Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, violka napisał:

Nic tylko udać się z babcią do lekarza . To może być objaw jakiejś choroby fizycznej lub początek demencji lub bezsenności spowodowanej wiekiem i być może ona zwyczajnie się nudzi . Bez diagnostyki się nie obejdzie .

Violka to jest TWOJE oko:p? patrze i oczom nie wierze...oko Violi naszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, makaroni napisał:

Babcia 85 lat z demencja. Ja w Polsce już. Pdp na razie mialam jedna, nie liczac mojej babci.

A przyjmuje już jakieś leki ? Moja babcia jest uparta i powiedziała , ze nie potrzebuje lekarza więc wysłałam mamę do rodzinnego i ten po krótkim wywiadzie przepisał Atarax . Odpukać w niemalowane ale  jest już spokojniutka .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

A przyjmuje już jakieś leki ? Moja babcia jest uparta i powiedziała , ze nie potrzebuje lekarza więc wysłałam mamę do rodzinnego i ten po krótkim wywiadzie przepisał Atarax . Odpukać w niemalowane ale  jest już spokojniutka .:)

O to to, pamietam ze brala Atarax na sen. Ale tez po nim potrafila sie budzic po 2 godzinach. Jesli chodzi o badania to moze byc ciezko, bo babcie z domu wyniesc to jest cala akcja logistyczna. Schody sa u nas w domu w oplakanym stanie, a babcia juz  praktycznie nie chodzi :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makaroni napisał:

O to to, pamietam ze brala Atarax na sen. Ale tez po nim potrafila sie budzic po 2 godzinach. Jesli chodzi o badania to moze byc ciezko, bo babcie z domu wyniesc to jest cala akcja logistyczna. Schody sa u nas w domu w oplakanym stanie, a babcia juz  praktycznie nie chodzi :(

Zamówcie wizytę domową , w jej przypadku jest całkowicie uzasadniona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Wejdż w ustawienia,potem inne, potem sieci komórkowe,a na końcu operatorzy sieci. Wybierz sobie jakiegoś z góry i trzeba kilka minut poczekać aż się zaloguje. Spróbuj.

Zrobiłam to :oklaski:. Jestem zdolna niesłychanie, ale tylko z Wasza pomocą . Vodafone uruchomiłam. Nie ważne za ile, ważne , że żyję :oklaski:. Dziękuję wszystkim za pomoc i  za zaangażowanie :cześć3::cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zrobiłam to :oklaski:. Jestem zdolna niesłychanie, ale tylko z Wasza pomocą . Vodafone uruchomiłam. Nie ważne za ile, ważne , że żyję :oklaski:. Dziękuję wszystkim za pomoc i  za zaangażowanie :cześć3::cześć:

:dobrze: Dzielna dziewczynka.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Zrobiłam to :oklaski:. Jestem zdolna niesłychanie, ale tylko z Wasza pomocą . Vodafone uruchomiłam. Nie ważne za ile, ważne , że żyję :oklaski:. Dziękuję wszystkim za pomoc i  za zaangażowanie :cześć3::cześć:

Jakbyś się nie obijała to byś już dawno to wiedziała.:haha:

Też alarmowałam bo u Gangreny nie było zasięgu i co chwila musiałam szukać sieci. Najłatwiej było na cmentarzu bo na górce. :szydera:

Jesooo. Jaki ja miałam problem by zrobić przelew albo pogadać.

Też mnie dziewczyny na forum podszkoliły ale i tak po kilka razy dziennie szukałam dostępnej sieci i wywalało mnie po kilku minutach. :grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyzej doczytałam,że tacy jedni bana dostali.Nugatki osobiście nie znam, więc nie moge sie wypowiadac ,ale Paolo jest jak najbardziej prawdziwy.Nie, żebym się bawiła w adwokata czy cuś,ale jak wiedzą desantowcy poznałam jegomościa w realu,więc to tzw."akt fautentyczny":):):)

Z innej beczki to nóg nie czuję,obleciałąm dziś pół Bolesławca a upał był jak w środku lata.A nad morzem ponoc zimnica:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...