Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Blondi napisał:

Antyk!!! normalnie do muzeum teraz tą kuchenkę odstawić ,,,nie na śmietnik!!! piękny mebel,,,a ten rok to cudowny rok,,boże 60 lat funkcjonowała?  rób fotkę i dawaj tą kuchenkę tutaj-pliss!!! kocham takie starocie:love:

wiesz..kuchenka wrazenia na mnie nie zrobila raczej poirytowala a zreszta bratanek wywalil wsio...ja nie widzialam w zyciu takiego domu ....mialam dwa dni na odgruzowanie chaty a i tak po jej smierci...przyjechy auta i pooooszlo..uratowal sie serwis z oryginalnej porcelany ktory mi w spadku przypadl...tu gdzie jestem obecnie..sa dwa meble na ktore moge ostrzyc zeby ale...waga jednego to 50kg bo reczna robota XIX wieku kufra na damska wyprawe

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...poczytalam i pozwolcie ze nie bede zabierala glosy w sprawie moderator kontra inni..alni dewagowala odnosnie dyskryminacji opiekunow plci meskiej itd..

nie znam sie na zadaniach moderacji i nie chce sie ich uczyc...to nie moja bajka...widocznie mial powod dlaczego tak a nie inaczej sie zachowal a jak sprostowal to dlatego ze zostal poinformowany ale to juz wszystko bylo..i pewno o tym wiecie przeciez...

reszta sama sie rozwiaze...nie lubie natomiast zlosliwosci i przytykow oraz odzywek ktore sugeruja jakies anty fluidy w stosuku do mnie np, zeby nie powiedziec bezczelu na maksa..obojetnie jakie mamy charaktery, forum jest publicznym miejscem i trzeba tez uszanowac innych uzytkownikow..ja tez znam rozne nieladne , brzydkie slowa...i wbrew pozorom potrafie tez nieladnie sie zachowywac..ale czy to zonacza ze mam dawac upustu swojej frustracji tu gdzie sa moi milusinscy??odrobina taktu, wyczucia, moze jakiejsc wyszukanej galanteriiw doborze slow bylaby wskazana??

koniec tematu

dobrze ze nasza malenka zguba sie znalazla

buzka 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

tak, życie jest krótkie, więc nie oglądaj się za siebie..

Witam :cześć2: Dziękuję lucynko za kawę,  .a Wam forumowicze życzę pięknego dnia:)

no wlasnie wiec nie ma co sie miachac cofac analizowac itd...kazdy patrzy na swoj kawalek biurka a ze jakies okruchy na nasza "polowe" trafia...coz..takie jest zycie ...zatem

milego dzionka jak napisales zycze :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Melduję się na posterunku...:witam: Z pewnym opóźnieniem wstałam, kawusię posiorbałam, ale jeszcze nic nie poczytałam.....:d Nadrobię zaległości w wolnej chwili...;) Teraz pławię się w domowych pieleszach, nadrabiam zaległości nicnierobienia...:haha: Życie jest piękne...:hura:image.png.54698a9a0ea90d87a828cd7104475abf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Chyba mam gorączkę na szczęście tylko przed wyjazdową ;) .Tym razem będę się plażowała nad Bałtykiem ale pod drugiej stronie granicy :haha:

Do pracy czy na urlopik ? Bo jak do pracy to możesz morza nie zobaczyć tak jak ja nie przymierzając. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Do pracy czy na urlopik ? Bo jak do pracy to możesz morza nie zobaczyć tak jak ja nie przymierzając. :haha:

Hm zapowiada się praco -urlopik a jak będzie to zobaczymy albo wielkie łał albo wielkie bum .Z domu będę wychodzić na 100% i to przynajmniej 3 razy dziennie bo oprócz podopiecznej 2 pieski na mnie czekają ;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...