Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

U ciebie cieplej...tutaj temperatura nie powala....zimny wiatr chłodzi niesamowicie...:( Jabłonie nie mają jeszcze pąków, a na niższych krzewach dopiero co....Ale radocha jest....:oklaski:

U nas dzisiaj też wiaterek , jest ciepło ale szału nie ma :( wczoraj była pełnia lata :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja też byłam blokersem i nie cierpiałam ogródka , ale tylko dlatego , że rodzice zmuszali mnie do wizytowania na działce i pielenia między grządkami warzyw grrrr>:( Teraz bawię się w ziemi ale tylko w kwiatach i krzewach ozdobnych siedzę :d

To trzeba założyć klub wielbicieli Matki Ziemi....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Mój kapitan też już zarezerwował jacht na sierpień,w tym roku cudowna Gotlandia i tydzień Vikingów,a potem kawałek Sztokholmu i jak wtstarczy czasu jeszcze o jakąś miejscowość zahaczymy. Doczekać się nie mogę .

Jakby co, to ja świetna jestem jako balast....:szydera: I umiem nawet szoty wybierać.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Przez te ciągłe wyjazdy tylko storczyki nie umarły,wszystkie inne kwiaty służą teraz innym za nawóz.:(

Moje kwiatki doniczkowe Synuś uśmiercił....skutecznie...no prawie skutecznie...:( Ale w ogrodzie mam duży kompost, więc nie płakam...dzielna jestem...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Ja też byłam blokersem i nie cierpiałam ogródka , ale tylko dlatego , że rodzice zmuszali mnie do wizytowania na działce i pielenia między grządkami warzyw grrrr>:( Teraz bawię się w ziemi ale tylko w kwiatach i krzewach ozdobnych siedzę :d

Ja tez! Ale kwiatki lepiej jak rosna w donicach na tarasie:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

:szydera: Moje też rosną w donicach  W gruncie mam tylko te wieloletnie i najbardziej wytrzymałe . Moja kudłata dziewczynka potrafi wszystkie staranować 

Tak, wiem cos o tym:haha:O owocach to nie ma co gadac, bo nie dosc, ze wszystko stratowane to jeszcze wyzarte:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...