Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

O widzisz,dobrze że o oddychaniu mi przypomniałeś,bo zaczynałam już z lekka sinieć... No i medyczny talent też masz ,a się nie chwalisz..:haha:

Się nie chwale,

ze mam talent :tak2:...

...poetycki tez.

Nie wiem tylko, czy dobrze zrobiłem, że podałem twoja płeć, bo to dzisiaj pomylić się można okrutnie, a jest ich, naukowo opisanych, co najmniej 56:sorry:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Się nie chwale,

ze mam talent :tak2:...

...poetycki tez.

Nie wiem tylko, czy dobrze zrobiłem, że podałem twoja płeć, bo to dzisiaj pomylić się można okrutnie, a jest ich, naukowo opisanych, co najmniej 56:sorry:

No cóż...sprawdziłam właśnie w dowodzie i jak byk stoi "K",więc też jasnowidztwo z ciebie wychodzi,nic tylko pogratulować .

image.png.15bfba116452f7e11b25f5c06e848ade.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor, widze zmiany...

Wroce do komentarza na ten temat, jak sie dobrze rozejrze:)

A tymczasem witam sie z Wami z Polski.2 godz. stalismy w korku, potem policja drogowa przeprowadzila kontrole, ale juz jestem u siebie, wszystko wokol kwitnie, ja tez:)

Jak dobrze...Ciesza mnie nawet takie drobiazgi, ze telewizornia gada po polsku:)

Milego wieczorku:)

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Dobry wieczor, widze zmiany...

Wroce do komentarza na ten temat, jak sie dobrze rozejrze:)

A tymczasem witam sie z Wami z Polski.2 godz. stalismy w korku, potem policja drogowa przeprowadzila kontrole, ale juz jestem u siebie, wszystko wokol kwitnie, ja tez:)

Jak dobrze...Ciesza mnie nawet takie drobiazgi, ze telewizornia gada po polsku:)

Milego wieczorku:)

 

Mamy nowe emoty,które się z lekka zawieszają.

A'propos polskiej TV to mam tak samo,włączam od razu jak tylko wejdę do domu i nacieszyć się nie mogę..

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

No cóż...sprawdziłam właśnie w dowodzie i jak byk stoi "K",więc też jasnowidztwo z ciebie wychodzi,nic tylko pogratulować .

image.png.15bfba116452f7e11b25f5c06e848ade.png

Mimo wszystko wole być ostrożny i przepraszam :sorry:.

W dowodzie, to ci wpisali w magistracie, jeszcze za nieboszczki socjalistycznej to, co jakiś ichni doktor, albo położna wpisali i co rodzice zgłosili.

A teraz liczy się to, co człowiek "na wnętrzu" czuje.

:trele::cześć:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

nie znam sie na tym po co komu 33 guziki przy rozporku,ale jak kolezanka pisze (widać wie) że kropidło razem z nogami może moczyć w misce to zaczynam nabierać szacunku dla tych guzików 

Sutanna nie zawsze ma 33 guziki...to jest zależne od wzrostu księdza , choć niektórzy tak sobie życzą ,czcząc w ten sposób wiek Chrystusa w chwili śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanuta to masz duuuzo do glaskania.

Coonki sa takie bardziej psie niz kocie.

I wogole cudne som

Maincoon.jpg

Wypisz wymaluj nasz Niko... :d, identyczny rudzielec, ale minę ma Makana (tego drugiego kota). Niko nie robi groźnych min.. :d Psie one takie nie są, są dużo mniej autystyczne niż normalny kot... ))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mamy nowe emoty,które się z lekka zawieszają.

A'propos polskiej TV to mam tak samo,włączam od razu jak tylko wejdę do domu i nacieszyć się nie mogę..

 

Dobrze, ze mowisz, bo myslalam , ze to moj komp najadl sie ciasteczek, albo net mi przyhamowal...

A to nie tak.Ehhhh...Kochane moje lozeczko...ciagnie mnie...Bywajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się, doczytałam...ufff...na rano mniej zostanie... Córcia była z Mamunią się pożegnać, a zanim przyszła kawał roboty odwaliłam... waliza napełniona, druga czeka...jutro sorting i paking na sicher... A teraz pora na dobranockę, czyli filmik zapuścić, nacieszyć się mową ojczystą ostatni dzionek...  Zatem, kochani...1425703083_dobranocswka.jpg.d210bedc5de8e0aea5a21b75dd911b0c.jpg Do jutra...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się, doczytałam...ufff...na rano mniej zostanie... Córcia była z Mamunią się pożegnać, a zanim przyszła kawał roboty odwaliłam... waliza napełniona, druga czeka...jutro sorting i paking na sicher... A teraz pora na dobranockę, czyli filmik zapuścić, nacieszyć się mową ojczystą ostatni dzionek...  Zatem, kochani...1425703083_dobranocswka.jpg.d210bedc5de8e0aea5a21b75dd911b0c.jpg Do jutra...:cześć:

Słodkiej zielonej nocy  Dobranoc :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, salazar napisał:

Może i daleko, ale jedziesz we właściwą stronę, bo potem Czechy, Austria i Passau ;).

Mam nadzieję, że intuicja Cię nie zawiedzie :). Wyniosłam się stamtąd, bo na końcu trafiłam do miejscowości, która działała na mnie depresyjnie i w życiu mi się pozmieniało, więc trzeba było się odciąć i zacząć coś nowego :).

Nie wiem, jak tam teraz płacą, kiedyś płace były sporo niższe niż np. w Monachium (ani tam, ani tu nie pracowałam przez agencję). Może kiedyś dotrzesz do Monachium, byłoby miło się poznać  :). To naturalny kierunek migracji, nie tylko dla Niemców ;).

Nie napiszesz, gdzie jesteś ;)? Uważam, że dużo ładniejsza okolica jest od Passau w kierunku Lasu Bawarskiego, ślicznie tam jest, malowniczo i zielono. Natomiast okolice dolnobawarskich "badów" (Bad Griesbach i Bad Füssing) zdecydowanie mi się nie podobają.

 

Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)!

Ta prace mam za posrednictwem corki dobrej siostry. Oni rozmawiali z nia  i wiedzieli ile u siostr zarabialam i na jakich warunkach. Wzielam tez ta umowe ,co mialam  w poprzedniej pracy. 

Kase i warunki negocjowalam juz ok 2,5 tygodnia temu. Zgodzili sie na wszystko. Dlatego tez pojechalam.

Moja dawna koordynatorka tez miala dla mnie sporo propozycji,ale to przez agencje musialabym jechac. Ta agencja za malo placi,wiec nawet sie nie werbowalam. 

Jest ok  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...