmy w czarnej du....O.o

no fakt...miala zapasowa pare w szufladzie i co widze??? nie widzeO.o..nos na poprawe nastroju coby ten zukunft byl bardziej optymistyczny...bo jak narazie cienko oj cienko....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ivanilia40 napisał:

Może twoja pdp nie lubi towarzystwa,nie wszyscy oczekują towarzystwa,tym bardziej że wcale stara nie jest . 

Jej maz niedawno zmarl. Jest osowiala,zamknieta  w sobie. Nie narzucam sie jej,staram sie nie wchodzic w jej swiat. Jestem obok,gotowa do pomocy. Na wszystko potrzeba czasu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...