Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, salazar napisał:

Może i daleko, ale jedziesz we właściwą stronę, bo potem Czechy, Austria i Passau ;).

Mam nadzieję, że intuicja Cię nie zawiedzie :). Wyniosłam się stamtąd, bo na końcu trafiłam do miejscowości, która działała na mnie depresyjnie i w życiu mi się pozmieniało, więc trzeba było się odciąć i zacząć coś nowego :).

Nie wiem, jak tam teraz płacą, kiedyś płace były sporo niższe niż np. w Monachium (ani tam, ani tu nie pracowałam przez agencję). Może kiedyś dotrzesz do Monachium, byłoby miło się poznać  :). To naturalny kierunek migracji, nie tylko dla Niemców ;).

Nie napiszesz, gdzie jesteś ;)? Uważam, że dużo ładniejsza okolica jest od Passau w kierunku Lasu Bawarskiego, ślicznie tam jest, malowniczo i zielono. Natomiast okolice dolnobawarskich "badów" (Bad Griesbach i Bad Füssing) zdecydowanie mi się nie podobają.

 

Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)!

Teraz juz schodze na dol,bo mi sie  spanie skonczylo. Wieczorem napisze do ciebie na ta poczte tutaj,ale najpierw musze ogarnac ,jak z niej skorzystac :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

No powiem Ci masz dobry gust ładne sukienki...powiedz mi gdzie jest sklep a napewno coś dla siebie wybiorę może coś mi doradzisz tylko musi pasować do mojego BMW:d

On im wszystkim kupił te kiecki w Domu Mody KiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Przywitowywuję się :d mój ostatni tu poniedziałeczek :d Czas do domu bo już siwe odrosty prawie mi widać :haha:Pobyt w Polsce zacznę od pilnowanie majkunów  (w wolnym tłumaczeniu czyżby kot majowy ? :haha:). Zgłosiłam się na ochotnika, co jednocześnie oznacza, że cały pierwszy długi weekend maja mogę spędzić w piżamie... bo dookoła mam pola, pola i jeszcze raz pola... Nie, no chyba "se" koleżankę ściągnę na pogaduchy... Miłego dzionka i buziaki ... :cmok:

@NNNdanuta tych duzych kotow Maincoon bedziesz pilnowac?

Jesli tak, to zazdroszcze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Przywitowywuję się :d mój ostatni tu poniedziałeczek :d Czas do domu bo już siwe odrosty prawie mi widać :haha:Pobyt w Polsce zacznę od pilnowanie majkunów  (w wolnym tłumaczeniu czyżby kot majowy ? :haha:). Zgłosiłam się na ochotnika, co jednocześnie oznacza, że cały pierwszy długi weekend maja mogę spędzić w piżamie... bo dookoła mam pola, pola i jeszcze raz pola... Nie, no chyba "se" koleżankę ściągnę na pogaduchy... Miłego dzionka i buziaki ... :cmok:

@NNNdanuta tych duzych kotow Maincoon bedziesz pilnowac?

Jesli tak, to zazdroszcze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cos dzis gnebi, dola mam, nie wiem dlaczego,

wlasnie zapodalam sobie zielona smierdzaca tabletke, na nerwy.

Wszystko mnie wkurza i nie moge sie nawet na krzyzowkach skupic.

Moze jakas schiza mnie dopada?

PDP niech lepiej tyz schodzi mi z drogi, czuje sie jak bomba z opoznionym zaplonem,

Co za licho?

Zwale wine na wiatr, bo mocno wieje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...