Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, awe59 napisał:

Kobieta po 50 to jak wino......żadna Australia :hura:

Kobieta po 50-tce to jak wino z Biedronki. Niby wygląda nieźle,nie kosztuje drogo, otwiera się szybko ale nikt tego nie chce dotknąć...

Dzień dobry w Montagu tym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1bozka napisał:

A co Ty tam na mszy w PIERWSZYM RZEDZIE robiles:szydera:

W pierwszym rzędzie najłatwiej można swoje jajka odkryć i poświęcić...Tych mniejszych nie widać w tylnych rzędach. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiochom "dobranoc" mowie , wstajacym milego poniedzialku zycze...

urlopowiczom snu nie zaklocam

melduje zainteresowanym ze kawa stoi i...czeka..ja oczy mam zamkniete ale aromat kawy robi swoje..

dzisiaj naszlo mnie na swiezo zmielona..

krecilam krecialm az ukrecilam..

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radek50 napisał:

Dzień dobry:cześć2: , dziękuję lucynie za kawę, a wszystkim życzę udanego, spokojnego i miłego, bezstresowego dnia:dobrze:

dopiero zauwazylam :kopara:swojsko brzmiaca nazwe kurortu...ty pomorski jestes??:d

wprostej linii sciezka nad zatokoa mam do sopot..moze 7km.. ladny drooooogi kurort:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Pl ,, dzięki za :kawa: ,,piję już 3,,,jak zawsze przepyszna :oklaski:czasu w domu nie mam na nic,,wnuczka jak magnez się mnie trzyma,,wszystkich wygania z mojego mieszkania bo tylko ona chce być ze mną,,a mój dom to jak jestem to jest pełen ludzi,,nie ma nudy,,Miłego dnia,:love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paolo napisał:

Kobieta po 50-tce to jak wino z Biedronki. Niby wygląda nieźle,nie kosztuje drogo, otwiera się szybko ale nikt tego nie chce dotknąć...

Dzień dobry w Montagu tym.

Nie chce dotknąć bo jest drogie......nie na każdą kieszeń i tylko dla koneserów.....:d

Dzień dobry :cześć2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...