Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 1bozka napisał:

ha nie znasz @Mirelka1965 jutro zobaczymy mnostwo zdjec..az sie zdziwimy:szydera:

no tak, bo po ostatniej sesji zdjęciowej tochę ją "wyczyścili"  >:(, poczuli, że śmierdzi groszem, to jej pomogli, żeby lżejsza była -.-. Ma szczęście, że fotogieniczna jest i zdjęć było aż 3 :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

A 60 .....wzwyż.....co godzinka....co momencik.....stroi swój instrumencik......i coś mu kiepsko idzie z tym strojeniem......gamoniowi

niestety kochana ...tak jak kobieta po 50 odcięta od świata jak Australia ...tak panowie po 60 ...iiiii....nie ma nawet co gadać . Trudno Ewuś ...uschniemy najwyżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

niestety kochana ...tak jak kobieta po 50 odcięta od świata jak Australia ...tak panowie po 60 ...iiiii....nie ma nawet co gadać . Trudno Ewuś ...uschniemy najwyżej .

Eee tam.....nie uschniemy.....niech się Barbara nie martwi na zapas :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

no tak, bo po ostatniej sesji zdjęciowej tochę ją "wyczyścili"  >:(, poczuli, że śmierdzi groszem, to jej pomogli, żeby lżejsza była -.-. Ma szczęście, że fotogieniczna jest i zdjęć było aż 3 :d

no wszyscy wiedzieli ze wiezie euro:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

niestety kochana ...tak jak kobieta po 50 odcięta od świata jak Australia ...tak panowie po 60 ...iiiii....nie ma nawet co gadać . Trudno Ewuś ...uschniemy najwyżej .

Kobieta po 50 to jak wino......żadna Australia :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Też staram się temat kulinarny omijać szerokim łukiem,a i tak wszędzie gada się o jedzeniu,dobrze chociaż ,że sex zostawili w spokoju.

Jaki tam SEX ..to tylko zielony szczypiorek i ogorek w plasterki ....:donos::zdrówko: no moze tez piwko.... z ogorasem ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kiełbaskie białą sąsiadce z koszyczka zwędził ?....Taki wstyd ...na całą parafię :smutek:

No nie powiem, że sam będąc w kościele o tym też nie pomyślałem. 

Siedziałem se na mszy w pierwszym rzędzie, a kilka metrów przede mną koszyki, wręcz kipy pełne żarcia różnego. 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Knorr napisał:

No nie powiem, że sam będąc w kościele o tym też nie pomyślałem. 

Siedziałem se na mszy w pierwszym rzędzie, a kilka metrów przede mną koszyki, wręcz kipy pełne żarcia różnego. 

 

 W Twoim koszyczku nie było kiełbaski? :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Knorr napisał:

No nie powiem, że sam będąc w kościele o tym też nie pomyślałem. 

Siedziałem se na mszy w pierwszym rzędzie, a kilka metrów przede mną koszyki, wręcz kipy pełne żarcia różnego. 

 

A co Ty tam na mszy w PIERWSZYM RZEDZIE robiles:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Mam nadzieję, że nasza podróżniczka @Mirelka całuje już próg własnego domu . Ja za każdym razem jak wracam przyklejam się do futryny drzwi i tkwię przez moment jak wryta.  Wszędzie jest  pięknie lecz we własnym domu najpiękniej. @Mirelka1965 nie chwaliła się, ale ma do czego wrócić  , okien krocie do mycia, ale da radę ; obrotna jest :oklaski:

dom.jpg

Ja też dzisiaj podróżowałam w jedną stronę na nogach a w drugą autobusem. Z jedzeniem problemy ale za to czasu wolnego prawie po kokardy :oklaski:

30441343_1645349048895831_23254833663773

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Ja też dzisiaj podróżowałam w jedną stronę na nogach a w drugą autobusem. Z jedzeniem problemy ale za to czasu wolnego prawie po kokardy :oklaski:

30441343_1645349048895831_23254833663773

A i warunki mieszkaniowe ... eufemistycznie mówiąc , nie są wesołe....:szydera:

Edytowane przez Afryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

niestety kochana ...tak jak kobieta po 50 odcięta od świata jak Australia ...tak panowie po 60 ...iiiii....nie ma nawet co gadać . Trudno Ewuś ...uschniemy najwyżej .

A ja tu obok na tej samej ulicy mam opiekuna Polaka. Jeszcze go nie widziałam a zmienniczka powiedziała, ze jest "ziemlich alt". Tzn. jak stary spytałam? Odpowiedziała coś koło 60 xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

No  była, ale nie taka jak w tych innych.

Była pieczona szynka (sam piekłem), ale to nie to samo. :-))

W jednym nawet flaszkę z winem dojrzałem. 

szynke sam piekles a flaszke sam wypiles:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...