Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Torba jaka? Bo szukam takiej workowatej, olbrzymiej, ale skorzanej i z paskiem dlugim, i nie moge trafic.

A buty?

A w ogole to zdjecia zrob i pokaz bo pekne z ciekawosci:haha:

Może jutro zdjęcia, bo wpadłam do siebie tylko na chwilę. Przepakuję się, przebiorę i spadam ;).

Torba nie jest dokładnie tym, czego szukałam, ale tak dawno nic mi nie wpadło w oko, że i tak kupiłam :D.

Buty to sandały na koturnie oplecionym sznurkiem.

Torba szara, wielka, skórzana, buty czarne, sznurek sznurkowy :D.

A Ciebie Myszo pytam, kiedy błyśniesz swoją elokwencją perfumową? Byłam dziś wąchać, jak zawsze zresztą, dwa zapachy mam na nadgarstkach, dwa nowe Muglery, ale miłości nie będzie ;). Przymierzam się do Chance Eau Fraiche :). Na ciepłe dni ma być, bo mam na stanie same dusiciele ogoniaste :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zagrozić, że rzucę go na podłogę? :szydera:

Zatkaj mu nos na 2 minuty,albo niech powie rosyjski wierszyk: ikota,ikota pieredi na Fiedota,z Fiedota ja Jakawa,z Jakawa na wsjakawa..:haha:

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Może jutro zdjęcia, bo wpadłam do siebie tylko na chwilę. Przepakuję się, przebiorę i spadam ;).

Torba nie jest dokładnie tym, czego szukałam, ale tak dawno nic mi nie wpadło w oko, że i tak kupiłam :D.

Buty to sandały na koturnie oplecionym sznurkiem.

Torba szara, wielka, skórzana, buty czarne, sznurek sznurkowy :D.

A Ciebie Myszo pytam, kiedy błyśniesz swoją elokwencją perfumową? Byłam dziś wąchać, jak zawsze zresztą, dwa zapachy mam na nadgarstkach, dwa nowe Muglery, ale miłości nie będzie ;). Przymierzam się do Chance Eau Fraiche :). Na ciepłe dni ma być, bo mam na stanie same dusiciele ogoniaste :d

Nie blysne za cholere! Skonczy sie to dla mnie tragicznie! Tak mnie korca testy nowych Muglerow, tak strasznie mnie korca. Az sie boje do perfumerii wejsc. Pocieszam sie Womanity ale nie dosc, ze staroc, to albo wali na mnie kokosem z metalicznym ogonem ( nie ma tego w skladzie), albo nokautuje slodka do wyrzygania figa. Nie wiem co sie porobilo, ze taka jest projekcja..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Zatkaj mu nos na 2 minuty,albo niech powie rosyjski wierszyk: ikota,ikota pieredi na Fiedota,z Fiedota ja Jakawa,z Jakawa na wsjakawa..:haha:

Ja wole tak

Sjewodnia prazdnik i wiesna.

Ja slyszu smiech i galasa.

Ja padbiezal skarjej k aknu

Nikak nie uznaju:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...