Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

indeks.jpg

bedzie udana bo dzisiaj wolne dla mnie a jak wczoraj napislam..pogoda rower plecak tobra na bagaznik i spadam na pare godzin..w planie stadt polski sklep i nicnierobienie...czyli jakas kawa na miescie

ogromnie zaluje ze nikogo tu nie znam i pogawedzic nie moge ale trudno jak sie nie ma co sie lubi to...ubiera sie dres idzie na miasto i zabiera tym co maja :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poranku należałoby się przywitać...:haha: Ale jak tu się witać z uśmiechem na twarzy, gdy w perspektywie ma się ostatni tydzień urlopu? :sos: Cóż....życie....arbajtować trzeba...i pakować też się trzeba...:smutek: Sama sobie mówię...5ad6beb2187f0_rodaju.jpg.a1c064e717c380786668b165837be150.jpg ale to nic nie daje...:oops: No, nic to....witajcie kochani...:cmok:Miłego dzionka wszystkim życzę...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poranie. :)

Jeszce tydzień i spadam do domciu. :oklaski: Co prawda tylko na pięć dni ale zawsze to coś.... Wiem że zaraz po mnie zjeżdżają inni a Mirabelka jedzie do pracy. Takie to życie w ciągłych podróżach, powrotach i wyjazdach. Ale nie ma co narzekać bo takie życie wybraliśmy. Mnie w sumie na pewno w nowym zleceniu podoba się że pdp jest chodząca a jest coraz cieplej i będzie fajnie. A potem może jakiś dłuższy urlopik ? Kto wie, kto wie....

Za krótko będę w domu by pozwolić sobie na dzień piżamowy ale zrobię sobie chociaż pół dnia piżamowego. :haha:

 

caly-dzien-pizamie.jpeg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Margaritka napisał:

Mam to samo z tym pisaniem tutaj . Jakoś wyjątkowo, że z Tobą wywiązał się dialog. W tych " skojarzeniach" , to jeszcze radzę sobie. Jeżeli chodzi o pracę, to jestem teraz sama w domku. Przed wieczorem , ponad godzinę wyczuwałam babcię, czy to jej chimery, czy rzeczywiście coś nie tak i czekałam jak już na nockę przyjdzie córka. W końcu zadzwoniłam, zgodnie z instrukcją po wnuczkę i ona też zwątpiła. Przyjechała karetka i ratownicy no i zabrali się wszyscy do szpitala. Ja siedzę sobie spokojnie i czekam na rozwój wydarzeń. Każda z możliwych opcji pasuje mi. A gdzie Ty Ewa jesteś obecnie ?

Mam nadzieję, że Twoja PDP -na szybko wróci do zdrowia.

Stacjonuję w bawarskiej wiosce. Jakoś tak się ułożyło, że ja i Bawaria pałamy do siebie sympatią od samego początku mojej pracy w DE........No i jest jeszcze jeden pozytyw tego stacjonowania -bawarski dialekt.xd

Miłego dnia Margaritko.:)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Basiaim napisał:

Benek został w lecznicy, dali mu jakieś środki na uspokojenie, pobrali krew.
Ona podejrzewała, ze jakiś wylew, udar. Nie. Być może zjadł jakąś truciznę.
Czekamy na wyniki, co będzie, czy wyjdzie z tego.
Gdyby stało się najgorsze, nie wyobrażam sobie, jak pdp to przeżyje....

 

Czas pokaże. Może coś zeżarł i tak mu zaszkodziło i wyjdzie z tego ?

Oby.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziło mnie jak zwykle pitolenie ptaszków za oknem,cukrówek właściwie.Zeby to jeszcze były jakieś piękne trele,ale ile można słuchać-cukru,cukru...Po wczorajszej drodze przez mękę,czyli pokoje w tutejszym Urzędzie Skarbowym,zapodałam sobie na noc  szlaftabletkę.Dzisiaj ciąg dalszy ,bo doszukali się czegoś i muszę robić korektę,tzn.moja zaprzyjażniona księgowa :-( .Już myślę,czy profilaktycznie nie wziąć czegoś,ale poczekam,dzień taki piękny,choć moja agencja już wczoraj podpytywała mi się nieśmiało o mój powrót na łono emigracji zarobkowej.Ale o tym,to potem-teraz kawa,mocna,czarna i z płaską łyżeczką cukru.

plmevy42.gif

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś pisał że agencje czytają nasze forum.

Nie wierzę. Może wyrywkowo jakiś wybrany temat. Po pierwsze w czasie pracy nie mają czasu albo ochoty a po pracy mają swoje życie. Nikt nie płaci im za czytanie forum. :haha: Poza tym konia z rzędem temu kto tu się połapie i nadąży za nami. :trele::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czas pokaże. Może coś zeżarł i tak mu zaszkodziło i wyjdzie z tego ?

Oby.

Też mam taką nadzieję.

Po pierwsze, wiadomo- szkoda psiaka. Przywiązałam się do niego, nie jest kłopotliwy,pocieszny jest, a zawsze to i  pogadać z kimś można ;) 

Po drugie- podopieczny bardzo z nim związany. Obaj są strasznie "za sobą". Jeśli jednego zabraknie, to drugi się załamie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Gdzieś ktoś pisał że agencje czytają nasze forum.

Nie wierzę. Może wyrywkowo jakiś wybrany temat. Po pierwsze w czasie pracy nie mają czasu albo ochoty a po pracy mają swoje życie. Nikt nie płaci im za czytanie forum. :haha: Poza tym konia z rzędem temu kto tu się połapie i nadąży za nami. :trele::szydera:

Właśnie przeglądnęłam ten zapomniany temat o monitorowaniu forum...:) Nie dadzą rady...nie ma mowy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie przeglądnęłam ten zapomniany temat o monitorowaniu forum...:) Nie dadzą rady...nie ma mowy...:szydera:

Dlatego genialny jest ten wątek. NIKT NIC w nim nie znajdzie bo zanim się przebije przez naszą pisaninę to przybędzie więcej niż zdążył przeczytać. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...