Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Knorr napisał:

Nie, nie gotowałem na kolacje. 

Zrobiłem kanapki z listkami czosnku niedźwiedziego, makrelą wędzoną i pomidorem.

Obok połozyłem pokrojone w paski avocado, które polałem olejem z orzechów i cytryną. 

Zielona herbata do picia. 

A skad masz lisc czosnku niedzwiedziego za wczesnie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Knorr napisał:

No pewnie, że nie. Masz rację.

Jesteś o coś zazdrosna??

 

a o co mam byc zazdrosna? ja na tym forum bywam nieregularnie a i to zabralo sporo czasu kolezance zeby namowic mnie na taka forme kontaktu...bywaly rozne dyskusje i rozne odczucia po czasie wracalo wszystko do formy...mnie tylko mama nauczyla ze jak sie jest u kogos w domu to akceptuje i szanuje zarowno "domownikow" jak i nowo przybylych ..bez podtekstow oczywiscie...

gdzies cos nieuchwytnego na moment ucieklo i chyba jak mirela pisze...trzeba przy ognisku usiasc i wylozyc...kawe na lawe..

nikt nie lubi byc przytlaczany ...stresu kazdy z nas ma az nadto wiec forum jest wentylem dla bardziej i mniej obcykanych w tej branzy a nowi ktorzy szukaja ty pomocy i ukojenia powinni tu  to znalezc..

szacun ze zawitalo tu grono ludzi znajacych sie jak lyse konie ale sa tez inni mniej obeznani lub funkcjonujacy inaczej...czyli 

wyrozumialosci wiecej akceptacji dla nas wszystkich ..jestesmy dla wszystkich przeciez prawda?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...