Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, 1bozka napisał:

Ty zapomniałeś samochodu......a ja zgubiłam kluczyki do mojego autka:grzmotnąć: przeszukałam wszystko...wszędzie...  Torebka ..w łózku....pod łózkiem....przecież przyjechałam do domu....i nie ma...mój piesior  sierściuch..główny podejrzany...NIE MA:sos: kluczyków .Demencja mówisz.....qurczaki....nie wiem:smutek::sos:

 

Nie martw się,znadziesz kluczyki. Ja średnio 30 razy gubie kluczyki,po czym je znajduję w innej torebce,albo w kieszeniach spodni albo..

Skoro już przy autach jesteśmy to kiedyś nie umiałam wyjechać swoim oplem z garażu,bo co wrzucałam wsteczny to auto uparcie do przodu jechało. Po 15 minutach dałam za wygraną,zadzwoniłam do córki,że dziś nie przyjadę bo auto się popsuło,a ona na to " jak to ,zablokowała się ta dżwignia ? " Wtedy doznałam olśnienia,że w oplu trzeba dwoma palcami do góry podnieść dżwignie,żeby wsteczny wszedł.. Nawet się już dziecku nie przyznałam,że zapomniałam o tym,bo przecież ostatnich kilka miesięcy jeżdziłam innym autem w De...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkowo!!! z urlopu ,,a jak ,,ja już chyba na tym urlopie zostanę,,wyjechalam na 2 tyg, do Pl i tęsknię za De,,może nie za De ale za słodziakiem,,który też tęskni i czeka ,,,:serce: a tam szykują się podróże ciąg dalszy,,,nie wiem co mnie czeka ,,w którą stronę pojedziemy,,ale to nie ważne ,,liczy się obecnosc drugiej osoby,,,kochanej osoby,,a reszta do zaakceptowania,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Witam opiekunkowo!!! z urlopu ,,a jak ,,ja już chyba na tym urlopie zostanę,,wyjechalam na 2 tyg, do Pl i tęsknię za De,,może nie za De ale za słodziakiem,,który też tęskni i czeka ,,,:serce: a tam szykują się podróże ciąg dalszy,,,nie wiem co mnie czeka ,,w którą stronę pojedziemy,,ale to nie ważne ,,liczy się obecnosc drugiej osoby,,,kochanej osoby,,a reszta do zaakceptowania,,,:love:

Zaproś słodziaka do Polski,też jest co zwiedzać,a ty nie będziesz musiała opuszczać kraju. Genialne,co? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Zaproś słodziaka do Polski,też jest co zwiedzać,a ty nie będziesz musiała opuszczać kraju. Genialne,co? :haha:

Następnym razem zabieram już go z sobą,,bo teraz by już jechal po mnie aby zabrać stąd,,nie był w Polsce ,,ale już obiecałam mu ,że zabiorę i pokażę,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja dzisiaj odkryłam na nowo w szafie swojej,,mam ich kilka to mam gdzie grzebać,,,sukienki z lat młodości,,marynarki,,narzutki,,boże ile ja tego mam,,:szok: wybralam sobie co nie co,,a buty włoskie jakie znalazłam ,,drogie były to ładne są i jak nowe,,tez pasują na te dzisiejsze czasy,,kolorystyka pasuje bo są złotawe,,brudne złoto,,,,popatrzyłam ile kasy ja kiedyś wydawałam ,,masakra,,ale zawsze lubiłam ładne rzeczy,,a jedne buciki ,,koturn i obcas ,,moze mają z 30 lat albo więcej i je wyrzuciłam i kupę innych nowych kazałam wyniesc na śmietnik,,a czuby jakie mialy co nie które,,nowe ani razu nie ubrane,,wariactwo ,,ale wtedy miałam radochę zakupowania,,muszę trochę brzucha zrzucić to w nie jedno wejdę,,ale ciężko jest zrzucić,,czy to już taki wiek naszedł ??? aby pęcznieć???:smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

muszę trochę brzucha zrzucić to w nie jedno wejdę,,ale ciężko jest zrzucić,,czy to już taki wiek naszedł ??? aby pęcznieć???:smutek:

To nie twoja wina,że brzuch ci urósł,tyko powietrza bo jest zbyt kaloryczne... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co się będzie malował ...na pewno bez tego jest śliczny . Jak będzie w moich latach śmigał to bez malowania na oko publiczne niech się nie pokazuje .

jest śliczny ale jak byłem w niemczech żona przykryła go plandeką i lakier poodchodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, ORIM napisał:

Przy tym aucie mam pilota.Nie mam kluczyków jednak trzeba go nacisnąć aby otworzyc auto.W poprzednim było lepiej bo karta i hendes free system.Tak więc karta zawsze byla w plecaku i bylo po problemie

kluczyki to jest :trele:  hi hi ....zapalarka  którą wkłada sie w stacje czy jak sie to nazywa a później jest przycisk start stop ale on nie zadziała bez mojej :smutek: zapalarki:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

bogaty to ja byłem kiedyś ,teraz tyłki wycieram:cześć2:

Ja też ,,bogata byłam kiedyś a teraz mi lata wszystko,,jaka jestem,,mogę być biedna ale abym byla szczęsliwa,,:serce: cieszy mnie to ,że mam piękny dom w De i mam mieszkanie duże w Pl,,i żadnego kredytu,,:oklaski:życie jest piękne:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja też ,,bogata byłam kiedyś a teraz mi lata wszystko,,jaka jestem,,mogę być biedna ale abym byla szczęsliwa,,:serce: cieszy mnie to ,że mam piękny dom w De i mam mieszkanie duże w Pl,,i żadnego kredytu,,:oklaski:życie jest piękne:oklaski:

jak ja, tylko mi wszystko nie lata, ale lata  mi  lecą:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...